-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-11-02- 2023-01-02)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-12-02 11:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Б.Тогтох
Шүүгдэгч: Т.Гэрэлчулуун
Хохирогч: М.Билгүүнзаяа
Эрүүгийн хурлын танхим А.Дөлгөөн
2 2022-12-02 11:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Гео канон төв ХХК
3-р танхим Б.Ундраа
3 2022-12-02 11:30 Завхан аймгийн Тосонцэнгэл сум дахь сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: Ү.Энхтөр
Иргэний танхим Б.Өлзийхишиг
4 2022-12-02 11:16 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Н.Уранбайгаль
Хохирогч: С.Батгэрэл
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Энхзаяа
Хохирогчийн өмгөөлөгч: О.Баяраа
Шүүгдэгч: М.Цэрэндулам
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Г.Осоржамаа
Ж танхим М.Түмэннаст
5 2022-12-02 11:09 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Ганбаатар
Хариуцагч: Хатан цамхаг ХХК
6-р танхим Г.Бямбажаргал
6 2022-12-02 11:00 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Тогтох
Өмгөөлөгч: Б.Батдорж
Яллагдагч: Д.Болд
Цагдан хорих танхим А.Дөлгөөн
7 2022-12-02 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: О.Цэрэндамба нарын 23 иргэн
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
1-р танхим Т.Гангэрэл
8 2022-12-02 11:00 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хүсэлт гаргагч: С.Ганболд
Б заал Д.Байгалмаа
9 2022-12-02 11:00 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Л.Бадамгарав
Прокурор: Б.Бямбадагва
Өмгөөлөгч: Ц.Дэлгэрням
Б заал О.Жанчивнямбуу
10 2022-12-02 11:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Ганцоож
Хариуцагч: Г.Гэрэлмаа
1-р танхим Б.Ундраа
11 2022-12-02 11:00 Дундговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Яллагдагч: О.Оргилболд
Прокурор: Ч.Отгонбаатар
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Ж.Чимэддулам
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ихзаяа
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ш.Оюумаа
А-танхим Г.Мөнхбат
12 2022-12-02 11:00 Хэнтий аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Алтанцэцэг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Төгсбаяр
Хариуцагч: м.Надежда
Б Б.Марина
13 2022-12-02 11:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Ч.Мядагбадам
Шүүгдэгч: Баярсайхан
Шүүгдэгч: Ган-Эрдэнэ
Танхим 1 Б.Ихтамир
14 2022-12-02 11:00 Завхан аймгийн Тосонцэнгэл сум дахь сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Батбаяр
Иргэний танхим Б.Өлзийхишиг
15 2022-12-02 10:57 Говьсүмбэр аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Онон
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: З.Алтанцэцэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Сэржав
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Т.Мөнхтуяа
Шүүх хуралдааны танхим-1 Б.Наранчимэг
16 2022-12-02 10:42 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: А.Ариунболд
Улсын яллагч: Г.Цогтмагнай
А-заал Б.Батсайхан
17 2022-12-02 10:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Болормаа
Хариуцагч: Б.Баярсайхан
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Гантулга
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Содболд
Танхим 1 Д.Алтантуяа
18 2022-12-02 10:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: О.Бат-Ирээдүй
Прокурор: Э.Оргилбат
Хохирогч: н.Болорцэцэг
Г танхим Б.Батаа
19 2022-12-02 10:30 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Үнэнбат
Танхим Б Б.Цэрэнпүрэв
20 2022-12-02 10:30 Дундговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Шинэхүү
Б-танхим Д.Уранчимэг
21 2022-12-02 10:30 Увс аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Туяа
Хариуцагч: Адъяа
Шүүх хуралдааны танхим 1 Л.Дэлгэрцэцэг
22 2022-12-02 10:30 Завхан аймгийн Тосонцэнгэл сум дахь сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Намжилдулам
Иргэний танхим Б.Өлзийхишиг
23 2022-12-02 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Билэгтбаяр, Б.Батцэнгэл
Прокурор: Б.Энэрэл
Өмгөөлөгч: В.Оюун-Эрдэнэ, Б.Баттөр Б.Энхтүвшин
Г танхим Г.Алтанцэцэг
24 2022-12-02 10:00 Завхан аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Ууганбаяр
Хариуцагч: Завхан аймгийн Алдархаан сумын иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч Б.Ганбаатар
Гуравдагч этгээд: Г.Чагнаадорж
Хурлын заал2 /доод/ Ч.Цэнд-Очир
25 2022-12-02 10:00 Хэнтий аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хариуцагч: Х.Сувдаа
Нэхэмжлэгч: Г.Алтанцэцэг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Төгсбаяр
Б Б.Марина

Нийт 807 хурал байна.