-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-07-15- 2022-09-15)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-08-23 11:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: ди эйч ти ххк
Хариуцагч: Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Н.Хангал
2 2022-08-23 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ё.Амгалан
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Гуравдагч этгээд: "Энигма" ХХК
1-р танхим Ц.Одмаа
3 2022-08-23 11:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Энхсайхан
Хариуцагч: Г.Эрхэмболор
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Т.Энхтуяа
4 2022-08-23 11:00 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ньюремеди
Хариуцагч: Мөнгөт-Оюу
Өмгөөлөгч: Г.Нямхүү
Өмгөөлөгч: С.Нармандал
Б заал Д.Байгалмаа
5 2022-08-23 10:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: жижиг дунд үйлдвэрийн газар
Хариуцагч: царийн эрч ххк
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Н.Хангал
6 2022-08-23 10:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ц.Лхамсүрэн
Шүүгдэгч: А.Сэр-Од
Өмгөөлөгч: Д.Энхбаяр
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Р.Цэрэнханд
Хохирогч: Ш.Нэргүй
Хохирогч: Б.Халиунаа
Хуралдааны танхим 104 Г.Энхтунгалаг
Б.Нармандах
7 2022-08-23 10:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Оргил хаус ХХК
Хариуцагч: Элитвүүд хаус ХХК
4-р танхим Д.Цэрэндолгор
8 2022-08-23 10:00 Говьсүмбэр аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : П.Наранхүү
Хариуцагч: Ц.Баттогтох
Шүүх хуралдааны танхим-1 Б.Наранчимэг
9 2022-08-23 10:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : А.Содхүү
Хариуцагч: Н.Дугармаа
Шүүх хуралдааны танхим - 2 З.Доржнамжин
10 2022-08-23 10:00 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Баттулга
Шүүх хуралдааны танхим №3 Г.Солонго
11 2022-08-23 10:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Гангар инвест ХХК
Хариуцагч: Б.Золзаяа
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар Ж.Лхагвасүрэн
12 2022-08-23 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Энхтайван
Хариуцагч: Л.Сайнжаргал
Шүүх хуралдааны 2-р танхим Б.Хишигбаатар
13 2022-08-23 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Т.Дэлгэрсайхан
Прокурор: Г.Уянга
Шүүгдэгч: Х.Батзориг
Шүүгдэгч: Л.Дарханбаяр
Хохирогч: Л.Шижирбаатар, Н.Мөнхбаатар, Ц.Долгор, Б.Мөнхцэцэг, П.Пүрэвдорж, Ж.Гантулга, Б.Цэрэнбуд, Д.Ганзаяа, Б.Дагвадорж, Ц.Батбаяр, Д.Эрдэнэтөгс, Л.Төмөрбаатар, А.Гантулга, Ш.Баяр-Отгон, О.Энхтуяа
Өмгөөлөгч: Д.Алтангэрэл
Өмгөөлөгч: Ж.Эрдэнэбаатар
Танхим 1 З.Төмөрхүү
14 2022-08-23 09:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: О.Риймэд
Хариуцагч: Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга
3-р танхим Н.Дамдинсүрэн
15 2022-08-23 09:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: М.Отгонбаатар
Шүүгдэгч: Ц.Наранбаяр
Шүүгдэгч: Э.Мягмардорж
Шүүгдэгч: Ц.Алтанхүү
Шүүгдэгч: Д.Бат-Өлзий
