-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2021-09-28- 2021-11-28)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2021-11-10 16:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Нарантуяа
Хариуцагч: Эрүүл мэндийн яам
5-р танхим Б.Адъяасүрэн
2 2021-11-10 16:02 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Ц.Ганцэцэг
Хохирогч: Ц.Цэрэндаш
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ч.Энхээ
Шүүгдэгч: Н.Гантулга
Шүүгдэгч: Г.Амармэнд
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Баднайсүрэн
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Баднайсүрэн
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Анар
А танхим Н.Баасанбат
Н.Одонтуул
3 2021-11-10 15:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Хандармаа
Хариуцагч: Эрүүл мэндийн яам
5-р танхим Б.Адъяасүрэн
4 2021-11-10 15:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Мөнхталст констракшн ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
5-р танхим Ц.Одмаа
5 2021-11-10 14:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Р.Идэргүн
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Шүүх хуралдааны танхим-5-Өргөтгөл байр Ч.Даваасүрэн
6 2021-11-10 14:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ш.Лувсмаа
Хариуцагч: Эрүүл мэндийн яам
5-р танхим Б.Адъяасүрэн
7 2021-11-10 14:00 Дорноговь аймгийн Замын-Үүд сум дахь сум дундын иргэний хэргийн шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Дамдинсүрэн
Хуралдааны танхим 1 /том/ Д.Цэдэнпэлжээ
8 2021-11-10 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ш.Жаргалсайхан
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ч.Амгалан
Нэхэмжлэгч: Монголын байгаль орчны төлөөх хуульчдын холбоо
Хариуцагч: Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга
3-р танхим Н.Дамдинсүрэн
9 2021-11-10 14:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Ариунцэцэг
Хариуцагч: Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Итгэл
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: н.Анар3099
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Мөнхцэцэг
Шүүх хуралдааны 1-р танхим Л.Оюунцэцэг
10 2021-11-10 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Алаг даага ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Хариуцагч: Нийслэлийн иргэдийн Төлөөлөгчлийн Хурал
Хариуцагч: Нийслэлийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчид
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ч.Доржгочоо
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ш.Лхагвасүрэн
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Бүрэнжаргал
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ч.Сэндэнханд
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ш.Алтанцэцэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Пүрэвээ
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : С.Мөнхжаргал
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Баянцагаан
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Санж
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : П.Пүрэвсүрэн
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Цэцэгмаа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Я.Баярсайхан
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : С.Цэндбаатар
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Эрдэнэчимэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ж.Лхагвабат
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Мөнхдөл
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Нарангоо
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Мандах
Хариуцагч: Х.Батсайхан
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: А.Нарантуяа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Лхагваддорж
1-р танхим Л.Батбаатар
11 2021-11-10 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Мөнхцэцэг
Хариуцагч: Эрүүл мэндийн яам
5-р танхим Б.Адъяасүрэн
12 2021-11-10 13:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ургах наран жолоо ХХК
Хариуцагч: Метро майнд ХХК
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Ж.Лхагвасүрэн
13 2021-11-10 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Монгол газар ХХК-д томилогдсон Дампуурлын хэрэг гүйцэтгэгч
Хариуцагч: Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам, Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс
2-р танхим Д.Халиуна
14 2021-11-10 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Алтан-Очир
Хариуцагч: И.Энх-Амар
Шүүх хуралдааны танхим - 1 Ч.Мөнхцэцэг
15 2021-11-10 13:30 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Н.Энх-Амар
Прокурор: Д.Нямдэлэг
Хохирогч: А.Туул
В танхим С.Базарханд
И.Ганбат
Д.Доржсүрэн
16 2021-11-10 12:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Баядах өргөө" ХХК
Хариуцагч: Монгол Улсын Сангийн яам
1-р танхим Н.Дамдинсүрэн
17 2021-11-10 11:30 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Э.Гантулга
Шүүгдэгч: С.Наран-Амгалан
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим Ч.Байгалмаа
18 2021-11-10 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хандгайт хан НҮТББ
Хариуцагч: Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга
5-р танхим Н.Дамдинсүрэн
19 2021-11-10 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Баярмаа, Ж.Батжаргал, Г.Тэмүүлэн
Хариуцагч: Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга
Гуравдагч этгээд: П.Хандармаа
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ц.Туяацэцэг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ш.Жаргалсайхан
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Орхонтуул
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Зоригоо
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Цогбаяр
1-р танхим Д.Халиуна
20 2021-11-10 11:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Голомт банк ХХК
Хариуцагч: Ж.Наранжаргал
Шүүх хуралдааны 4-р танхим А.Энхтөр
21 2021-11-10 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: З.Мандах
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Сарнай
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Нандин-Эрдэнэ
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: НЗД-ийн ит Б.Тэргэл
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: ХБХГ-ын ит Б.Бат-Учрал
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Цэндсүрэн
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Б.Баатарсайхан
5-р танхим Ц.Батсүрэн
22 2021-11-10 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: О.Мөнхбаатар
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Хариуцагч: Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга
2-р танхим Ц.Одмаа
23 2021-11-10 11:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Жаргалсайхан
Хариуцагч: Ш.Доржсүрэн
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Золзаяа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Мөнхсүх
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ж.Болорцэцэг
Шүүх хуралдааны 1-р танхим Л.Оюунцэцэг
24 2021-11-10 10:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Ганзориг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ж.Амгалан
Хариуцагч: Эрүүл мэндийн яам
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Туяа
3-р танхим Б.Адъяасүрэн
25 2021-11-10 10:00 Дундговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Оргилболд
Шүүгдэгч: Г.Мөнх-Эрдэнэ
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Т.Дашцэрэн
Хохирогч: Б.Мөнхжаргал
А-танхим З.Ууганбаяр

Нийт 1046 хурал байна.