-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2024-06-22- 2024-08-22)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2024-07-30 10:00 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Батжаргал
Хариуцагч: П.Эрдэнэцогт
Танхим Б А.Үүрийнтуяа
2 2024-07-30 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хаан банк ХК
Хариуцагч: Л.Эрдэнэчулуун Балтбаатар
Шүүх хуралдааны танхим-8 Ж.Байгалмаа
3 2024-07-30 09:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ганьт ХХК
Хариуцагч: Банкны төлбөр барагдуулах газар Төрийн байгууллага
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Гантөмөр
3-р танхим Г.Бямбажаргал
4 2024-07-30 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Төгс прогресс" ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар
Шүүх хуралдааны танхим-3 Т.Золзаяа
5 2024-07-30 09:00 Дорноговь аймгийн Замын-Үүд сум дахь сум дундын иргэний хэргийн шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : С.Энхзул
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ц.Энх-Амар
Хуралдааны танхим 1 /том/ Б.Нармандах
6 2024-07-30 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: А.Оюунбат
Прокурор: Ж.Сувданчимэг
А1 танхим Ц.Амар
7 2024-07-30 09:00 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Мягмарсүрэн
Хариуцагч: П.Болдоо
Хариуцагч: Б.Түмэн-Өлзий
Өмгөөлөгч: Б.Бурмаа
Өмгөөлөгч: Т.Гүнжлхам
Өмгөөлөгч: Ц.Мөнхтуул
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Г.Батзаяа
8 2024-07-30 09:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Ариунтунгалаг
Хариуцагч: "Москва их дэлгүүр" ХХК
Шүүх хуралдааны танхим - 3 Г.Ариунаа
9 2024-07-30 09:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Баттөмөр
Хариуцагч: Д.Мөнхчимэг
Шүүх хуралдааны танхим - 3 Г.Ариунаа
10 2024-07-29 16:00 Завхан аймгийн Тосонцэнгэл сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Улсын яллагч: Б.Чулуунхүү
Шүүгдэгч: Г.Эрдэнэзол
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Алтангэрэл
Эрүүгийн танхим Б.Уртнасан
11 2024-07-29 15:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : С.Буянжаргал
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ц.Мөнхсайхан
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Гүрдорж
Хариуцагч: Гал-Эрдэнэ
5-р танхим Л.Энхжаргал
12 2024-07-29 15:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Бодь интернэшнл ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Х.Мөнхтулга
Хариуцагч: Үндэсний аудитын газрын Гүйцэтгэл нийцлийн аудитын газрын дарга, ахлах аудитор Б.Батдэлгэр
Хариуцагч: Үндэсний аудитын газрын Гүйцэтгэл нийцлийн аудитын газрын аудитын менежер Б.Саруул
4-р танхим М.Батзориг
13 2024-07-29 15:00 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Батбилэг
Хариуцагч: Б.Гэрэлсүрэн
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: О.Оюунчимэг
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Т.Оюунчимэг
Танхим Б А.Үүрийнтуяа
14 2024-07-29 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Энхтуяа
Хариуцагч: Монголын өмгөөлөгчдийн холбооны Мэргэшлийн хорооны шалгалтын комисс
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Энх-Эрдэнэ
5-р танхим М.Батзориг
15 2024-07-29 14:00 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Дуламсүрэн
Хариуцагч: Т.Дуламсүрэн
Хариуцагч: Т.Дарханбаатар
Танхим Б А.Үүрийнтуяа
16 2024-07-29 14:00 Ховд аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Мөнхтүвшин
Прокурор: З.Алтансолонго
Хохирогч: Ц.Батцогт
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ц.Мягмаржав
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ц.Оюунчимэг
Өмгөөлөгч: Г.Батзаяа
Өмгөөлөгч: Д.Хуягбаатар
Өмгөөлөгч: Ж.Энхжаргал
Эрүүгийн хэргийн шүүх хуралдааны танхим Т.Цэцэгмаа
17 2024-07-29 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Баярмаа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Чинбат,
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: С.Ялалт
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Лувсанданзанжанцан
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: А.Базар
5-р танхим М.Батзориг
18 2024-07-29 13:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Зууннайман ойл ХХК
Хариуцагч: Баярс констракшн ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-4 Ж.Байгалмаа
19 2024-07-29 13:30 Увс аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Зулаа
Хариуцагч: ТАЗ-ын дарга Б.Алтан
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Мөнхзул
Шүүх хуралдааны танхим 1 Д.Алтанцэцэг
20 2024-07-29 11:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: З.Энхбаяр
Хариуцагч: Асар ундарга ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-5 Ж.Байгалмаа
21 2024-07-29 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Энх-Амгалан нарын 11 иргэн
Хариуцагч: Хот байгуулалт, хотын стандартын газар
Гуравдагч этгээд: Б.Гүнболд
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Батцэцэг
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Б.Ганпүрэв
4-р танхим Д.Халиуна
22 2024-07-29 11:04 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Соёлмаа
Хариуцагч: Бумбод ХХК
Шүүх хуралдааны 4-р танхим Х.Оюунжаргал
23 2024-07-29 11:00 Завхан аймгийн Тосонцэнгэл сум дахь сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Тунгалаг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Гэрэлт-Од
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Алтангэрэл
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Х.Энхтайван
Иргэний танхим1 Б.Уртнасан
24 2024-07-29 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Тайванжаргал нар
Хариуцагч: Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга
1-р танхим Б.Мөнх-Эрдэнэ
25 2024-07-29 11:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Мөнх-Эрдэнэ
Хариуцагч: Улаанбаатар төмөр зам ХНН
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Г.Ариунаа

Нийт 618 хурал байна.