Шүүгдэгч: М.Эрдэнэбилэг
Өмгөөлөгч: М.Эрдэнэчимэг
Өмгөөлөгч: С.Шинэбаяр
Өмгөөлөгч: Э.Эрдэнэбаатар
Хохирогч: Б.Ганбат
А танхим /эрүү/ Ж.Байгалмаа
16 2022-08-23 09:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Эрдэнэцэцэг
Хариуцагч: БЗД-ийн улсын бүртгэлийн хэлтэс
5-р танхим Д.Эрдэнэчимэг
17 2022-08-23 09:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хаан банк ХХК
Хариуцагч: Б.Оджаргал нар
5-р танхим Д.Цэрэндолгор
18 2022-08-23 09:00 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Л.Цэцгээ
Шүүгдэгч: А.Үнэнбат
Шүүгдэгч: П.Дамдинбазар
Шүүгдэгч: Н.Нарангэрэл
Шүүгдэгч: Л.Цэрэнханд
Шүүгдэгч: Б.Чимгээ
Шүүгдэгч: Ч.Мөнхзул
Шүүгдэгч: М.Дархижав
Шүүгдэгч: Ш.Дамбарагчаа
Шүүгдэгч: Н.Бямбадэлгэр
Шүүгдэгч: Б.Баярмаа
Шүүгдэгч: Г.Шүрэнчимэг
Шүүгдэгч: Г.Шүрэнчимэг
Шүүгдэгч: Г.Даваадэмбэрэл
Шүүгдэгч: Ц.Нямдорж
Шүүгдэгч: Э.Мөнх-Оргил
Шүүгдэгч: Н.Амартүвшин
Шүүгдэгч: Г.Оюунбаатар
Шүүгдэгч: А.Адъяаням
Шүүгдэгч: А.Адъяаням
Шүүгдэгч: О.Адъяасүрэн
Шүүгдэгч: Б.Азжаргал
Прокурор: Б.Бүжинлхам
Прокурор: Г.Эрдэнэ
Өмгөөлөгч: Ж.Эрдэнэбаатар
Өмгөөлөгч: Б.Энх-Эрдэнэ
Өмгөөлөгч: Х.Мөнгөнсүх
Өмгөөлөгч: Б.Наранцэцэг
Өмгөөлөгч: О.Санчирбал
Өмгөөлөгч: О.Баясгалан
Өмгөөлөгч: Н.Уранчимэг
Өмгөөлөгч: Э.Ундраххэрлэн
Өмгөөлөгч: Б.Дашдорж
Өмгөөлөгч: Г.Халиунаа
Өмгөөлөгч: Б.Баясгалан
Өмгөөлөгч: Г.Тэгшжаргал
Өмгөөлөгч: О.Аззаяа
А заал Ч.Отгонбаяр
19 2022-08-23 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Батзуурмаг ХХК
Хариуцагч: Л.Нарангэрэл
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Т.Энхтуяа
20 2022-08-23 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Энхсайхан
Хариуцагч: Г.Эрхэмболор
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Т.Энхтуяа
21 2022-08-23 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Батзуурмаг ХХК
Хариуцагч: Л.Нарангэрэл
Шүүх хуралдааны танхим-5-Өргөтгөл байр Т.Энхтуяа
22 2022-08-23 09:00 Ховд аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Ариунаа
Өмгөөлөгч: Ж.Энхжаргал
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Гэрэлмаа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Өлзийбаяр
Гуравдагч этгээд: Б.Батсүх
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Л.Эрдэнэцэцэг
Захиргааны хэргийн шүүх хуралдааны танхим Г.Янжиндулам
23 2022-08-23 08:30 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Н.Уранбайгаль
Шүүгдэгч: З.Жинбаатар, З.Мөнх-Эрдэнэ
Өмгөөлөгч: Б.Дашдорж, .Амаржаргал, Д.Наранцэцэг, Х.Даваахүү, Б.Гэрэл-Очир, Ц.Амар, Б.Бат-Ерөөлт
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: М.Загира, Б.Мурагуль
А заал А.Алтанхуяг
24 2022-08-22 15:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Халзан-Овоо ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар Төрийн байгууллага
5-р танхим Г.Бямбажаргал
25 2022-08-22 15:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Зөрчилд холбогдогч: С.Одсүрэн
Прокурор: Л.Оюунтуяа
Хуралдааны танхим 104 Б.Нармандах

Нийт 677 хурал байна.