-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2024-06-20- 2024-08-20)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2024-08-19 11:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Пиэрл ХХК
Хариуцагч: Карьер ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Г.Гэрэлтуяа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ж.Баяраа
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Ж.Лхагвасүрэн
2 2024-08-19 10:00 Завхан аймгийн Тосонцэнгэл сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Прокурор: Б.Чулуунхүү
Өмгөөлөгч: Н.Гүнчинсүрэн
Өмгөөлөгч: М.Гомборагчаа
Өмгөөлөгч: Б.Энхжаргал
Өмгөөлөгч: Д.Эрдэнэтуяа
Өмгөөлөгч: В.Содномцэрэн
Яллагдагч: Б.Болдбаатар
Яллагдагч: Ж.Батцэрэн
Яллагдагч: Б.Сундуйжав
Яллагдагч: А.Дашдондов
Яллагдагч: Л.Нямсүрэн
Эрүүгийн танхим Б.Уртнасан
3 2024-08-19 09:00 Увс аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ч.Одгэрэл
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Дамдинсүрэн
Прокурор: Б.Догмиддорж
Шүүх хуралдааны танхим 2 Б.Болормаа
Б.Гансүх
А.Мөнхсайхан
4 2024-08-19 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Жаргал, П.Цогтгэрэл
Прокурор: Г.Лхагвасүрэн
Өмгөөлөгч: М.Билгүүтэй, Ө.Уярал, Х.Даваасүрэн, Ж.Энхтуяа,Х.Наранбаатар
Г танхим Г.Алтанцэцэг
5 2024-08-19 09:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ц.Мөнгөнсүх, Ц.Гансүх
Прокурор: Л.Төгсжаргал
Өмгөөлөгч: Ж.Дамдинсүрэн, Э.Түвшинбаяр, Э.Ганбат, Ц.Туул, Л.Намнансүрэн
В танхим И.Ганбат
Б.Батболор
С.Базарханд
6 2024-08-19 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Д.Эрдэнэ-Очир Т.Билгүүн Б.Эрдэнэбаяр Б.Одхүү Б.Бат-Эрдэнэ Э.Энхбилэг Г.Анхмаа
Прокурор: Б.Энхбат
Прокурор: Б.Энхбат
Өмгөөлөгч: Н.Нарантуяа, Н.Намжилцогт, С.Чинзориг, Б.Цолмон-Эрдэнэ, Л.Батаа, Б.Энхтүвшин, Л.Данзанноров, Б.Бат-Ерөөлт, М.Алтанцэцэг, О.Баярбаясгалан Б.Тэнгис, Э.Оюун-Эрдэнэ,
А1 танхим Б.Бямбаабаатар
7 2024-08-19 08:30 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Р.Баатархүү
Шүүгдэгч: Б.Үнэнбат, Х.Бат-Эрдэнэ, Б.Ганзориг, С.Чинбат, Да.Пүрэвдорж, Г.Эрдэнэ-Очир, К.М.Александрович, Г.И.Владимирович, Г.Баянмөнх, Г.Одхүү, Ж.Мөнхзориг, Ж.Өнөржаргал, Г.Ганзориг, Б.Сүхбаатар, Дэ.Пүрэвдорж, Г.Нямдорж, Ц.Мягмарсүрэн нар
Прокурор: Г.Ууганбаатар
Б заал Ц.Эрдэнэчимэг
8 2024-08-18 09:00 Ховд аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Даваахүү
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ч.Эрдэнэбат
Захиргааны хэргийн шүүх хуралдааны танхим М.Мянганбаяр
9 2024-08-16 10:00 Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Прокурор: Э.Улаанаа
Зөрчилд холбогдогч: Н.Амаржаргал
Танхим-1 Г.Алгирмаа
10 2024-08-16 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Гантулга
Хариуцагч: Улсын ерөнхий прокурор
1-р танхим Т.Мөнх-Эрдэнэ
Д.Халиуна
11 2024-08-16 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Жадамба
Хариуцагч: Нийслэлийн газар зохион байгуулалтын алба
1-р танхим Ц.Мөнхзул
12 2024-08-16 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Р.Төмөрбат
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: З.Бат-Эрдэнэ
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ш.Оюумаа
Улсын яллагч: Ч.Мядагбадам
Танхим 1 Б.Ихтамир
13 2024-08-16 09:00 Увс аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Г.Галмандах
Прокурор: Б.Батцоож
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Батгэрэл
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ө.Нарантуяа
Шүүх хуралдааны танхим 2 Б.Гансүх
14 2024-08-16 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ш.Буянжаргал
Шүүх хуралдааны танхим-9 Б.Билгүүн
15 2024-08-15 12:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ө.Цэцэгмаа
Хариуцагч: Ц.Батболд
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Эрдэнэхүү
Иргэдийн төлөөлөгч: Х.Түвшинзаяа
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Г.Ариунаа
А.Сарантуяа
Н.Хангал
16 2024-08-15 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Бат-Эрдэнэ
Хариуцагч: П.Баяртогтох
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Ж.Лхагвасүрэн
17 2024-08-15 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Бат-Эрдэнэ
Хариуцагч: П.Бяартогтох
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Р.Лхагвабаяр
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Ж.Лхагвасүрэн
18 2024-08-14 14:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Учрал
Хариуцагч: Б.Ариунсанаа
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : И.Саруул
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Жаргал
Шүүх хуралдааны танхим - 2 А.Сарантуяа
19 2024-08-14 11:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Орчлон констранкшн ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Бум-Аюуш
Хариуцагч: С.Энхтуяа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Жаргал
Шүүх хуралдааны танхим - 2 А.Сарантуяа
20 2024-08-13 11:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Жижиг Дунд Үйлдвэрийн Газар
Хариуцагч: Хос эрхэс ХХК
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Н.Хангал
21 2024-08-13 11:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Орхон
Хариуцагч: Н.Наранцэцэг
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Н.Хангал
22 2024-08-13 11:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Орхон
Хариуцагч: Н.Наранцэцэг
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Н.Хангал
23 2024-08-13 11:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Орхон
Хариуцагч: Н.Наранцэцэг
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Н.Хангал
24 2024-08-13 11:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Орхон
Хариуцагч: Н.Наранцэцэг
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Н.Хангал
25 2024-08-13 11:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Орхон
Хариуцагч: Н.Наранцэцэг
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Н.Хангал

Нийт 592 хурал байна.