-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2021-09-28- 2021-11-28)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2021-11-16 09:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Даваадолгор
Хариуцагч: Ди пи юу эс ХХК
Шүүх хуралдааны танхим - 2 М.Мөнхтөр
2 2021-11-16 09:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Л.Оюунтуяа
Шүүгдэгч: Ц.Мөнх-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: М.Ундрахбаяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Р.Цэрэнханд
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Энх-Эрдэнэ
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Бат-Ерөөлт
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Даваажав
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Н.Золжаргал
Хохирогч: З.Отгонхүү
Хохирогч: З.Идэрцогт
Хохирогч: Д.Тугбадрах
Хохирогч: Б.Уранцэцэг
Гэрч: Н.Батнасан
Гэрч: Б.Билэгсайхан
Гэрч: Б.Эрдэнэхүү
Хуралдааны танхим 104 Д.Ариунцэцэг
3 2021-11-16 09:00 Булган аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ц.Сувдаа
Шүүгдэгч: Б.Цолмонтуяа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Оюунчимэг
Хохирогч: Ц.Болормаа
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Х.Оюунбат, О.Сарантуул
Гэрч: Ш.Наранцацралт, Л.Энхжаргал, Б.Батцэцэг, Г.Ганчимэг, З.Гандолгор, Б.Ариунжаргал
Эрүүгийн танхим С.Цэрэнханд
4 2021-11-15 14:30 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Л.Энхтайван
Шүүгдэгч: Д.Энхтуяа
Шүүгдэгч: Л.Чулуунцэцэг
Шүүгдэгч: Б.Баттогтох
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: О.Сарантуул
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Х.Оюунбат
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Энхбаяр
Хуралдааны танхим 104 Д.Ариунцэцэг
5 2021-11-15 14:00 Булган аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: М.Нэргүй
Улсын яллагч: М.Сайнзаяа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Отгонжаргал
Хохирогч: Г.Отгонжаргал
Эрүүгийн танхим Э.Энэрэл
6 2021-11-15 14:00 Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Улсын яллагч: Н.Бадам
Шүүгдэгч: Ч.Цэрэннадмид, Б.Батзул, Ш.Наранхүү
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: М.Ганзориг, М.Мэндбаяр, Д.Даваахүү, З.Энхтуяа
Хохирогч: Ц.Жадамба
Иргэний нэхэмжлэгч: Ч.Пүрэвсүрэн
Танхим-1 Г.Дэлгэрсайхан
7 2021-11-15 14:00 Хэнтий аймгийн Бор-Өндөр сум дахь Сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Бадамцэцэг
Хариуцагч: С.Ганхуяг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Оюунбаатар
Хариуцагч: Г.Эрдэнэбулган
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Оюунчимэг
Эрүүгийн танхим Б.Болор-Эрдэнэ
8 2021-11-15 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Х.Цогнойжамц
Хариуцагч: С.Баярт
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Н.Жавзандолгор
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: В.Батбаяр
Гэрч: Т.Пүрэвдорж
Гэрч: А.Сугаржав
Гэрч: С.Чимэдгаадан
Гэрч: н.Ганбаяр
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Гэрэлтуяа
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ц.Одзаяа
Шүүх хуралдааны 5-р танхим Б.Баярмаа
9 2021-11-15 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Гэрэлт-Од
Хариуцагч: Д.Уянга
Шүүх хуралдааны 3-р танхим Н.Батчимэг
10 2021-11-15 10:00 Завхан аймгийн Тосонцэнгэл сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Прокурор: Б.Чулуунхүү
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: М.Гомборагчаа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Л.Мөнхсайхан
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ж.Ганболд
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Лхагважав
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Д.Бунжаа
Шүүгдэгч: С.Уламбаяр
Шүүгдэгч: Х.Болдхуяг
Шүүгдэгч: Я.Улаанхүү
Хохирогч: Э.Энхбаяр
