-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-07-15- 2022-09-15)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-08-25 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Наранцогт
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
5-р танхим Ц.Мөнхзул
2 2022-08-25 13:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: З.Алтангэрэл
Хариуцагч: Евроарм фармаси ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-6-Өргөтгөл байр Т.Энхтуяа
3 2022-08-25 13:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Эрдэнэчулуун
Хариуцагч: Д.Оюундэлгэр нар
Шүүх хуралдааны 2-р танхим Б.Хишигбаатар
4 2022-08-25 11:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Болор-Эрдэнийн ит/төл Д.Баясгалан
Хариуцагч: Эн Жи Эм товер ХХК-ийн ит/төл
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ч.Анар
Гэрч: Э.Ганчимаг
Гэрч: Х.Хулан
Гэрч: Ж.Цэцэнжаргал
Гэрч: Ж.Төгөлдөр
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр С.Хишигбат
5 2022-08-25 11:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Оюунболд
Нэхэмжлэгч: Д.Жамъян
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: С.Батболд
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр С.Хишигбат
6 2022-08-25 10:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Легоформ ХХК
Хариуцагч: Ситикастел констракшн ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Т.Энхтуяа
7 2022-08-25 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Тэнүүн гэрэл констракшн ХХК нар
Хариуцагч: Эрчим хүчний зохицуулах хороо
1-р танхим Т.Мөнх-Эрдэнэ
8 2022-08-25 10:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Уламбаяр
Хариуцагч: С.Ганцэцэг
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр Ж.Лхагвасүрэн
9 2022-08-25 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Цэлмэг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Л.Оюунсувд
Хариуцагч: Б.Учрал
Хариуцагч: Б.Уянга
Хариуцагч: Э.Сувд-Эрдэнэ
Танхим 1 Т.Жавхлантөгс
10 2022-08-25 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ш.Янжин
Хариуцагч: Нийслэлийн газар зохион байгуулалтын алба
1-р танхим Л.Батбаатар
11 2022-08-25 10:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Шүрэнцэцэг
Хариуцагч: Б.Болдбаатар
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: О.Мөнгөнчимэг
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: О.Баясгалан
0-р танхим Э.Энэбиш
12 2022-08-25 09:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Болормаа нар
Хариуцагч: Баянзүрх дүүргийн засаг,Баянзүрх дүүргийн газар зохион байгуулалтын алба
Нэхэмжлэгч: Б.Чоосонжаргал
Нэхэмжлэгч: А.Тамир
Нэхэмжлэгч: Л.Эрдэнэбаатар
Нэхэмжлэгч: Д.Болд,
Нэхэмжлэгч: Т.Солонго
Нэхэмжлэгч: Ц.Соёл-Эрдэнэ
Нэхэмжлэгч: Н.Баатардэмбэрэл
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Болормаа
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ц.Соёл-Эрдэнэ
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Нарантуяа
Нэхэмжлэгч: С.Минжин,
Нэхэмжлэгч: Г.Булган
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Жаргалсайхан
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Тэгшжаргал
Гуравдагч этгээд: Х.Болормаа
Гуравдагч этгээд: Д.Тэмүүлэн
Гуравдагч этгээд: С.Замбага
Гуравдагч этгээд: З.Зоригтхүү
Гуравдагч этгээд: П.Мөнхбаяр,
Гуравдагч этгээд: Д.Доржсүрэн
Гуравдагч этгээд: Н.Энхболд,
Гуравдагч этгээд: Ш.Одгэрэл
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Б.Булгантамир
Гуравдагч этгээд: Б.Бямбадорж,
Гуравдагч этгээд: Б.Өлзийсүрэн,
Гуравдагч этгээд: Б.Батбаяр
Гуравдагч этгээд: Д.Сугар
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Баяржаргал
Гуравдагч этгээд: Б.Саранзаяа
Гуравдагч этгээд: Б.Сурмаа
Гуравдагч этгээд: Ч.Дэчинцэрэн
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Оюу
2-р танхим Н.Дамдинсүрэн
13 2022-08-25 09:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Түвшин
Хариуцагч: Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар
5-р танхим Ц.Мөнхзул
14 2022-08-25 09:30 Баянхонгор аймгийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Энхбат
Хариуцагч: Говь-Алтай аймаг дахь Нисэх буудал
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ж.Мөнхнасан
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ж.Дорждэрэм
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Б.Болор-Эрдэнэ
15 2022-08-25 09:00 Хэнтий аймгийн Бор-Өндөр сум дахь Сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: ХААН банк
Хариуцагч: Б.Тунамалтаж
Өмгөөлөгч: Л.Наранчимэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Наран
Иргэний танхим Б.Болор-Эрдэнэ
16 2022-08-25 09:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: САТО ТЭЦҮЯА
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Р.БАЯРЦОГТ
Хариуцагч: М.АЛИМАА
Хариуцагч: Э.ӨЛЗИЙТОГТОХ
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: БОЛДБААТАР
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: ГАН-ОЧИР
Шүүх хуралдааны танхим - 5 Т.Гандиймаа
17 2022-08-25 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Д.Даваадорж
Яллагдагч: Э.Энхсанжаа
Яллагдагч: Б.Түвшинжаргал
Яллагдагч: Ц.Энхтайван
Яллагдагч: Э.Золхүү
Яллагдагч: Б.Энхбаатар
Яллагдагч: Б.Батулга
Яллагдагч: Б.Бямбадорж
Яллагдагч: Ц.Ариунтамир
Яллагдагч: Ж.Баясгалан
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Т.Багахүү
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Х.Ургаа
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Д.Бурмаа
Хохирогч: Алтанхуяг
Хохирогч: Г.Жаргалсайхан
Иргэний нэхэмжлэгч: Цэрэн-очир
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Т.Батжаргал
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Г.Мөнхбат
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Г.Тунгалаг
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Д.Дэлгэрцэцэг
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Ц.Батзаяа
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Ө.Амарбаясгалан
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Ө.Учрал
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: О.Баярбаясгалан
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Хадбаатар
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Ш.Алтангадас
А-заал Ж.Болдбаатар
18 2022-08-25 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Батцэнгэл
Хариуцагч: Үнэт цаасны төвлөрсөн хадгаламжийн төв ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Т.Энхтуяа
19 2022-08-25 09:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Шүүх хуралдааны танхим - 2 Т.Гандиймаа
20 2022-08-24 16:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Алтансүх
Хариуцагч: Баян хөндий трейд ххк
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Т.Гандиймаа
21 2022-08-24 15:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Голомт банк ХХК-ийн ит/төл
Хариуцагч: Н.Эрдэнэпүрэв
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр С.Хишигбат
22 2022-08-24 15:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Таны зам" ХХК
Хариуцагч: Геологи, уул уурхайн хяналтын улсын ахлах байцаагч Ц.Батсайхан, Байгаль орчны хяналтун улсын ахлах байцаагч Г.Бат, Байгаль орчны хяналтын улсын ахлах байцаагч Б.Энхбат, Геологи, уул уурхайн хяналтын улсын байцаагч О.Оюундэлгэр, Байгаль орчны хяналтын улсы
5-р танхим Г.Мөнхтулга
23 2022-08-24 15:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ш.Чандмань
Хариуцагч: Ньюфосс ХХК
Шүүх хуралдааны танхим - 1 Т.Гандиймаа
24 2022-08-24 14:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: П.Гантогтохын ит/төл
Хариуцагч: Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газарын ит/төл
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар Н.Батчимэг
25 2022-08-24 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Алтан
Хариуцагч: Л.Отгонцэцэг
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Т.Гандиймаа

Нийт 696 хурал байна.