-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2021-09-28- 2021-11-28)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2021-11-10 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Монголын байгаль орчны төлөөх хуульчдын холбоо НҮТББ
Хариуцагч: Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга
1-р танхим Н.Дамдинсүрэн
2 2021-11-10 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Баяраа
Хариуцагч: Ч.Оюунхүү
Шүүх хуралдааны 5-р танхим Д.Уранзул
3 2021-11-10 10:00 Дундговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Оргилболд
Шүүгдэгч: Г.Мөнх-Эрдэнэ
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Т.Дашцэрэн
Хохирогч: Б.Мөнхжаргал
А-танхим З.Ууганбаяр
4 2021-11-10 10:00 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: С.Цэрэндалай
Өмгөөлөгч: Л.Ононбаяр
Өмгөөлөгч: Х.Сэлэнгэ
Яллагдагч: Э.Мөнх-Эрдэнэ
Эрүүгийн хурлын танхим Х.Ганболд
5 2021-11-10 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Цагийн эрч ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: А.Мөнх-Өлзий
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Урангоо
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Н.Хангай
3-р танхим Б.Адъяасүрэн
6 2021-11-10 10:00 Өмнөговь аймгийн Ханбогд сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Улсын яллагч: Д.Ган-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Б.Сумъяа
Хохирогч: Н.Гэрэлцэцэг
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Г.Мөнгөнцэцэг
Эрүүгийн танхим-1 Г.Батмөнх
7 2021-11-10 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: П.Нямлхагва
Хариуцагч: Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд
1-р танхим Г.Мөнхтулга
8 2021-11-10 09:30 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : А.Чингис
Хариуцагч: Эсү трейд ХХК
Шүүх хуралдааны танхим №1 Д.Даваасүрэн
9 2021-11-10 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Батжаргал
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ц.Энхтүвшин
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: О.Даваажаргал
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга бөгөөд Улаанбаатар хотын захирагч
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: З.Мөнхжин
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Ж.Байгалмаа
10 2021-11-10 09:00 Говь-Алтай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Ц.Сайнхүү
Хохирогч: Г.Ундрам
Хохирогчийн өмгөөлөгч: О.Баярбаясгалан
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ц.Энхболд
Шүүгдэгч: В.Рэнцэндорж
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Одонтунгалаг
Шүүгдэгч: Б.Лхагважаргал
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: О.Санчирбал
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ж.Дорждэрэм
Шүүгдэгч: Э.Мэндсайхан
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Ариун-Эрдэнэ
Гэрч: Б.Энхболд
Гэрч: Н.Цээпилмаа
Гэрч: Д.Баттайван
Гэрч: Б.Даваапүрэв
Гэрч: Д.Отгонбаяр
Гэрч: Я.Эрхэмбаяр
Эрүүгийн хэргийн шүүх хуралдааны танхим Ч.Мөнхтуяа
Д.Сарантуяа
11 2021-11-10 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Алтантулга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ч.Билэгтбаатар
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар И.Амартөгс
12 2021-11-10 09:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Ганхүлэг
Прокурор: Б.Батсүх
Хохирогч: Т.Оюунбаатар, С.Санжхүү, А.Сансар, З.Санчир, С.Буянцог, Б.Ундаръяа, н.Болор-Эрдэнэ, В.Баярмагнай, Н.Болдбаатар, Д.Ариунсайхан, Р.Дэлгэрбаяр, У.Болорчимэг, Т.Төвжаргал, Я.Эрдэнэтуяа, А.Төмөртулга, Б.Лхагважав, Р.Энхмаа, Г.Чимгээ, Ж.Эрдэнэ-Очир, Я.Мөнхбаата
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ш.Мягмарцэрэн, М.Гансүх, Ж.Батбаяр
Танхим 1 Н.Идэр
