-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-08-28- 2022-10-28)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-10-11 09:01 Баян-Өлгий аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Х.Өрен
Шүүгдэгч: Т.Айнур
Өмгөөлөгч: К.Зулхаш, Х.Бакен
Хохирогч: Б.Перизат, Б.Болат, К.Тилеухан, Х.Күлзира, А.Гайны, С.Аманбол, О.Жанарбек
Эрүүгийн танхим Ө.Бахытбек
2 2022-10-11 09:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Батжамцан
Прокурор: Г.Мижиддорж
Өмгөөлөгч: К.Манлай Н.Энхболд н.Алтанцэцэг н.Уянга н.Учрал
В танхим Х.Одбаяр
3 2022-10-11 09:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Түмэннаст,
Нэхэмжлэгч: Ж.Батбилэг
Нэхэмжлэгч: Д.Гэрэлт-од
Нэхэмжлэгч: Ж.Цэндсүх
Нэхэмжлэгч: Б.Насанжаргал
Нэхэмжлэгч: М.Ганболд
Нэхэмжлэгч: А.Мөнх-Эрдэнэ
Хариуцагч: Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар Ш.Уртнасан
5-р танхим У.Бадамсүрэн
4 2022-10-11 09:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Бямбацогт
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Бэлгүүн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Тэмүгэ
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Б.Азбаяр
5 2022-10-11 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Эсү трейд ХХК
Хариуцагч: Дэлгэр од констракшн ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар А.Мөнхзул
6 2022-10-11 09:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Шижиртуяа
Хариуцагч: Ш.Жаргалмаа
4-р танхим Б.Цолмонгэрэл
7 2022-10-11 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Үүрийнтуяа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: М.Ганцэцэг
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Т.Энхтуяа
8 2022-10-10 15:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ө.Мөнхөө
Хариуцагч: Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар Төрийн байгууллага
Шүүх хуралдааны танхим-9-Өргөтгөл байр Ж.Лхагвасүрэн
9 2022-10-10 15:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Ганбат
Хариуцагч: И.Гансүх
Шүүх хуралдааны танхим-9-Өргөтгөл байр Н.Батчимэг
10 2022-10-10 14:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Б.Үүрийнтуяа
Шүүгдэгч: С.Ганзориг
Шүүгдэгч: Б.Пүрэвдорж
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Гантөмөр
Иргэний нэхэмжлэгч: Г.Түмэн-Өлзий
Эрүүгийн хурлын танхим М.Эрдэнэ-Очир
11 2022-10-10 14:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Э.Чандманьэрдэнэ
Прокурор: Б.Ундрах
Өмгөөлөгч: н.Билгүүдэй, н.Булгамаа, н.Баяржавхлан, н.Мөнх-очир
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Д.Энхцэцэг
Г танхим Б.Батаа
Г.Ганбаатар
Ц.Урангуа
12 2022-10-10 14:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Цэрэнтогтох
Хариуцагч: Ё.Ууганбаяр
Шүүх хуралдааны 4-р танхим А.Энхтөр
13 2022-10-10 13:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: О.Баяраа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Сувданговь ХХК-ийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч Б.Наранцэцэг
Хариуцагч: Ж.Баяраа
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Г.Нацагдорж
Шүүх хуралдааны 5-р танхим Б.Баярмаа
14 2022-10-10 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : М.Цогтбаатар
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Сугар
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: О.Сайнгэрэл
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ч.Шаравнямбуу
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Б.Азбаяр
15 2022-10-10 11:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Да хүрээ трейд ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Алтансүх
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Гомбодорж
Хариуцагч: Тансаг Принт ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Номуунзаяа
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Ж.Кульдана
16 2022-10-10 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Эх газрын эрдэнэс ХХК
Нэхэмжлэгч: Н.Нансалмаа
Хариуцагч: Нийслэлийн авто замын хөгжлийнгазар
Хариуцагч: Нийслэлийн Хот байгуулалт хөгжлийн газар
Гуравдагч этгээд: Хайлэнд трэвэл ХХК
2-р танхим Б.Адъяасүрэн
17 2022-10-10 11:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Гангар инвест ХХК
Хариуцагч: Б.Золзаяа
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар Ж.Лхагвасүрэн
18 2022-10-10 11:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Ихбаяр
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Оюунтунгалаг
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Э.Билгүүн
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Б.Азбаяр
19 2022-10-10 10:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: М.Мөнхжин
Шүүгдэгч: Ч.Баярбат
Шүүгдэгч: Ч.Батбаяр
Шүүгдэгч: Г.Батэрдэнэ
Шүүгдэгч: Г.Дөлгөөн
Шүүгдэгч: Н.Тэнгистамир
Шүүгдэгч: Н.Золбаяр
Шүүгдэгч: С.Мэндбаяр
Шүүгдэгч: Б.Батэрдэнэ
Шүүгдэгч: Д.Ганбат
Шүүгдэгч: Э.Хосбаяр
Шүүгдэгч: Э.Анхбаяр
Шүүгдэгч: Д.Оюундарь
Шүүгдэгч: С.Урангоо
Өмгөөлөгч: О.Оюунчимэг
Прокурор: М.Очбадрах
Өмгөөлөгч: К.Манлай
Өмгөөлөгч: Н.Намжилцогт
Өмгөөлөгч: Г.Сүхээ
Өмгөөлөгч: С.Санжаанжанц
Өмгөөлөгч: Р.Булгамаа
Өмгөөлөгч: Ц.Батзаяа
Өмгөөлөгч: Г.Балжидмаа
Өмгөөлөгч: Д.Гомбо
Өмгөөлөгч: С.Уламбаяр
Өмгөөлөгч: Л.Чинбат
Өмгөөлөгч: Ш.Бадмаараг
Өмгөөлөгч: Б.Байгалмаа
Өмгөөлөгч: О.Сайнгэрэл
Өмгөөлөгч: н.Мөнхцэцэг
В танхим Б.Батболор
Д.Доржсүрэн
Х.Одбаяр
20 2022-10-10 10:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ж.Ганбат, Х.Сонинбаяр
Прокурор: Ч.Түмэн-Өлзий
Өмгөөлөгч: Н.Эрдэнэчимэг
В танхим Д.Алтанжигүүр
Б.Батболор
Д.Доржсүрэн
21 2022-10-10 10:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ж.Ганбат
Шүүгдэгч: Х.Сонинбаяр
Прокурор: Ч.Түмэн-Өлзий
Өмгөөлөгч: Н.Эрдэнэчимэг
Өмгөөлөгч: Д.Батбаяр
Хохирогч: Б.Хулан
В танхим Б.Батболор
И.Ганбат
Д.Доржсүрэн
22 2022-10-10 10:00 Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Ганбулган
Шүүгдэгч: Б.Уранчимэг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Э.Шинэцэцэг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Мөнхбат
Д-заал П.Ариунболд
23 2022-10-10 10:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ё.Хуягбаатарын ит/төл О.Дарханбаатар
Шүүх хуралдааны танхим-2-1 давхар Д.Батхуяг
24 2022-10-10 10:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Номин
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: З.Ариунжаргал
Хариуцагч: Т.Мөнхтэмүүлэн
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ж.Должинсүрэн
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Ж.Кульдана
25 2022-10-10 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Сүхбаатар аймгийн Эрдэнэцагаан сумын ИТХ тэргүүлэгч Ч.Аъяасүрэн
Хариуцагч: АМГТГ
Гуравдагч этгээд: "Монгол ураниум ресурс" ХХК
1-р танхим Б.Адъяасүрэн

Нийт 769 хурал байна.