-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-08-28- 2022-10-28)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-10-12 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Доржгочоо
Нэхэмжлэгч: Ё.Буянжаргал
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ө.Сайнбаяр
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Оюунсүрэн
Шүүх хуралдааны танхим-8-Өргөтгөл байр С.Хишигбат
2 2022-10-12 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Будхүү
Хариуцагч: Монгол улсын хөгжлийн банк
Шүүх хуралдааны танхим-9-Өргөтгөл байр Н.Батчимэг
3 2022-10-12 13:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: П.Батмөнх
Прокурор: Н.Уранбайгаль
Өмгөөлөгч: Р.Мөнхбаясгалан ,
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Т.Эрдэнэцогт
Иргэний нэхэмжлэгч: П.Ганбилэг
Иргэний хариуцагч: П.Байгалмаа, О.Мөнхчулуун, П.Ганбилэг
А1 танхим Ц.Урангуа
4 2022-10-12 12:20 Дархан-Уул аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Ч.Болормаа
Яллагдагч: Р.Цэгмэд
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Б.Чинбаатар
Хохирогч: Д.Буянхишиг
Шүүхийн танхим 2 Б.Манлайбаатар
5 2022-10-12 11:40 Дархан-Уул аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Т.Дэлгэрсайхан
Шүүгдэгч: Б.Гал-Эрдэнэ
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ш.Бат-Өлзий
Иргэний нэхэмжлэгч: Б.Чулуундорж
Шүүхийн танхим 2 Б.Манлайбаатар
6 2022-10-12 11:38 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Батцэцэг
Хариуцагч: Б.Мягмарсүрэн
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Баярсайхан
Шүүх хуралдааны танхим-8-Өргөтгөл байр С.Хишигбат
7 2022-10-12 11:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ландэкс ХХК
Хариуцагч: Новый мираж ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-9-Өргөтгөл байр Н.Батчимэг
8 2022-10-12 11:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Улаанбаатар Синема ХХК
Хариуцагч: Улаанбаатар паласе ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Билэгмаа
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : А.Лхагвахүү
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Р.Мөнхзул
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Эрдэнэтөгс
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Э.Даваасүрэн
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ц.Бат-Эрдэнэ
Шүүх хуралдааны танхим - 3 Ж.Кульдана
9 2022-10-12 11:00 Дархан-Уул аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Ч.Болормаа
Шүүгдэгч: М.Даваасүрэн
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: П.Батжаргал
Хохирогч: Л.Түмэнбаяр
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Д.Оюунчимэг
Шүүхийн танхим 2 Б.Манлайбаатар
10 2022-10-12 11:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Энхмаа
Хариуцагч: НШШГГ-ын ит/төл
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар С.Хишигбат
11 2022-10-12 11:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Чингис хаан банк ХХК
Хариуцагч: Д.Цэвэгдорж
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : А.Тэмүүлэн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Ганцэцэг
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: А.Энхтүвшин
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ц.Ариунболд
Шүүх хуралдааны танхим - 2 З.Доржнамжин
12 2022-10-12 10:40 Дархан-Уул аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Б.Наранмөнх
Зөрчилд холбогдогч: М.Түмэнбаяр
Хохирогч: Б.Анхбаяр
Шүүхийн танхим 2 Б.Манлайбаатар
13 2022-10-12 10:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Капитал банкны эрх хүлээн авагч
Хариуцагч: Отгон тэнгэр ирээдүй ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр Н.Батчимэг
14 2022-10-12 10:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Т.Хүрэлжанжин, Пак Жун Хёг
Прокурор: М.Очбадрах
Өмгөөлөгч: Д.Батбаяр, Л.Батжаргал
Орчуулагч: н.Болор-Эрдэнэ
В танхим И.Ганбат
15 2022-10-12 10:00 Архангай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: С.Батсүх
Өмгөөлөгч: Г.Энхбаяр
Өмгөөлөгч: Н.Энхжаргал
Шүүгдэгч: Н.Очирпүрэв
Өмгөөлөгч: Л.Цэнгэлсайхан
А заал Б.Отгонцэцэг
16 2022-10-12 10:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Баяраа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Энхцэцэг
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Б.Азбаяр
17 2022-10-12 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хаан банк ХХК
Хариуцагч: н.Чамин
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Т.Батсүх
18 2022-10-12 09:50 Дархан-Уул аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Д.Батмөнх
Шүүгдэгч: С.Хурцбилиг
Шүүгдэгч: Р.Эрдэнэбаяр
Шүүгдэгч: П.Үнэнбаяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Г.Халиунаа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Чинбаатар
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Цэдэндамбаа
Шүүхийн танхим 2 Ц.Амаржаргал
19 2022-10-12 09:30 Дархан-Уул аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Б.Наранмөнх
Зөрчилд холбогдогч: П.Ундрах
Шүүхийн танхим 2 Ц.Амаржаргал
20 2022-10-12 09:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Сиби энержи монгол групп” ХХК
Хариуцагч: Журмак ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Т.Дарьсүрэн
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: А.Зоригтбаатар
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Оюунхишиг
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Э.Уянгасайхан
Гуравдагч этгээд: С.Түвшинтөр
Шүүх хуралдааны танхим - 5 Ж.Кульдана
21 2022-10-12 09:00 Дорнод аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Сарантуяа
Шүүгдэгч: С.Баттөр
А Л.Батжаргал
22 2022-10-12 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Б.Амармөрөн
Шүүгдэгч: Ч.Отгонгэрэл
Шүүгдэгч: Г.Даваацэрэн
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Г.Цолмон
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Гомбо
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: н.Мөнхгэрэл
В-заал Ж.Болдбаатар
23 2022-10-12 09:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: А.Бямбацэрэн
Прокурор: Ч.Түмэн-Өлзий
Хохирогч: Л.Нямсанжав
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Мягмарсүрэн
Өмгөөлөгч: И.Отгонсүрэн, С.Үлэмж
Шинжээч: Я.Ганхүү
Д танхим Д.Алтанжигүүр
Т.Алтантуяа
Д.Доржсүрэн
24 2022-10-12 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Батжаргал
Хариуцагч: Э.Саруулболд
Шүүх хуралдааны 4-р танхим А.Энхтөр
25 2022-10-12 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Алдар-Өргөө ХХК
Хариуцагч: "ТТК" ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-8-Өргөтгөл байр Н.Батчимэг

Нийт 770 хурал байна.