-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2024-05-23- 2024-07-23)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2024-07-02 13:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Болормаа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Л.Энхсүрэн
Хариуцагч: Э.Анхбаяр
4-р танхим Б.Ундраа
2 2024-07-02 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Мөнхбаатар
Хариуцагч: Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга
2-р танхим Н.Дамдинсүрэн
3 2024-07-02 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Өү Юу Жи Си Си Си Си ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
2-р танхим Д.Халиуна
4 2024-07-02 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Минжит булган гол ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
5-р танхим Д.Чанцалням
5 2024-07-02 11:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ц.Дөлгөөн
Прокурор: М.Билгүүтэй
Д танхим Х.Одбаяр
6 2024-07-02 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Жи майнд ХХК
Хариуцагч: Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам
2-р танхим Б.Адъяасүрэн
7 2024-07-02 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Пи си эф ХХК
Хариуцагч: Зам тээврийн хөгжлийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга
5-р танхим Д.Чанцалням
8 2024-07-02 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Гандирс ХХК
Хариуцагч: Чингэлтэй дүүргийн Улсын бүртгэлийн хэлтэс
Гуравдагч этгээд: С.Наранцэцэг
1-р танхим Б.Адъяасүрэн
9 2024-07-02 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Монгол оросын хувь нийлүүлсэн нийгэмлэг Улаанбаатар төмөр зам Татварын Ерөнхий газар
Хариуцагч: Татварын Ерөнхий газар
2-р танхим Х.Нямдэлгэр
10 2024-07-02 11:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Алтанцэцэг
Хариуцагч: П.Шинэхүү
Шүүх хуралдааны 4-р танхим Х.Оюунжаргал
11 2024-07-02 10:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Р.Баасандорж
Хариуцагч: С.Гэрэлмаа
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ж.Баасанжав
Шүүх хуралдааны танхим - 1 Ч.Мөнхцэцэг
12 2024-07-02 10:00 Булган аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Х.Жундаан-дай
Прокурор: П.Шижиртуяа
Хохирогч: Х.Должин
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ч.Отгонжаргал
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: М.Даваасүрэн, Х.Оюунбат
Гэрч: П.Мянганжаргал
Эрүүгийн танхим С.Ёндонсамбуу
Б.Сувд-Эрдэнэ
Э.Энэрэл
13 2024-07-02 10:00 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Лхагвасүрэн
Хариуцагч: Э.Эрдэнэхүү
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Г.Батзаяа
14 2024-07-02 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Аюуд девелопмент ХХК
Хариуцагч: Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын улсын ахлах байцаагч Г.Энхтулга
4-р танхим Д.Халиуна
15 2024-07-02 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Манхантолгой ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн газар зохион байгуулалтын алба
1-р танхим Д.Чанцалням
16 2024-07-02 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Баярсайхан
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
5-р танхим С.Ганбат
17 2024-07-02 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Янгкарконстракшн ХХК
Хариуцагч: Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яамны сайд
3-р танхим М.Батзориг
18 2024-07-02 10:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Оцон хангайн бадрал ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : П.Анударь
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Оралсын
5-р танхим Н.Сарангүн
19 2024-07-02 10:00 Завхан аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Сансарбаяр
Шүүгдэгч: С.Барсболд
Хохирогч: С.Балжинням
Хохирогч: Ж.Наранжаргал
Хурлын заал2 /доод/ П.Доржбал
20 2024-07-02 10:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Р.Лувсанноров
Прокурор: Б.Сүрмандах
В танхим Д.Алтанжигүүр
И.Ганбат
Д.Доржсүрэн
21 2024-07-02 09:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хүсэлт гаргагч: А.Октябрь
Хуралдааны танхим 103 Б.Хишигдаваа
22 2024-07-02 09:00 Хэнтий аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Н.Амаржаргал
Шүүгдэгч: Б.Мөнгөнтулга
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: А.Мөнхзул
Хохирогч: М.Мөнгөнзул
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ж.Жаргалсайхан
А Г.Болормаа
23 2024-07-02 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Уртнасан
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Нандин-эрдэнэ
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Энхтунгалаг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Х.Арманбек
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Анхбаяр
Шүүх хуралдааны танхим-8 А.Мөнхзул
24 2024-07-02 09:00 Дорнод аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Хонгорзул
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Анхбаяр
Хариуцагч: Чойбалсан сумын Засаг дарга
В В.Давааням
25 2024-07-02 09:00 Увс аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: С.Баярчимэг
Зөрчилд холбогдогч: Б.Болор-Эрдэнэ
Эрх бүхий албан тушаалтан: Л.Адъяатогтох
Хохирогч: Э.Эрдэнэцэцэг
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: М.Сайхантуул
Шүүх хуралдааны танхим 2 Б.Гансүх

Нийт 702 хурал байна.