Нэхэмжлэгч: С.Чулуунцэцэг
Хариуцагч: Д.Бямбасүх
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Э.Мөнхзолбоо
Төлөв:   Шүүх хуралдаан үргэлжилж байна
Хурлын явц:  25%
Танхим Шүүх хуралдааны 6-р танхим
Хурлын огноо 2023-02-01 11:00
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн Т.Батсүх
Маргааны төрөл 1. Иргэний хууль1.4. Бусад зээл
Шүүгдэгч: Ч.Дармаа
Өмгөөлөгч: Б.Баярцогт
Хохирогч: Б.Чинзориг
Төлөв:   Шүүх хуралдаан үргэлжилж байна
Хурлын явц:  25%
Танхим Хурлын заал2 /доод/
Хурлын огноо 2023-02-01 11:00
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн З.Нандинцэцэг
Хэргийн зүйлчлэл ЭХТА 17.4-1
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Өсөхбаяр
Хариуцагч: Ю.Энхзаяа
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Д.Цолмон
Төлөв:   Шүүх хуралдаан үргэлжилж байна
Хурлын явц:  25%
Танхим Иргэний шүүх хуралдааны танхим
Хурлын огноо 2023-02-01 11:00
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн П.Цэцэгдулам
Маргааны төрөл 1.4. Бусад зээл
Нэхэмжлэгч: М.Мөнхтуяа
Хариуцагч: А.Мягмаржав
Төлөв:   Шүүх хуралдаан үргэлжилж байна
Хурлын явц:  25%
Танхим Шүүх хуралдааны 5-р танхим
Хурлын огноо 2023-02-01 11:00
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн Г.Нямсүрэн
Маргааны төрөл 1. Иргэний хууль4.4. Хүүхдийн тэтгэлэг гаргуулах
Нэхэмжлэгч: Х.Баттогтох
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: П.Гансүх
Хариуцагч: М.Азжаргал
Төлөв:   Шүүх хуралдаан үргэлжилж байна
Хурлын явц:  25%
Танхим Шүүх хуралдааны А танхим
Хурлын огноо 2023-02-01 11:00
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн Л.Угтахбаяр
Маргааны төрөл 4.1. Гэрлэлт цуцалсан4.4. Хүүхдийн тэтгэлэг гаргуулах
Улсын яллагч: Г.Булаг-Ундрал
Шүүгдэгч: Э.Цэндбаатар
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Аззаяа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Цэнд-Аюуш
Шүүгчдэгчийн хууль ёсны төлөөлөгч: С.Уранцоож
Төлөв:   Шүүх хуралдаан үргэлжилж байна
Хурлын явц:  25%
Танхим Эрүүгийн хурлын танхим
Хурлын огноо 2023-02-01 11:00
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн Б.Байгалмаа
А.Бямбажав
С.Өлзий-Отгон
Хэргийн зүйлчлэл ЭХТА 10.1-1
Шүүгдэгч: С.Нарантуяа
Прокурор: Ц.Төгөлдөр
Өмгөөлөгч: М.Алтанцэцэг
Төлөв:   Шүүх бүрэлдэхүүн зөвлөлдөж байна
Хурлын явц:  65%
Танхим 1 давхар
Хурлын огноо 2023-02-01 11:00
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн Н.Батсайхан
Хэргийн зүйлчлэл ЭХТА 11.6-1
Шүүгдэгч: М.Дэлгэрмаа
Шүүгдэгч: Ц.Уянга
Шүүгдэгч: М.Рита
Шүүгдэгч: О.Ананд
Шүүгдэгч: Б.Дэлгэрмаа
Шүүгдэгч: Л.Золзаяа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Г.Тунгалаг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Гансүх
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Гомбо
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: С.Тэгшжаргал
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Шүрэнцэцэг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: С.Батболд
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: С.Чинзориг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Х.Мандхай
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ц.Батболд
Улсын яллагч: Ц.Хулан
Улсын яллагч: С.Солонго
Төлөв:   Шүүх хуралдаан үргэлжилж байна
Хурлын явц:  25%
Танхим Б-заал
Хурлын огноо 2023-02-01 10:35
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн П.Ариунболд
С.Батжаргал
Н.Баярмаа
Хэргийн зүйлчлэл ЭХТА 17.3-3.2
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Хүсэлт
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Мөнхбат
Төлөв:   Шүүх хуралдаан үргэлжилж байна
Хурлын явц:  25%
Танхим Шүүх хуралдааны танхим №5
Хурлын огноо 2023-02-01 10:33
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн Б.Мөнхжаргал
Маргааны төрөл 1. Иргэний хууль
Прокурор: М.Мөнхтайван
Шүүгдэгч: Б.Цэвээнхүү
Хохирогч: Г.Адъяатулга
Төлөв:   Шүүх бүрэлдэхүүн зөвлөлдөж байна
Хурлын явц:  65%
Танхим Танхим А
Хурлын огноо 2023-02-01 10:30
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн Д.Цэцгээ
Хэргийн зүйлчлэл ЭХТА 11.4-1
Нэхэмжлэгч: С.Батболд
Хариуцагч: А.Батзаан
Төлөв:   Шүүх хуралдаан үргэлжилж байна
Хурлын явц:  25%
Танхим Иргэний хурлын танхим
Хурлын огноо 2023-02-01 10:30
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн Б.Уранзаяа
Маргааны төрөл 1. Иргэний хууль
Нэхэмжлэгч: М.Гантулга
Хариуцагч: С.Амгаланбаатар
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: С.Энхзул
Иргэдийн төлөөлөгч: Х.Рэнцэнмядаг
Төлөв:   Шүүх хуралдаан үргэлжилж байна
Хурлын явц:  25%
Танхим 3-р танхим
Хурлын огноо 2023-02-01 10:30
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн Т.Болормаа
Маргааны төрөл 1. Иргэний хууль
Нэхэмжлэгч: П.Чимэдсүх
Хариуцагч: М.Туяа
Төлөв:   Шүүх хуралдаан үргэлжилж байна
Хурлын явц:  25%
Танхим 3-р танхим
Хурлын огноо 2023-02-01 10:30
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн Г.Бямбажаргал
Маргааны төрөл 1. Иргэний хууль
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Пунсалдулам
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Оргил
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Мөнхтуяа
Хүсэлт гаргагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Оюунтуяа
Төлөв:   Шүүх хуралдаан завсарласан
Хурлын явц:  50%
Танхим Шүүх хуралдааны танхим №2
Хурлын огноо 2023-02-01 10:24
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн Г.Солонго
Маргааны төрөл 1. Иргэний хууль
Нэхэмжлэгч: "Ихбага баян шарга" сан
Хариуцагч: Ашигт малтмал газрын тосны газар
Гуравдагч этгээд: "Гурван сайхан" ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Л.Бор
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: В.Ганболд
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Дашдаржаа
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Бат-Очир
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Б.Цэцэнбилэг
Төлөв:   Шүүх хуралдаан үргэлжилж байна
Хурлын явц:  25%
Танхим 1-р танхим
Хурлын огноо 2023-02-01 10:00
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн А.Мөнх-Өлзий
Маргааны төрөл Ашигт малтмал

Нийт 31 хурал байна.