-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-05-25- 2022-07-25)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-07-05 14:30 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Пүрэвсүрэн
Прокурор: Ж.Энхбат
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим Ч.Байгалмаа
2 2022-07-05 14:00 Сэлэнгэ аймгийн Мандал сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Прокурор: Г.Тунгалаг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Х.Даваасүрэн
Хохирогчийн өмгөөлөгч: С.Сувдаа
Хохирогч: Ө.Амарсанаа
Шүүгдэгч: Г.Цогтсайхан
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим Б.Хэрлэн
3 2022-07-05 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Батболд
Хариуцагч: Т.Батдорж
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Б.Азбаяр
4 2022-07-05 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хариуцагч: Ц.Энхжин
Нэхэмжлэгч: М.Отгонцэцэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ц.Мягмарсүрэн
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ж.Ганболд
Шүүх хуралдааны танхим - 3 А.Сарантуяа
5 2022-07-05 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: О.Риймэд
Хариуцагч: Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга
3-р танхим Н.Дамдинсүрэн
6 2022-07-05 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Төмөр-Очир
Хариуцагч: Монгол улсын засгийн газар
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Т.Баярхүү
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Батболд
2-р танхим Б.Мөнх-Эрдэнэ
7 2022-07-05 11:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: П.Загдсүрэн
Хариуцагч: Б.Баасанбат
Шүүх хуралдааны танхим - 5 Ш.Оюунтуул
8 2022-07-05 10:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: ч.оюунбилэг
Хариуцагч: н.өвдөлмаа
Шүүх хуралдааны танхим - 3 Н.Хангал
9 2022-07-05 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Гангар инвест ХХК
1-р танхим Д.Халиуна
10 2022-07-05 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ази инвестмент капитал ХХК
Хариуцагч: Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: О.Чулуунбаатар
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: А.Гантулга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Гансүх
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Т.Батжаргал
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Эрхэмбаяр
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Цэнгүүн
1-р танхим Л.Батбаатар
11 2022-07-05 10:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Баттулга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Мөнхтулга
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Ш.Оюунтуул
12 2022-07-05 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Сод монгол групп ХХК
Хариуцагч: Мэргэжлийн Хяналтын ерөнхий газрын улсын байцаагч А.Бямбадорж
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : “Сод монгол групп” ХХК-ийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Н.Оролжмаа
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : “Шунхлай трейдинг” ХХК-ийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Цэнд-Очир
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : “Магнай трейд” ХХК-ийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Энхжавхлан Б.Оюунсувд
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : “Синчи ойл” ХХК-ийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ч.Нямсүрэн
Хариуцагч: А.Бямбадорж
Гэрч: Роснефть Монголиа” ХХК-ийн захирал Д.Ганбаатар
4-р танхим Л.Батбаатар
13 2022-07-05 10:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Оюунчимэг
Хариуцагч: А.Баяраа
Б танхим /иргэн/ Б.Гончигсумлаа
14 2022-07-05 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Б.Батсүх
Шүүгдэгч: Б.Цэвээндорж
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: П.Батжаргал
Хохирогчийн өмгөөлөгч: З.Энхтуяа
Хохирогч: ж.Дагмидмаа
Танхим 1 Б.Ихтамир
15 2022-07-05 09:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хүрхрээ эко гарден ХХК
Хариуцагч: Байгаль орчин аялал жуучлалын яам
3-р танхим Н.Дамдинсүрэн
16 2022-07-05 09:30 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Отгонбаатар
Прокурор: Ж.Энхбат
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим Ч.Байгалмаа
17 2022-07-04 16:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Жиашидэ ХХК
Хариуцагч: Баянгол дүүргийн улсын бүртгэлийн хэлтэс
5-р танхим Д.Халиуна
18 2022-07-04 16:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Есүс христийн хожмийн үеийн гэгээнтнүүдийн сүм шашны байгууллага
Хариуцагч: Нийслэлийн газар зохион байгуулалтын алба
4-р танхим С.Ганбат
19 2022-07-04 16:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Нарангэрэл
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д. Нямгомбо
Хариуцагч: А.Баярбат, Т.Отгонсувд
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: З.Ариунжаргал
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Н.Хаш
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Ж.Кульдана
20 2022-07-04 16:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Есүс христийн хожмийн үеийн гэгээнтнүүдийн сүм шашны байгууллага
Хариуцагч: Нийслэлийн газар зохион байгуулалтын алба
5-р танхим С.Ганбат
21 2022-07-04 15:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Богд асар ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
5-р танхим Ц.Мөнхзул
22 2022-07-04 15:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Жижиг дунд үйлдвэрийн газар
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Алтансүх
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Р.Надмидцэдэн
Хариуцагч: Сэлши үүр ХХК
Хариуцагч: С.Өнөртуул
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Г.Баяржаргал
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Ж.Кульдана
23 2022-07-04 15:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Бизнесс мейнинг" ХХК
Хариуцагч: Баянзүрх дүүргийн Газар зохион байгуулалтын алба
2-р танхим С.Ганбат
24 2022-07-04 15:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Цэцэгмаа
Хариуцагч: Орон сууц нийтийн аж ахуйн удирдах газар
Шүүх хуралдааны 5-р танхим Б.Баярмаа
25 2022-07-04 14:30 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хүсэлт гаргагч: М.Сайхантамир
Өмгөөлөгч: В.Удвал
Б заал Ч.Жаргалан

Нийт 718 хурал байна.