-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2021-11-08- 2022-01-08)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2021-12-20 10:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Сэлэнгэ
Хариуцагч: Сантфасад ХХК
Гуравдагч этгээд: М.Оюунзул
Шүүх хуралдааны танхим-9-Өргөтгөл байр Д.Уранчимэг
2 2021-12-20 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Амартунгалаг нар
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга, Хот байгуулалт, хөгжлийн газар
1-р танхим Г.Мөнхтулга
3 2021-12-20 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Амгалан, Б.Соёмбоо, Н.Галбадрах
Хариуцагч: НЗД
2-р танхим С.Ганбат
4 2021-12-20 10:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Р.Цэнд-Аюуш нар
Хариуцагч: Г.Дуламсүрэн
Шүүх хуралдааны танхим-4-0 давхар Б.Цолмон
5 2021-12-20 09:57 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Түмэнбаяр
Хариуцагч: Улсын Дээд шүүхийн Тамгын газар
1-р танхим Ц.Батсүрэн
6 2021-12-20 09:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Цагийн эрч ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: А.Мөнх-Өлзий
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Урангоо
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Н.Хангай
3-р танхим Б.Адъяасүрэн
7 2021-12-20 09:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Өлзийт интер трейд ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
5-р танхим Ц.Мөнхзул
8 2021-12-20 09:30 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ш.Батхүү, Ч.Ганзориг, Г.Алтан, Э.Сүрэн, Б.Мөнхжаргал, Г.Амарбат
Прокурор: Б.Батсайхан, Д.Пүрэвдагва
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: А.Энхгэрэл, У.Нармандах, Ж.Батхуяг, Н.Батгэрэл
Өмгөөлөгч: М.Дэлгэрнасан, Ж.Оюунболд, К.Бауиржан, Ц.Дэлгэрням, Э.Ганхөлөг, Д.Чулуунбат, Г.Оюунцэцэг, Д.Наранцэцэг, П.Ундрах-Эрдэнэ, Ж.Батзоригт, С.Одгариг
В танхим Д.Алтанжигүүр
Б.Батболор
Х.Одбаяр
9 2021-12-20 09:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ц.Баярхүү
Улсын яллагч: Б.Наранмөнх
Өмгөөлөгч: Б.Батдорж
Хохирогч: Д.Эрдэнэцэцэг
Эрүүгийн хурлын танхим Б.Бээжин
10 2021-12-20 09:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Скай хайпермаркет ХХК
Хариуцагч: НОБ газрын УБ Н.Төрбат
5-р танхим Н.Дамдинсүрэн
11 2021-12-20 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Эрдэнэчимэг
Хариуцагч: Шинэ гэр түншлэл ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр С.Хишигбат
12 2021-12-20 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Капитал банк ХХК дахь Банкны эрх хүлээн авагч
Хариуцагч: Отгонтэнгэр ирээдүй ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Д.Уранчимэг
13 2021-12-20 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Би Би фалкон ХХК
Хариуцагч: Ийсү констракшн ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-6-Өргөтгөл байр И.Амартөгс
14 2021-12-20 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: З.Санждорж
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Хонгорзул
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Э.Хашчулуун
Шүүх хуралдааны танхим-9-Өргөтгөл байр О.Одгэрэл
15 2021-12-20 09:00 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : н.Пүрэвцэрэн
Шүүх хуралдааны танхим №2 Б.Мөнхжаргал
16 2021-12-20 08:30 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Лхагвадулам
Хариуцагч: Виланд капитал ББСБ
Танхим 2 Э.Золзаяа
17 2021-12-20 08:30 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Б.Ганбулган, Э.Халиун
Шүүгдэгч: Н.Чимэдлхам
Шүүгдэгч: Б.Цогтбаатар
Шүүгдэгч: Д.Наранцэцэг
Шүүгдэгч: Н.Наранцэцэг
Шүүгдэгч: Б.Булгансүрэн
Шүүгдэгч: С.Бямбасүрэн
Шүүгдэгч: Б.Цацралт-Од
Шүүгдэгч: Д.Гантөмөр
Шүүгдэгч: Б.Галхүү
Шүүгдэгч: Ж.Нэргүй
Шүүгдэгч: Б.Дэлгэр
Шүүгдэгч: О.Тамир
Шүүгдэгч: Ц.Наранбаяр
Шүүгдэгч: И.Мөнх-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Р.Октябрь
Шүүгдэгч: М.Золтуяа
Шүүгдэгч: Б.Ганзориг
Шүүгдэгч: С.Энхболд
Шүүгдэгч: Ү.Отгонбаатар
Шүүгдэгч: С.Алтанзаяа
Шүүгдэгч: Т.Ариунаа
Шүүгдэгч: Б.Болорчимэг
Шүүгдэгч: Б.Амаржаргал
Шүүгдэгч: М.Болортуяа
Шүүгдэгч: Г.Насандэлгэр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Р.Мэндсайхан
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Нямдорж
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Эрдэнэбаатар
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Гүнсэнхорлоо
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Чинзориг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Учралгэрэл
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: С.Дэлгэрмаа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: О.Аззаяа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Э.Мөнхзолбоо
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Баяраа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Х.Ганбат
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Г.Батцэцэг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Энх-Амгалан
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: М.Хандармаа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Бат-Эрдэнэ
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: С.Оюунцэцэг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Цэрэнням
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: П.Тэрбиш
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Т.Баасанжаргал
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Дэлгэрням
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: О.Сайнгэрэл
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Гансүх
А-заал Б.Батсайхан
18 2021-12-19 14:30 Булган аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Одгэрэл
Хариуцагч: Б.Гантөмөр
Иргэний танхим О.Одончимэг
19 2021-12-17 15:38 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: З.Мандах
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Сарнай
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Нандин-Эрдэнэ
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: НЗД-ийн ит Б.Тэргэл
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: ХБХГ-ын ит Б.Бат-Учрал
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Цэндсүрэн
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Б.Баатарсайхан
5-р танхим Ц.Батсүрэн
20 2021-12-17 15:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Золзодмаа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Орхонтуул
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Мөнхцэцэг
Шүүх хуралдааны танхим-10-Өргөтгөл байр 2 давхар С.Хишигбат
21 2021-12-17 15:00 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Алтанзул
Хариуцагч: О.Ганзориг
Б заал Д.Элбэгзаяа
22 2021-12-17 15:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Эвийн хүч эх нутгийн төлөө ТББ
Хариуцагч: Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга
5-р танхим Н.Дамдинсүрэн
23 2021-12-17 14:30 Дундговь аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : М.Батдэлгэр
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Н.Эрдэнэ-Очир
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: П.Очирбат
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: З.Ундрах
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Бум-Аюуш
А-танхим В.Цэрэнрагчаа
24 2021-12-17 14:30 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Х.Янсанжав, Б.Билгүүн
Прокурор: Н.Пүрэвтогтох
Өмгөөлөгч: Ч.Загдсүрэн, Э.Батжаргал
Хохирогч: Д.Хишигбаяр
В танхим Д.Алтанжигүүр
25 2021-12-17 14:00 Дорнод аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Петрочайна Дачин Тамсаг ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Билгүүн
Хариуцагч: Дорнод аймаг дахь Төрийн Аудитын газар
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Батжаргал
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Д.Хишигбаяр
В П.Амаржаргал

Нийт 1174 хурал байна.