-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-07-15- 2022-09-15)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-08-24 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Байгалийн ариун хайр
Хариуцагч: БОАЖС
5-р танхим Ц.Мөнхзул
2 2022-08-24 11:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Зулаагийн ит/төл
Хариуцагч: Э.Оюунзул
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар Н.Батчимэг
3 2022-08-24 11:00 Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Улсын яллагч: Б.Мөнхдөл
Шүүгдэгч: П.Батбаатар
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: А.Очбадрал
Танхим-1 Г.Сарантуяа
4 2022-08-24 10:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Энхтайван
Хариуцагч: С.Бямбадорж
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар Н.Батчимэг
5 2022-08-24 10:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Буянтөгс
Хариуцагч: Б.Түмэнхүү
Шүүх хуралдааны танхим-2-1 давхар Ж.Лхагвасүрэн
6 2022-08-24 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Эрдэнэчимэг
Нэхэмжлэгч: Нэх/өм Р.Пүрэвлхам
Хариуцагч: Эрхи ХХК-ийн төл Ц.Алтантулга
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар Н.Батчимэг
7 2022-08-24 09:00 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Э.Сарангэрэл
Прокурор: Г.Нандин-Эрдэнэ
Өмгөөлөгч: Т.Даваажав
Өмгөөлөгч: А.Буяндэлгэр
А заал А.Алтанхуяг
8 2022-08-24 09:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Монстрой ХХК
Хариуцагч: НЗД, Нийслэлийн байгаль орчны газа
4-р танхим Д.Эрдэнэчимэг
9 2022-08-24 09:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Дөлгөөн
Хариуцагч: Д.Нямбат
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: С.Мөнтулга
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Солонго
Шүүх хуралдааны танхим - 1 З.Доржнамжин
10 2022-08-24 09:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: р.алтантуяа
Хариуцагч: Есөн шижир инвест ББСБ ХХК
Шүүх хуралдааны танхим - 3 Т.Гандиймаа
11 2022-08-24 09:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: р.алтанцэцэг
Хариуцагч: есөн шижир инвест ББСБ
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Т.Гандиймаа
12 2022-08-24 09:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Кингстаун Вилла ХХК
Хариуцагч: Байгаль орчин, аялал жуучлалын яамны сайд
5-р танхим Д.Халиуна
13 2022-08-24 08:30 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Болд-Эрдэнэ
Хариуцагч: П.Эрдэнэбат
Хуралдааны танхим 106 Р.Үүрийнтуяа
14 2022-08-23 15:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Монголиан Тангстен корпорэйшн ХХК нар
Хариуцагч: Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс
5-р танхим Т.Мөнх-Эрдэнэ
15 2022-08-23 15:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: м.ариунболор
Хариуцагч: ж.энхсайхан
Шүүх хуралдааны танхим - 1 Н.Хангал
16 2022-08-23 14:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ш.Цэрэннадмид
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: З.Алтанцэцэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Наранхүү
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Д.Одонтунгалаг
Б танхим /иргэн/ Б.Гончигсумлаа
17 2022-08-23 14:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : А.Эрдэнэтулга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Батцэцэг
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Зулбаяр
Нэхэмжлэгч: Б.Өлзийжаргал
Хариуцагч: Жаргал буман хишиг ХХК
Шүүх хуралдааны танхим - 1 З.Доржнамжин
18 2022-08-23 14:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : А.Эрдэнэтулга
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Зулбаяр
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Номиндалай
Шүүх хуралдааны танхим - 2 З.Доржнамжин
19 2022-08-23 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Болдбаатар, Ч.Болор, Б.Гарамханд, Б.Одбаатар
Хариуцагч: БОАЖС, Богдхан уулын хамгаалалтын захиргаа
5-р танхим Ц.Мөнхзул
20 2022-08-23 13:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Андреас Мек
Хариуцагч: Ц.Уранчимэг
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Т.Энхтуяа
21 2022-08-23 13:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Сигмон реалти ХХК
Хариуцагч: Силверлайт ХХК
Шүүх хуралдааны 2-р танхим Б.Хишигбаатар
22 2022-08-23 12:00 Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: А.Алтанжолоо
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ш.Мягмарцэрэн
Улсын яллагч: Г.Энхмаа
Шүүгдэгч: Д.Баасанжав
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ж.Ганболд
Д-заал П.Ариунболд
23 2022-08-23 12:00 Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ц.Хулан
Яллагдагч: Д.Золбаяр
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Х.Ургаа
Д-заал П.Ариунболд
24 2022-08-23 11:40 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Монголын Үндэсний их сургууль
Хариуцагч: Оюуны өмчийн газар
Гуравдагч этгээд: Монгол Улсын Их сургууль
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : О.Энхбаяр
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Мандахсайхан
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Урангэрэл
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Далайцэрэн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Гэрэлмаа
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Лхагвасүрэн
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: З.Сүхбаатар
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Н.Норовсамбуу
5-р танхим М.Батзориг
А.Мөнх-Өлзий
Д.Эрдэнэчимэг
25 2022-08-23 11:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Энхсайхан
Хариуцагч: Г.Эрхэмболор
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Т.Энхтуяа

Нийт 683 хурал байна.