-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-08-28- 2022-10-28)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-10-18 14:00 Багануур дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Г.Булаг-Ундрал
Шүүгдэгч: Э.Үүрийнцолмон
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Д.Цэрэнбадам
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Д.Цолмон
Гэрч: Б.Зоригоо
Гэрч: З.Батзориг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Л.Батжаргал
Эрүүгийн хурлын танхим Б.Байгалмаа
А.Бямбажав
С.Өлзий-Отгон
2 2022-10-18 14:00 Налайх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : А.Мөнхтулга
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ж.Очирхуяг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Ууганбаатар
Иргэний хурлын танхим Г.Баярдаваа
3 2022-10-18 11:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Отгондэлгэр
Хариуцагч: Г.Үүрийнтуяа
Шүүх хуралдааны 4-р танхим Х.Оюунжаргал
4 2022-10-18 10:00 Завхан аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Б.Төрболд
Хурлын заал2 /доод/ Б.Ариунбаяр
Ж.Баттогтох
5 2022-10-18 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Зээлийн батлан даалтын сан
Хариуцагч: Д.Бадамцэцэг
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Т.Батсүх
6 2022-10-18 09:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Өлзийбаяр, Н.Нармандах, Р.Цагаанмаамаа, М.Санаа, П.Мөнхбаяр, Ж.Пүрэвжав, О.Гүндсамбуу, Ц.Нямдорж, А.Сэмжид, М.Энхжавхлан, Г.Болд, Б.Бадрал, А.Бямбадорж нар
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
4-р танхим Н.Дамдинсүрэн
7 2022-10-18 09:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: И.Доржсүрэн
Хариуцагч: НШШГГ
Шүүх хуралдааны 4-р танхим Х.Оюунжаргал
8 2022-10-18 09:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Д.Даваасүрэн, З.Балжинням, М.Мөнх-Эрдэнэ, С.Өсөхбаяр, Б.Буяндэлгэр, Э.Чойдорж
Прокурор: Ц.Гэрэлчимэг
В танхим Х.Одбаяр
9 2022-10-18 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Сонинхүү
Хариуцагч: Инкон ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар А.Мөнхзул
10 2022-10-17 14:00 Налайх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : А.Энхболд
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: М.Цэндсүрэн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ж.Отгонбаяр
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ж.Оюунболд
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Л.Цэндсүрэн
Иргэний хурлын танхим Г.Баярдаваа
11 2022-10-17 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Сүндэръяагийн ит/төл
Нэхэмжлэгч: Б.Сүндэръяагийн өмгөөлөгч
Хариуцагч: Эрдэнэс монгол ХХК-ийн ит/төл
Хариуцагч: Эрдэнэс монгол ХХК-ийн ит/төл
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр Н.Батчимэг
12 2022-10-17 11:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Улаанбаатар БҮК ХК
Хариуцагч: Драгон бридж ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр Ж.Лхагвасүрэн
13 2022-10-17 10:30 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Л.Галбадрах Б.Гүррагчаа
Прокурор: Ц.Гэрэлчимэг
Хохирогч: С.Уянга
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ж.Төмөрхуяг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: О.Баярбаясгалан, Б.Тэнгис
Гэрч: Б.Буянцогт
В танхим С.Базарханд
И.Ганбат
Х.Одбаяр
14 2022-10-17 10:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Батцэцэг
Хариуцагч: Өргөө амаржих газар
Шүүх хуралдааны танхим-9-Өргөтгөл байр Н.Батчимэг
15 2022-10-17 10:00 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Анхзул
Хариуцагч: Газрын харилцаа хот байгуулалтын газар
Б заал Д.Байгалмаа
Ч.Жаргалан
16 2022-10-17 10:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Одончимэг
Хариуцагч: Ариун-Очир ХХК
4-р танхим Ц.Цэрэндулам
17 2022-10-17 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Гандирс ХХК
Хариуцагч: Худалдаа хөгжлийн банк ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-9-Өргөтгөл байр Н.Батчимэг
18 2022-10-17 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : О.Анхбаяр
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Давааням
Шүүх хуралдааны танхим-5-Өргөтгөл байр У.Сайнбилэг
19 2022-10-17 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Дөлгөөн
Прокурор: Б.Дэлгэрмаа
Өмгөөлөгч: Б.Даваадорж, Ц.Бат-Өлзий, Т.Ганболд
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Т.Лхам-очир
А1 танхим Ц.Урангуа
20 2022-10-16 13:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Д.Агар
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ц.Одончимэг
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Баасандэмбэрэл
Өмгөөлөгч: Б.Дашдорж
Өмгөөлөгч: Б.Гантөмөр
Өмгөөлөгч: Д.Золзаяа
Өмгөөлөгч: Б.Тэнгис
Шүүгдэгч: Б.Мөнхтүвшин
Г танхим М.Мөнхбаатар
21 2022-10-15 10:11 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Саранзул
Хариуцагч: Д.Батжаргал
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар Б.Билгүүн
22 2022-10-14 11:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ч.Адъяадолгор
Прокурор: Ц.Отгонсүрэн
Өмгөөлөгч: Р.Оюунцэцэг
В танхим И.Ганбат
23 2022-10-14 10:34 Төв аймгийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Алтансүх
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Ундрах
Танхим 2 Р.Мөнх-Эрдэнэ
М.Мөнхдаваа
24 2022-10-14 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: “Энгүй тал” ХХК
Хариуцагч: Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Геологи, уул уурхайн кадастрын хэлтэс
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Ану
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Т.Дэлгэрбаяр
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Дашдаржаа, Г.Эрдэнэболд
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: У.Пэрэнлэйжамц
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Ө.Эрдэнэ-Очир
1-р танхим Л.Батбаатар
25 2022-10-14 09:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Дөлгөөн
Хариуцагч: Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга
Гуравдагч этгээд: Б.Галсанцэдэн
4-р танхим У.Бадамсүрэн

Нийт 769 хурал байна.