-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2021-11-08- 2022-01-08)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2021-12-09 14:30 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: О.Эрхэмбаяр
Шүүгдэгч: Г.Тайванбаатар
Шүүгдэгч: Б.Баттулга
Шүүгдэгч: М.Мөнхцэцэг
Өмгөөлөгч: М.Гансүх
Өмгөөлөгч: З.Энхтуяа
Өмгөөлөгч: Р.Атарцэцэг
А танхим Ц.Амаргэрэл
2 2021-12-09 14:30 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ц.Лхамсүрэн
Шүүгдэгч: Д.Бат-Өлзий
Шүүгчдэгчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ч.Адъяасүрэн
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Н.Очирханд
Хуралдааны танхим 104 Д.Ариунцэцэг
3 2021-12-09 14:30 Завхан аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Сандагсүрэн
Хурлын заал2 /доод/ Т.Балжинням
4 2021-12-09 14:30 Архангай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Гантөмөр
Прокурор: С.Пүрэвсүрэн
А заал П.Гандолгор
5 2021-12-09 14:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Ганбаяр
Хариуцагч: О.Амаржаргал
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Ж.Лхагвасүрэн
6 2021-12-09 14:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: О.Оюунцэцэг
Прокурор: Б.Энэрэл
А1 танхим Г.Мөнхзул
7 2021-12-09 14:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хишиг-Уул ХХК
Хариуцагч: Багануур дүүргийн Татварын хэлтсийн хяналт шалгалтын тасгийн татварын улсын байцаагч Д.Даваасүрэн, Б.Алтангадас
2-р танхим С.Ганбат
8 2021-12-09 14:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Дархан Ус суваг ХК
Хариуцагч: Р.Содовжамц
Танхим 1 Д.Оюундарь
9 2021-12-09 14:30 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Алтаншагай
Хариуцагч: С.Бат-Эрдэнэ
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Т.Гангэрэл
10 2021-12-09 14:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: НВЦ ХХК
Хариуцагч: Монгол Улсын Хөгжлийн банк ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-5-Өргөтгөл байр С.Энхбаяр
11 2021-12-09 14:30 Төв аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Гомбодорж
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Л.Баатар-Эрдэнэ
Иргэний танхим Д.Мөнхбүрэн
Д.Отгончулуун
Б.Түвшинжаргал
12 2021-12-09 14:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: М.Берикбол
Шүүгдэгч: Ц.Батдулам
Хохирогч: А.Энхбаяр
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Т.Тэгшдэлгэр
Өмгөөлөгч: Ч.Будхүү
Эрүүгийн хурлын танхим А.Дөлгөөн
13 2021-12-09 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ирмүүн бармат ХХК
Хариуцагч: Сангийн яам, Ус сувгийн удирдах газар
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Эрдэнэчимэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Ганбаяр
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Золзаяа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Р.Батсүрэн
1-р танхим Л.Батбаатар
14 2021-12-09 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Эм Си Пи ХХК
Хариуцагч: Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд, Богдхан уулын дархан цаазат газрын хамгаалалтын захиргаа
3-р танхим Т.Мөнх-Эрдэнэ
15 2021-12-09 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Мөнх төгөл од ХХК
Хариуцагч: БЗД татварын хэлтсийн байцаагч
3-р танхим Б.Мөнх-Эрдэнэ
16 2021-12-09 14:00 Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сум дахь сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Лхамсүрэн
Хариуцагч: П.Баярбат
Танхим-1 Г.Алгирмаа
17 2021-12-09 14:00 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Цэрэнсүрэн
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: А.Ууганбаяр
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Содномдорж
Иргэний хурлын танхим Б.Отгонбямба
18 2021-12-09 14:00 Хөвсгөл аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Далайбаяр
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Т.Долгорсүрэн
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Л.Цогтбаяр
Хариуцагч: Н.Батбаяр
Гуравдагч этгээд: С.Оюумаа, Э.Баяртогтох, Г.Шинэбаяр, Л.Санжаа, Ч.Хүнбиш, Г.Очирбат
Гуравдагч этгээд: Д.Пүрэвдаваа, Б.Бүрэнчөдөр, М.Отгонбаатар, Ц.Цоодол
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Г.Нацагдорж
Иргэний хурлын танхим Б.Энхтайван
19 2021-12-09 14:00 Увс аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Баттулга
Прокурор: Х.Энхтуул
Өмгөөлөгч: Ө.Нарантуяа
Хохирогч: Б.Доржсүрэн
Шүүх хуралдааны танхим 2 А.Мөнхсайхан
20 2021-12-09 14:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Г.Уянга
Шүүгдэгч: Ц.Төгсбаяр
Хохирогч: С.Баяраа
Танхим 3 Б.Ихтамир
21 2021-12-09 14:00 Ховд аймгийн Булган сум дахь Сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Пүрэвсүрэн
Танхим 2 Б.Бадрахгэрэл
22 2021-12-09 14:00 Баян-Өлгий аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: А.Дорждэрэм
Шүүгдэгч: Х.Корганыс
Өмгөөлөгч: Т.Бахыт
Хохирогч: А.Аргынбай
Эрүүгийн танхим Х.Талгат
23 2021-12-09 14:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Эко капитал ББСБ ХХК
Хариуцагч: Т.Халиун
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр Г.Энхцэцэг
24 2021-12-09 14:00 Завхан аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ц.Анхбаяр
Өмгөөлөгч: Б.Баярцогт
Улсын яллагч: Н.Баасанжав
Хохирогч: Ч.Болдбаатар
Хурлын заал2 /доод/ Н.Дэлгэрмаа
25 2021-12-09 14:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.БАТСАЙХАН
Хариуцагч: Хан Агьт ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Н.ВОЛОДЯ
2-р танхим Т.Ганчимэг

Нийт 1172 хурал байна.