-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-05-25- 2022-07-25)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-07-08 10:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: А.Номин-Эрдэнэ С.Баянмөнх
Прокурор: Н.Уранбайгаль
Өмгөөлөгч: Х.Даваахүү
В танхим Б.Батболор
2 2022-07-08 10:00 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Тогтохжаргал
Нэхэмжлэгч: С.Янжмаа
Хариуцагч: Б.Баярмагнай
Хариуцагч: Д.Амаржаргал
Хариуцагч: Ц.Ганзориг
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Г.Адъяатогтох
Танхим Б Д.Мөнхтуяа
3 2022-07-08 10:00 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Х.Цогбадрах
Шүүгдэгч: М.Оюун-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Т.Бүжинлхам
Шүүгдэгч: С.Наранамгалан
Прокурор: Э.Гантулга
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Г.Доржготов
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Мэндээ
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Н.Энхжаргал
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Т.Пүрэвдаваа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: П.Өлзийбаяр
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим Ч.Байгалмаа
4 2022-07-08 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Хулан
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Хариуцагч: Нийслэлийн газар зохион байгуулалтын алба
5-р танхим Д.Халиуна
5 2022-07-08 09:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Алаг даага" ХХК, "Бэсгэ" ХХК, "СООЦ" ХХК, Эдванс ХХК Угалзат дархан ХХК Нью трэнд ХХК Үнэнч ХХК Тавлаг ХХК ХХК
Хариуцагч: Ус сувгийн удирдах газар
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : С.Цэндбаатар
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Батмөнх
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: П.Батбүрэн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Туяа
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: А.Нарантуяа
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Баянцагаан
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Мөнхбат
4-р танхим Л.Батбаатар
6 2022-07-08 09:00 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Шүүх хуралдааны танхим №6 Н.Гэрэлтуяа
7 2022-07-07 15:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Оюунцэцэг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Х.Мөнгөнсүх
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Нямсүрэн
Шүүх хуралдааны танхим - 4 М.Баясгалан
8 2022-07-07 14:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Мөнхтуул
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Сарнай
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Т.Баярцэцэг
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Түвшинтөгс
Гэрч: Б.Мөнхтуяа
Шүүх хуралдааны танхим - 1 Ч.Мөнхцэцэг
9 2022-07-07 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Т.Чимэддорж
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Давгажанцан
Шүүх хуралдааны танхим - 3 А.Сарантуяа
10 2022-07-07 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Солар энержи чандмань ХХК
Хариуцагч: Эрчим хүчний зохицуулах хороо
5-р танхим Б.Адъяасүрэн
11 2022-07-07 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Эрчим скай стар ХХК, Баатар дулаан хан ХХК
Хариуцагч: БОАЖ сайд
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Цолмонгэрэл
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: О.Батсайхан
5-р танхим Б.Адъяасүрэн
12 2022-07-07 11:00 Сэлэнгэ аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Силикат ХК Ц.Содбилэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Л.Дэлгэрцэцэг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Баасандорж
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Баттулга
Хариуцагч: Сэлэнгэ аймгийн Засаг дарга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Баярсүрэн
Гуравдагч этгээд: Бижбугат ХХК Э.Сайнзаяа
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Батбаяр
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Р.Атарцэцэг
А танхим Б.Мөнхзаяа
13 2022-07-07 11:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Ууганбаяр
Хариуцагч: "Монгол Транс" ХХК
Шүүх хуралдааны 4-р танхим Х.Оюунжаргал
14 2022-07-07 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Мандал хүдэр ХХК
Хариуцагч: Ашигт малтмал газрын тосны газар
5-р танхим Б.Адъяасүрэн
15 2022-07-07 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ш.Ишдорж нар
Хариуцагч: АМГТГ-ын Геологи, уул уурхайн Кадастрын хэлтсийн дарга
4-р танхим Ц.Мөнхзул
16 2022-07-07 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Г.Уянга
Шүүгдэгч: О.Анхбаяр
Шүүгдэгч: С.Баярсайхан
Шүүгдэгч: б.Уранбат
Шүүгдэгч: Б.Батмөнх
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Оюунчимэг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ө.Ганзориг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ө.Өлзиймаа
Танхим 1 Б.Ихтамир
17 2022-07-07 10:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Жаргалан
Хариуцагч: Зак майнинг ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-11-3 дугаар байр Г.Энхцэцэг
18 2022-07-07 09:37 Дорноговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Октябрь
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Баясгалан
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Халиунаа
Хариуцагч: Ч.Ганцацрал
Б танхим /иргэн/ Б.Гончигсумлаа
19 2022-07-07 09:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Баяраа
Хариуцагч: Монгол банк
3-р танхим Н.Дамдинсүрэн
20 2022-07-07 09:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Батболд
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Хариуцагч: Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэлийн газар
Хариуцагч: Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга
4-р танхим Б.Адъяасүрэн
21 2022-07-07 09:12 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Л.Туул, Б.МөнхЭрдэнэ, Э.Ган-Эрдэнэ, Д.Ганхуяг, Г.Тунгалаг, Ч.Отгончулуун, О.Анужин, О.Аминаа
Шүүгдэгч: Б.Цогзолмаа, Ц.Нямхлагва, Л.Мөнхбаяр, Д.Эрдэнэ-Очир, Э.Энхбилэг, Т.Билгүүн , Б.Эрдэнэбаяр, Ё.Батцэнгэл, О.Баяр, Г.Дөлгөөн, Б.Одхүү, Г.Анхмаа, Б.Бат-Эрдэнэ
Прокурор: Б.Энхбат, Н.Соёлмаа
Өмгөөлөгч: Ж.Уранчимэг, С.Чинзориг, Б.Тэнгис, П.Гансүх, Я.Оюун-Эрдэнэ, Б.Мөнхгэрэл, Ц.ТУул, Б.Бат-Ерөөлт, Г.Энхтүвшин
Өмгөөлөгч: М.Алтанцэцэг, Ж.Болдбаатар, Н.Нарантуяа, Б.Цолмон-Эрдэнэ, Ж.Батбаяр, Ш.Мягмарцэрэн, Г.Нарантуяа, О.Баярбаясгалан, Н.Намжилцогт, Л.Данзанноров
А1 танхим Б.Батаа
Ц.Урангуа
С.Сэржмядаг
22 2022-07-07 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Элбэгзаяа
Хариуцагч: Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар Төрийн байгууллага
Шүүх хуралдааны танхим-8-Өргөтгөл байр Г.Энхцэцэг
23 2022-07-06 15:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Жавхлант орд ХХК
Хариуцагч: Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар
2-р танхим Ц.Мөнхзул
24 2022-07-06 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Уранчимэг
Хариуцагч: Нийслэлийн Баянзүрх дүүргийн Улсын бүртгэлийн хэлтэс
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Алтантуяа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: А.Зоригтбаатар
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Т.Чимэгтэй
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Т.Тэмүүлэн
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Х.Тэмүүжин
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Цэнгүүн
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Бат-Эрдэнэ
Иргэдийн төлөөлөгч: Б.Энхтуул, Ц.Гантулга, Б.Лхагвасүрэн
2-р танхим Б.Мөнх-Эрдэнэ
25 2022-07-06 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Миат ТӨХК
Хариуцагч: Том татвар төлөгчийн газар, НӨАТ-ын баталгаажуулалтын хэлтсийн татварын улсын байцаагч
2-р танхим Т.Мөнх-Эрдэнэ

Нийт 718 хурал байна.