-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-04-18- 2022-06-18)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-05-18 10:30 Баян-Өлгий аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Р.Гүлбарым
Зөрчилд холбогдогч: А.Арманбек
Эрүүгийн танхим Б.Болормаа
2 2022-05-18 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Батсүрэн, С.Ундрал
Хариуцагч: БШУЯам
2-р танхим Т.Мөнх-Эрдэнэ
3 2022-05-18 10:00 Баянхонгор аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Сэндэрмаа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: н.Дорждэрэм
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: А.Баасандаш
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Д.Ариун-Эрдэнэ
Гуравдагч этгээд: Ц.Чанцалдулам
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Ж.Мөнхнасан
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Ц.Сувдмаа
4 2022-05-18 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Ариунболд
Хариуцагч: Баянгол дүүргийн 6 дугаар хорооны засаг дарга
4-р танхим О.Оюунгэрэл
5 2022-05-18 10:00 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Кэчок ХХК
Хариуцагч: Бүтээлийн нуур ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : М.Цолмон
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Г.Амартүвшин
Б танхим Л.Энхтайван
6 2022-05-18 10:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ч.Дүгэрсүрэн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Мөнхцэцэг
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Р.Алтантуяа
7 2022-05-18 10:00 Завхан аймгийн Тосонцэнгэл сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Зөрчилд холбогдогч: С.Амаржаргал
Прокурор: Б.Нямжав
Эрүүгийн танхим Б.Өлзийхишиг
8 2022-05-18 10:00 Архангай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: А.Амарсанаа
Өмгөөлөгч: Г.Энхбаяр
Шүүгдэгч: Д.Насанжаргал М.Тунгалагтуул
А заал Б.Отгонцэцэг
9 2022-05-18 10:00 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Өсөхбаяр
Хариуцагч: Г.Тамир
Өмгөөлөгч: Ц.Бат-Эрдэнэ
Б заал Д.Элбэгзаяа
10 2022-05-18 10:00 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ц.Батбаяр
Прокурор: Ч.Мөнх-Эрдэнэ
Өмгөөлөгч: Т.Оюунчимэг
Өмгөөлөгч: А.Ганбат
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Н.Сэрчмаа
Хохирогч: о.санжидмолом
Танхим А Х.Отгонжаргал
11 2022-05-18 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: П.Буянхишиг
Прокурор: Б.Энх-Эрдэнэ
Г танхим Б.Батаа
12 2022-05-18 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ноёнхангай СӨХ
Хариуцагч: Н.Ганбат
Шүүх хуралдааны 2-р танхим В.Амартүвшин
13 2022-05-18 10:00 Сэлэнгэ аймгийн Мандал сум дахь сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: "ХААДС" ажлын алба
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ч.Энх-Од
Хариуцагч: Ж.Бадамсүрэн
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Б.Хэрлэн
14 2022-05-18 10:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Э.Мөнхбат
Прокурор: Ч.Батбаатар
Өмгөөлөгч: Х.Даваахүү
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Дөлгөөнгэрэл
Хохирогч: Н.Шинэжил
Иргэний нэхэмжлэгч: Л.Эрдэнэбат
В танхим Д.Доржсүрэн
15 2022-05-18 10:00 Увс аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Цагцалмаа
Шүүх хуралдааны танхим 1 Л.Дэлгэрцэцэг
16 2022-05-18 10:00 Ховд аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Одончимэг
Хариуцагч: Б.Баяржаргал
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Алимаа
Иргэний хэргийн шүүх хуралдааны танхим Б.Раушан
17 2022-05-18 10:00 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Ж танхим Д.Мөнхтуяа
18 2022-05-18 10:00 Баян-Өлгий аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Р.Гүлбарым
Зөрчилд холбогдогч: Е.Садинбахи
Эрүүгийн танхим Б.Болормаа
19 2022-05-18 09:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Бямбажав, О.Номин, Э.Мөнхзаяа, Б.Дэлгэрнасан
Хариуцагч: Баянзүрх дүүргийн Хөгжлийн төв
Гуравдагч этгээд: "Их Монгол" СӨХ
2-р танхим Н.Дамдинсүрэн
20 2022-05-18 09:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Даянтайж ХХК
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Хүрэлтулга
Хариуцагч: М.Бат-Очир
3-р танхим С.Отгонтуяа
21 2022-05-18 09:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Амартогтох
Өмгөөлөгч: Ц.Батмөнх
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Нарангуа
Шүүх хуралдааны танхим - 3 Ж.Эрдэнэчимэг
22 2022-05-18 09:30 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Танхим Б А.Үүрийнтуяа
23 2022-05-18 09:30 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хүсэлт гаргагч: Ж.Мягмарсүрэн
Б заал Д.Байгалмаа
24 2022-05-18 09:30 Увс аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Самдан
Шүүх хуралдааны танхим 1 Л.Дэлгэрцэцэг
25 2022-05-18 09:30 Ховд аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хүсэлт гаргагч: Н.Ганбат
Иргэний хэргийн шүүх хуралдааны танхим Б.Раушан

Нийт 766 хурал байна.