-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-05-25- 2022-07-25)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-07-04 14:30 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Сарантуяа, Б.Баярмаа
Хариуцагч: О.Баатарсүрэн
Танхим Б Б.Цэрэнпүрэв
2 2022-07-04 14:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Бүүх ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Ган-Эрдэнэ
Хариуцагч: Тэнүүн хас сар ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Н.Баярсайхан
Гэрч: Ц.Энхбаяр
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Ж.Байгалмаа
3 2022-07-04 14:30 Дорноговь аймгийн Замын-Үүд сум дахь сум дундын иргэний хэргийн шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Батнасан
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: С.Энхзул
Хариуцагч: П.Оюунсүрэн
Гуравдагч этгээд: Б.Анужин
Гуравдагч этгээд: Б.Есөнтөмөр
Гуравдагч этгээд: Б.Төмөртүвшин
Хуралдааны танхим 1 /том/ А.Цэрэнханд
4 2022-07-04 14:30 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хүсэлт гаргагч: М.Сайхантамир
Өмгөөлөгч: В.Удвал
Б заал Ч.Жаргалан
5 2022-07-04 14:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ж.Ганбат, Х.Сонинбаяр
Прокурор: Ч.Түмэн-Өлзий
Өмгөөлөгч: Н.Эрдэнэчимэг
В танхим Д.Алтанжигүүр
Б.Батболор
Д.Доржсүрэн
6 2022-07-04 14:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ж.Ганбат
Шүүгдэгч: Х.Сонинбаяр
Прокурор: Ч.Түмэн-Өлзий
Өмгөөлөгч: Н.Эрдэнэчимэг
Өмгөөлөгч: Д.Батбаяр
Хохирогч: Б.Хулан
В танхим Б.Батболор
И.Ганбат
Д.Доржсүрэн
7 2022-07-04 14:00 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: А.Улам-Өрнөх
Хохирогч: Б.Алтансүх
Прокурор: Г.Баясгалан
Эрүүгийн хурлын танхим Д.Чинзориг
8 2022-07-04 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Отгонжаргал
Хариуцагч: Боловсрол шинжлэх ухааны яамны Төрийн нарийн бичгийн даргад
2-р танхим С.Ганбат
9 2022-07-04 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Отгонжаргал
Хариуцагч: Боловсрол шинжлэх ухааны яамны Төрийн нарийн бичгийн даргад
5-р танхим С.Ганбат
10 2022-07-04 14:00 Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Улсын яллагч: Н.Бадам
Шүүгдэгч: Ч.Цэрэннадмид, Б.Батзул, Ш.Наранхүү, Э.Мөнгөншагай, Н.Мөнхдуулал, Б.Сансар, Д.Мөнхжаргал
Хохирогч: Ц.Жадамба, Д.Алтангэрэл, Д.Гантөр, С.Хүрэлцоож,
Иргэний нэхэмжлэгч: Ч.Пүрэвсүрэн, М.Булган
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: М.Мэндбаяр, М.Ганзориг, Л.Оюунсувд, Д.Даваахүү, Чулуунбаатар, З.Энхтуяа
Танхим-1 Г.Алгирмаа
11 2022-07-04 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Батсэлэм
Хариуцагч: Боловсрол шинжлэх ухааны яам
2-р танхим М.Батзориг
12 2022-07-04 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Батсэлэм
Хариуцагч: Боловсрол шинжлэх ухааны яам
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: н.Өнөрцэцэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Энхцэцэг
5-р танхим М.Батзориг
13 2022-07-04 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Отгонжаргал
Хариуцагч: Боловсрол шинжлэх ухааны яамны Төрийн нарийн бичгийн дага
2-р танхим С.Ганбат
14 2022-07-04 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Отгонжаргал
Хариуцагч: Боловсрол шинжлэх ухааны яамны төрийн нарийн бичгийн дарга
2-р танхим С.Ганбат
15 2022-07-04 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Тэргүүн чансаа ХХК
Хариуцагч: Хот байгуулалт хөгжлийн газар
3-р танхим С.Ганбат
16 2022-07-04 13:40 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Багануур ХК
Хариуцагч: Брэндрүүт ХХК
Шүүх хуралдааны 5-р танхим Б.Баярмаа
17 2022-07-04 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хандгайт хан НҮТББ
Хариуцагч: Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ж.Гансүх
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: П.Булганмаа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Хариуцагч СБД-ийн ГЗБА-ны итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч Н.Нэргүй
Гуравдагч этгээд: Г.Ундармаа
Гуравдагч этгээд: Б.Бямбадулам
Гуравдагч этгээд: Б.Самбуу
Гуравдагч этгээд: Б.Буядаа
Гуравдагч этгээд: Д.Дариймаа
Гуравдагч этгээд: н.Баярсайхан
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Г.Тэгшжаргал
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Б.Ганпүрэв
5-р танхим Н.Дамдинсүрэн
18 2022-07-04 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ц.Энхбаяр
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Түмэнбаяр
Шүүх хуралдааны танхим - 4 А.Сарантуяа
19 2022-07-04 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ло Сен Чи
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : С.Соёл-Эрдэнэ
Хариуцагч: Ө.Болор-Эрдэнэ
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Д.Дэлгэрцэцэг
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Ж.Кульдана
20 2022-07-04 13:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ш.Алтангэрэл
Хариуцагч: Ц.Мягмарсүрэн
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Ж.Байгалмаа
21 2022-07-04 12:30 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Ариунзаяа
Хариуцагч: Н.Сарантуяа
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Т.Гангэрэл
22 2022-07-04 12:30 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: О.Чулуунхишиг
Хариуцагч: У.Отгонболор
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Т.Гангэрэл
23 2022-07-04 11:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Улсболд
Хариуцагч: Ц.Батбаяр
Шүүх хуралдааны 5-р танхим Б.Баярмаа
24 2022-07-04 11:08 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: О.Бархасбадь
Хариуцагч: Тагнуулын ерөнхий газар
5-р танхим Д.Чанцалням
25 2022-07-04 11:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Мөнх тэнгэрийн ноёд ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ш.Мөнхтөр
Хариуцагч: Хаард конкрит ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: У.Анхбаяр
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ш.Сарангэрэл
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Ж.Кульдана

Нийт 720 хурал байна.