-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2021-11-08- 2022-01-08)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2021-12-20 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Номадс катеринг энд интегрэйтэд ХХК
Хариуцагч: Зак майнинг ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар Б.Түмэнцэцэг
2 2021-12-20 13:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Дашдондог
Хариуцагч: Эрдэнэс тавантолгой ХК
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар И.Амартөгс
3 2021-12-20 13:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Бадамзул
Хариуцагч: Б.Өлзийбаяр
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Ж.Байгалмаа
4 2021-12-20 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Ганбат
Хариуцагч: Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам
5-р танхим Ц.Одмаа
5 2021-12-20 13:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ч.Норовсүрэн
Шүүгдэгч: Н.Барсболд
Прокурор: Г.Цогтгэрэл
В танхим Х.Одбаяр
6 2021-12-20 12:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Х.Сувдмаа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: З.Алтангэрэл
Хариуцагч: Б.Баярцэнгэл
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: М.Цогтбаатар
Гуравдагч этгээд: Ц.Тодгэрэл
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Б.Түвшинтөгс
Гэрч: Амарсанаа
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар О.Одгэрэл
7 2021-12-20 12:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Морегрийн ХХК
Хариуцагч: Эрчим хүчний зохицуулах хороо
4-р танхим С.Ганбат
8 2021-12-20 11:52 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Натурал текстайл групп ХХК
Хариуцагч: Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд
3-р танхим Д.Чанцалням
9 2021-12-20 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Эм Жи Эл ди ХХК
Хариуцагч: Эрдэнэс Алт ресурс ХХК
3-р танхим Ц.Мөнхзул
10 2021-12-20 11:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Халзанхүү
Хариуцагч: Б.Батбаатар
Шүүх хуралдааны 5-р танхим Б.Баярмаа
11 2021-12-20 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Санчир-Ундрах ХХК
Хариуцагч: Улсын гуравдугаар төв эмнэлэг
2-р танхим Г.Мөнхтулга
12 2021-12-20 11:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Финикс конкрет" ХХК
Хариуцагч: "Пи ги эс" ХХК
Шүүх хуралдааны 4-р танхим А.Энхтөр
13 2021-12-20 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Туяа
Хариуцагч: Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд
5-р танхим Н.Дамдинсүрэн
14 2021-12-20 11:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Гүрбазар,
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Буянхишиг
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар О.Одгэрэл
15 2021-12-20 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Түмэн наст СӨХ
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Хэрлэнчимэг
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Урангоо
3-р танхим Б.Адъяасүрэн
16 2021-12-20 11:00 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: О.Сүхбаатар
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Р.Сүхбаатар
Хариуцагч: Б.Алтангэрэл
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Т.Мөнхсүлд
Шүүх хуралдааны танхим №1 Д.Даваасүрэн
17 2021-12-20 10:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ихэргурван цохио ХХК
Хариуцагч: Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч М.Бямбажав, Р.Бадамсүрэн
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Алтансүх
Хариуцагч: Р.Бадамсүрэн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Даваагэрэл
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Зоригтбаатар
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Батжаргал
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Т.Дэлгэрбаяр
5-р танхим Б.Адъяасүрэн
18 2021-12-20 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Х.Намшир
Хариуцагч: С.Мэндбаяр
Шүүх хуралдааны 3-р танхим Н.Батчимэг
19 2021-12-20 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Содбилэг
Хариуцагч: Ц.Отгонтөгс
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Бэрхсайхан
Шүүх хуралдааны 5-р танхим Б.Баярмаа
20 2021-12-20 10:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Ариунбилэг
Хариуцагч: Н.Батболд
Шүүх хуралдааны танхим - 3 Ж.Кульдана
21 2021-12-20 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ө.Дулмаа
Хариуцагч: Ж.Гэрэлмаа
Хариуцагч: Ө.Төгөлдөр
Шүүх хуралдааны 4-р танхим А.Энхтөр
22 2021-12-20 10:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Р.Цэнд-Аюуш нар
Хариуцагч: Г.Дуламсүрэн
Шүүх хуралдааны танхим-4-0 давхар Б.Цолмон
23 2021-12-20 10:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ш.Батхүү
Шүүгдэгч: Ч.Ганзориг
Шүүгдэгч: Г.Алтан
Шүүгдэгч: Э.Сүрэн
Шүүгдэгч: Б.Мөнхжаргал
Шүүгдэгч: Г.Амарбат
Прокурор: Б.Батсайхан
Прокурор: Д.Пүрэвдагва
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: А.Энхгэрэл
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: У.Нармандах
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ж.Батхуяг
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Н.Батгэрэл
Өмгөөлөгч: М.Дэлгэрнасан
Өмгөөлөгч: Ж.Оюунболд
Өмгөөлөгч: К.Бауиржан
Өмгөөлөгч: Ц.Дэлгэрням
Өмгөөлөгч: Ц.Дэлгэрням
Өмгөөлөгч: Э.Ганхөлөг
Өмгөөлөгч: Д.Чулуунбат
Өмгөөлөгч: Г.Оюунцэцэг
Өмгөөлөгч: Д.Наранцэцэг
Өмгөөлөгч: П.Ундрах-Эрдэнэ
Өмгөөлөгч: Ж.Батзоригт
Өмгөөлөгч: С.Одгариг
В танхим Д.Алтанжигүүр
Б.Батболор
Х.Одбаяр
24 2021-12-20 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Амгалан, Б.Соёмбоо, Н.Галбадрах
Хариуцагч: НЗД
2-р танхим С.Ганбат
25 2021-12-20 10:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Сэлэнгэ
Хариуцагч: Сантфасад ХХК
Гуравдагч этгээд: М.Оюунзул
Шүүх хуралдааны танхим-9-Өргөтгөл байр Д.Уранчимэг

Нийт 1178 хурал байна.