-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2021-11-08- 2022-01-08)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2021-12-09 09:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Алгирмаа
Хариуцагч: Б.Батбаяр
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: О.Сарантуул
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ц.Энхтуяа
Гэрч: Ц.Хатанбаатар
Гэрч: О.Азтүшиг
Гэрч: Сүрэнжаргал
Гэрч: Ганжаргал
Хуралдааны танхим 106 Б.Дэлгэрцэцэг
2 2021-12-09 09:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Пүрэвжав
Хариуцагч: Эрүүл мэндийн яам
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ж.Амгалан
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Туяа
3-р танхим Б.Адъяасүрэн
3 2021-12-09 09:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Э.Ариунболд
Шүүгдэгч: М.Цогтбаатар
Өмгөөлөгч: З.Алтанцэцэг
Хохирогч: Ж.Хүрэлсүх
А танхим /эрүү/ Ж.Байгалмаа
4 2021-12-09 09:00 Дорнод аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : М.Энхтуяа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Энхбаяр
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Д.Галтогтох
Б ..Жаргалтуяа
5 2021-12-09 09:00 Булган аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Г.Гансүх
Прокурор: Э.Гантулга
Хохирогч: С.Галбадрах
Эрүүгийн танхим Д.Отгонбаатар
6 2021-12-09 09:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Хишигжаргал
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : М.Цэнгүүн
Шүүх хуралдааны танхим - 5 Ч.Мөнхцэцэг
7 2021-12-09 09:00 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: С.Алтансүх
Прокурор: А.Мөнгөнцөгц
Прокурор: Э.Халиун
Өмгөөлөгч: Г.Ганбадрах
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Т.Шинэцэцэг
Б заал Ч.Отгонбаяр
8 2021-12-09 09:00 Хэнтий аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Хэрлэнчимэг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Жавхлан
Хариуцагч: Д.Гантөгс
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Д.Оюунцэцэг
Б Б.Марина
9 2021-12-09 09:00 Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүгдэгч: М.Тулга, Э.Төмөрбаатар, Н.Эрдэнэ-Очир, Б.Самбуу
Прокурор: Х.Онолт
Өмгөөлөгч: Э.Нарангарав, Н.Мандах, А.Зүмбэрэл, Ш.Эрдэнэцэцэг, Д.Ганпүрэв
2 давхар Т.Өсөхбаяр
10 2021-12-09 09:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Цэдэнсодном
Б танхим /иргэн/ Ц.Ариунзул
11 2021-12-09 09:00 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Лхагвасүрэн
Иргэний хурлын танхим Б.Мөнхтуяа
12 2021-12-09 09:00 Увс аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Д.Гансүх
Шүүгдэгч: А.Дамдин
Прокурор: А.Анхбаяр
Өмгөөлөгч: Б.Батгэрэл
Өмгөөлөгч: Т.Уянга
Хохирогч: Ч.Нордог
Шүүх хуралдааны танхим 2 Б.Гансүх
13 2021-12-09 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: О.Нарандэлгэр
Хариуцагч: А.Батболд
Шүүх хуралдааны 3-р танхим Э.Амин-Эрдэнэ
14 2021-12-09 09:00 Архангай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: М.Амаржаргал Э.Энхнасан
Прокурор: Т.Мижиддорж
А заал Б.Отгонцэцэг
15 2021-12-09 09:00 Дорноговь аймгийн Замын-Үүд сум дахь сум дундын иргэний хэргийн шүүх Нэхэмжлэгч: О.Мөнхзул
Хариуцагч: Г.Дөлгөөн
Хуралдааны танхим 1 /том/ Д.Цэдэнпэлжээ
16 2021-12-09 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Н.Амарбаясгалан
Прокурор: Ц.Сайнзаяа
Өмгөөлөгч: Ч.Шийтэрчулуун
А1 танхим С.Сэржмядаг
17 2021-12-09 09:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Голомт банк ХХК ИТ: Э.Одончимэг
Хариуцагч: А.Алтанцэцэг
Танхим 1 Д.Оюундарь
18 2021-12-09 09:00 Төв аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Мөнхсарнай
Хариуцагч: Ц.Мөнхтүвшин
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Энхтуяа
Иргэний танхим Д.Мөнхбүрэн
19 2021-12-09 09:00 Төв аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Г.Базарбат нар
Прокурор: П.Даваасүрэн
Өмгөөлөгч: М.Шаравнямбуу, Ч.Өнөржаргал
Хохирогч: Ч.Мөнхбат
Эрүүгийн танхим Ц.Отгонжаргал
20 2021-12-09 09:00 Говь-Алтай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Хохирогч: О.Өлзий-Орших
Улсын яллагч: Ц.Батзаяа
Шүүгдэгч: М.Баярмагнай
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ж.Мөнхнасан
Эрүүгийн хэргийн шүүх хуралдааны танхим Д.Сарантуяа
21 2021-12-09 09:00 Баян-Өлгий аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хүсэлт гаргагч: А.Ардах
Иргэний танхим Х.Мейрамбек
22 2021-12-09 09:00 Дорнод аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Г.Гантөмөр
Улсын яллагч: Х.Насанжаргал
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: З.Нямсүрэн
Хохирогч: Э.Эрдэнэчулуун
А П.Пагма
23 2021-12-09 09:00 Хөвсгөл аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Эрдэнэ-Очир
Хариуцагч: Б.Батжаргал
Эрүүгийн хурлын танхим Б.Энхтайван
24 2021-12-09 09:00 Завхан аймгийн Тосонцэнгэл сум дахь сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Өлзийтогтох
Иргэний танхим Ж.Отгонхишиг
25 2021-12-09 08:40 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Голомт банк ХХК ИТ: Э.Одончимэг
Танхим 1 Д.Оюундарь

Нийт 1177 хурал байна.