-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2021-09-28- 2021-11-28)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2021-11-09 16:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хүссэн зүг ХХК
Хариуцагч: Баянзүрх дүүргийн газрын алба
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Наранцэцэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Жаргалсайхан
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Ц.Одончимэг
Гэрч: Д.Пүрэвсүрэн
Гэрч: С.Чанагнянгар
5-р танхим Т.Мөнх-Эрдэнэ
2 2021-11-09 15:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Бишрэлт
Хариуцагч: Б.Энхбаяр
Шүүх хуралдааны 4-р танхим Х.Оюунжаргал
3 2021-11-09 15:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Базарваань Ундрахсайхан
Хариуцагч: Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар
Хариуцагч: Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар
Гуравдагч этгээд: "Эн Эм Си Жи" ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ж.Уранцэцэг
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Жанчив
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Туул
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Тамир
1-р танхим Ц.Батсүрэн
4 2021-11-09 15:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Мөнхтуул
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Г.Цолмон
Хариуцагч: Б.Бадамцэцэг
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Ж.Байгалмаа
5 2021-11-09 15:00 Булган аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Мөнх-Эрдэнэ
Улсын яллагч: М.Сайнзаяа
Хохирогч: А.Ганбат
Эрүүгийн танхим Д.Отгонбаатар
С.Цэрэнханд
Э.Энэрэл
6 2021-11-09 15:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Батболд, А.Ариунболд
Хариуцагч: Баянгол дүүрэг дэх улсын бүртгэлийн хэлтэс
Нэхэмжлэгч: А.Цэнгэлмаа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Л.Намнансүрэн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Отгонтунгалаг
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Цэндсүрэн
Гэрч: Ц.Наранцэцэг,
Гэрч: Б.Шүрэнцэцэг
Гэрч: Э.Сувд-Эрдэнэ
2-р танхим Л.Батбаатар
7 2021-11-09 15:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Дэглий цагаан трейд" ХХК
Хариуцагч: Налайх дүүргийн Засаг дарга Ч.Раднаабазар
3-р танхим Н.Дамдинсүрэн
8 2021-11-09 14:30 Орхон аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Мөнхзул
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Л.Батцэцэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : О.Энх-Ариун
Хариуцагч: Д.Буяндэлгэр
Хариуцагч: М.Цэнгэлмаа
Хариуцагч: Х.Батсүх
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Санжаасүрэн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Х.Эрдэнэцогт
Хариуцагч: Т.Наранцэцэг
Хуралдааны танхим 107 Д.Сарангэрэл
9 2021-11-09 14:30 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Тэмүүлэн
Прокурор: Б.Бат-Оргил
Өмгөөлөгч: П.Өлзийбаяр
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим Ч.Байгалмаа
Д.Батцэнгэл
Б.Гэрэлмаа
10 2021-11-09 14:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Д.Бат-Ирээдүй
Шүүгдэгч: Б.Гүррагчаа
Шүүгдэгч: Д.Мөнхтогтох
Шүүгдэгч: С.Ариунзаяа
Шүүгдэгч: Д.Ганхуяг
Шүүгдэгч: Б.Ууганцэцэг
Өмгөөлөгч: Г.Баяржаргал
Өмгөөлөгч: Г.Оюунцэцэг
Өмгөөлөгч: б.Батбаяр
Өмгөөлөгч: Л.Бурмаа
Өмгөөлөгч: Ж.Цэцэгээ
Өмгөөлөгч: Л.Өлзийхүү
Өмгөөлөгч: Т.Урангэрэл
В танхим Б.Батболор
11 2021-11-09 14:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Прогресскапитал ББСБ ХХК
Хариуцагч: Б.Анхбилэг
Шүүх хуралдааны 4-р танхим Х.Оюунжаргал
12 2021-11-09 14:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Баяржаргал
Хариуцагч: Д.Ууганбаяр
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: А.Төмөрчулуун
Хуралдааны танхим 107 Л.Ариунцэцэг
13 2021-11-09 13:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Баатарцогт
Хариуцагч: А.Наранцэцэг
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: М.Чинзориг
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Ж.Байгалмаа
14 2021-11-09 13:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Капитал банк ХХК дахь банкны эрх хүлээн авагч
Хариуцагч: Зээлийн батлан даалтын сан
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Н.Баярмаа
15 2021-11-09 13:30 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Анхбаяр
Шүүгдэгч: Г.Балжинням
Прокурор: Н.Пүрэвтогтох
Д танхим Х.Одбаяр
16 2021-11-09 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Эдинбүрг ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
1-р танхим Г.Мөнхтулга
17 2021-11-09 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Сэдэд, Д.Цэцэгмаа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Амарбаяр
Хариуцагч: С.Нямхишиг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Номиндалай
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: М.Идэрхангай
Шүүх хуралдааны танхим - 3 М.Мөнхтөр
18 2021-11-09 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Нүхт ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : П.Мөнхчулуун
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: А.Ундрах
Хариуцагч: Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Мөнхбат
3-р танхим Б.Адъяасүрэн
19 2021-11-09 13:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Худалдаа хөгжлийн банк ХХК
Хариуцагч: С.Нэргүй
4-р танхим Т.Болормаа
20 2021-11-09 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Л.Соёмбо
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Эрдэнэбилэг
Хариуцагч: С.Чинбат
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Т.Ууганбаяр
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар О.Одгэрэл
21 2021-11-09 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Дашмаа
Хариуцагч: Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: П.Түмэнжаргал
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын улсын байцаагч Л.Баатар
3-р танхим Н.Дамдинсүрэн
22 2021-11-09 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Болдбаяр
Хариуцагч: Сүхбаатар дүүргийн Засаг даргын тамгын газар
3-р танхим Н.Дуламсүрэн
23 2021-11-09 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Сэйфти ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
5-р танхим Н.Дуламсүрэн
24 2021-11-09 11:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Д.Батзориг
Прокурор: Ц.Ганчимэг
Өмгөөлөгч: Б.Баттулга
В танхим Б.Батболор
25 2021-11-09 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Эко констракшн ХХК
Хариуцагч: Сүхбаатар дүүргийн татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч Ж.Эрдэнэбулган
5-р танхим Д.Чанцалням

Нийт 1050 хурал байна.