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Гантуяа
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ч.Батсүх
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ц.Нэргүй
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Э.Мөнхзул
Иргэний нэхэмжлэгч: Б.Жамсран
Иргэний хариуцагч: Л.Сэнгэсамбуу
Гэрч: Г.Эрдэнэбаяр
Гэрч: Н.Жанлав
Эрүүгийн танхим Б.Өлзийхишиг
11 2021-11-15 10:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Дашдаваа
Хариуцагч: Ж.Эрдэнэжаргал
Шүүх хуралдааны танхим-6-Өргөтгөл байр Т.Энхтуяа
12 2021-11-15 09:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Саранцэцэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : С.Ууганбаяр
Хариуцагч: МҮИС
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Ж.Эрдэнэчимэг
13 2021-11-15 09:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Л.Энхтайван
Шүүгдэгч: М.Оюунцэцэг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Р.Цэрэнханд
Хохирогч: Н.Лхагвасүрэн
Хохирогч: Д.Идэрбаян
Хохирогч: Б.Отгонхүү
Хохирогч: Б.Оюунжаргал
Хохирогчийн өмгөөлөгч: О.Сарантуул
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Б.Долгорсүрэн
Хуралдааны танхим 104 Д.Ариунцэцэг
14 2021-11-15 09:00 Булган аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Д.Дашням
Улсын яллагч: П.Шижиртуяа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Отгонжаргал
Хохирогч: Ч.Алтантуяа
Эрүүгийн танхим Э.Энэрэл
15 2021-11-14 09:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: С.Батмөнх-Очир
Хохирогч: Б.Ивээл
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: н.Бадамханд
Шүүгдэгч: Г.Баяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Р.Цэрэнханд
Хуралдааны танхим 104 Д.Ариунцэцэг
16 2021-11-12 17:20 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Баярмаа
Хариуцагч: Х.Нямдаваа
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар О.Одгэрэл
17 2021-11-12 16:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Петромакс ХХК
Хариуцагч: Дорнын өгөөж транс ХХК
Шүүх хуралдааны 3-р танхим Н.Батчимэг
18 2021-11-12 15:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Гантулга
Хариуцагч: Ц.Батжаргал
Шүүх хуралдааны 3-р танхим Н.Батчимэг
19 2021-11-12 13:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Алтаншагай
Хариуцагч: М.Шинэбаяр
5-р танхим Б.Ундраа
20 2021-11-12 13:30 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: А.Мөнх-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Н.Бямба-Отгон
Шүүгдэгч: Д.Нямдулам
Шүүгдэгч: Ч.Энхболд
Шүүгдэгч: М.Эрдэнэ
Шүүгдэгч: А.Бадамсэрээжид
Шүүгдэгч: Т.Тэмүүжин
Прокурор: М.Амарзаяа
Өмгөөлөгч: С.Оюунцэцэг
Өмгөөлөгч: О.Мөнгөнчимэг
Өмгөөлөгч: Г.Нарантуяа
Өмгөөлөгч: Н.Жамъяндорж
Өмгөөлөгч: Б.Минжүүрдорж
Өмгөөлөгч: О.Цэрэнпунцаг
Өмгөөлөгч: Г.Алтанчимэг
Өмгөөлөгч: Ө.Болормаа
Өмгөөлөгч: Г.Энхжаргал
Өмгөөлөгч: Г.Балжмаа
Б заал Л.Оюун
21 2021-11-12 13:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Бямбажав
Хариуцагч: Х.Нэргүй
Шүүх хуралдааны 3-р танхим Н.Батчимэг
22 2021-11-12 13:11 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Сандагдорж
Хариуцагч: Чингисхаан банк ХХК
Танхим 2 Н.Батзориг
23 2021-11-12 11:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Алдар
Хариуцагч: Нийслэлийн Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар
Шүүх хуралдааны 3-р танхим Н.Батчимэг
24 2021-11-12 10:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Дөлгөөн
Хариуцагч: С.Өлзийжаргал
Шүүх хуралдааны 3-р танхим Н.Батчимэг
25 2021-11-12 10:00 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Ц.Цэрэнбалжир
Шүүгдэгч: Н.Батчулуун
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Тэнгис
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Г.Бат-Отгон
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Номиндарь
Эрүүгийн хурлын танхим Д.Чинзориг

Нийт 1034 хурал байна.