13 2021-11-10 09:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Баярцэнгэл
Хариуцагч: Н.Наранжин
Шүүх хуралдааны танхим - 1 Ч.Мөнхцэцэг
14 2021-11-10 09:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Э.Түвшинбаяр
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ц.Амар
5-р танхим Н.Сарангүн
15 2021-11-10 08:30 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Г.Бат-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: З.Отгонбаатар
Шүүгдэгч: С.Төмөрхуяг
Прокурор: Б.Чинзориг
А заал Ц.Дайрийжав
16 2021-11-09 16:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хүссэн зүг ХХК
Хариуцагч: Баянзүрх дүүргийн газрын алба
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Наранцэцэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Жаргалсайхан
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Ц.Одончимэг
Гэрч: Д.Пүрэвсүрэн
Гэрч: С.Чанагнянгар
5-р танхим Т.Мөнх-Эрдэнэ
17 2021-11-09 15:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Базарваань Ундрахсайхан
Хариуцагч: Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар
Хариуцагч: Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар
Гуравдагч этгээд: "Эн Эм Си Жи" ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ж.Уранцэцэг
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Жанчив
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Туул
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Тамир
1-р танхим Ц.Батсүрэн
18 2021-11-09 15:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Бишрэлт
Хариуцагч: Б.Энхбаяр
Шүүх хуралдааны 4-р танхим Х.Оюунжаргал
19 2021-11-09 15:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Батболд, А.Ариунболд
Хариуцагч: Баянгол дүүрэг дэх улсын бүртгэлийн хэлтэс
Нэхэмжлэгч: А.Цэнгэлмаа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Л.Намнансүрэн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Отгонтунгалаг
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Цэндсүрэн
Гэрч: Ц.Наранцэцэг,
Гэрч: Б.Шүрэнцэцэг
Гэрч: Э.Сувд-Эрдэнэ
2-р танхим Л.Батбаатар
20 2021-11-09 15:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Мөнхтуул
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Г.Цолмон
Хариуцагч: Б.Бадамцэцэг
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Ж.Байгалмаа
21 2021-11-09 15:00 Булган аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Мөнх-Эрдэнэ
Улсын яллагч: М.Сайнзаяа
Хохирогч: А.Ганбат
Эрүүгийн танхим Д.Отгонбаатар
С.Цэрэнханд
Э.Энэрэл
22 2021-11-09 15:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Дэглий цагаан трейд" ХХК
Хариуцагч: Налайх дүүргийн Засаг дарга Ч.Раднаабазар
3-р танхим Н.Дамдинсүрэн
23 2021-11-09 14:30 Орхон аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Мөнхзул
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Л.Батцэцэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : О.Энх-Ариун
Хариуцагч: Д.Буяндэлгэр
Хариуцагч: М.Цэнгэлмаа
Хариуцагч: Х.Батсүх
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Санжаасүрэн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Х.Эрдэнэцогт
Хариуцагч: Т.Наранцэцэг
Хуралдааны танхим 107 Д.Сарангэрэл
24 2021-11-09 14:30 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Тэмүүлэн
Прокурор: Б.Бат-Оргил
Өмгөөлөгч: П.Өлзийбаяр
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим Ч.Байгалмаа
Д.Батцэнгэл
Б.Гэрэлмаа
25 2021-11-09 14:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Д.Бат-Ирээдүй
Шүүгдэгч: Б.Гүррагчаа
Шүүгдэгч: Д.Мөнхтогтох
Шүүгдэгч: С.Ариунзаяа
Шүүгдэгч: Д.Ганхуяг
Шүүгдэгч: Б.Ууганцэцэг
Өмгөөлөгч: Г.Баяржаргал
Өмгөөлөгч: Г.Оюунцэцэг
Өмгөөлөгч: б.Батбаяр
Өмгөөлөгч: Л.Бурмаа
Өмгөөлөгч: Ж.Цэцэгээ
Өмгөөлөгч: Л.Өлзийхүү
Өмгөөлөгч: Т.Урангэрэл
В танхим Б.Батболор

Нийт 1025 хурал байна.