-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2021-03-20- 2021-05-20)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2021-05-05 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Г.Үнэнцэцэг, Ш.Дамдинсүрэн, Д.Үнэнбат
Прокурор: Б.Бямбадагва
Өмгөөлөгч: Ч.Энхтөвшин
Өмгөөлөгч: Ж.Гантулга
Өмгөөлөгч: Г.Энхболд
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Г.Цагаан
Хохирогчийн өмгөөлөгч: С.Ганбат
Өмгөөлөгч: Л.Батжаргал
Хохирогч: З.Болормаа
Хохирогч: О.Цэвэл
Хохирогч: Ц.Энхбат
Хохирогч: Л.Наранцэцэг
Хохирогч: Л.Дагшинцэнбэлмаа
Г танхим Г.Алтанцэцэг
Б.Батаа
Г.Ганбаатар
2 2021-05-05 09:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: М.Мөнхжин
Шүүгдэгч: Ч.Баярбат
Шүүгдэгч: Ч.Батбаяр
Шүүгдэгч: Г.Бат-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Г.Дөлгөөн
Шүүгдэгч: Н.Тэнгистамир
Шүүгдэгч: Н.Золбаяр
Шүүгдэгч: С.Мэндбаяр
Шүүгдэгч: Б.Бат-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Д.Ганбат
Шүүгдэгч: Э.Хосбаяр
Шүүгдэгч: Э.Анхбаяр
Шүүгдэгч: Д.Оюундарь
Шүүгдэгч: С.Урангоо
Прокурор: М.Очбадрах
Өмгөөлөгч: О.Оюунчимэг
Өмгөөлөгч: К.Манлай
Өмгөөлөгч: Н.Намжилцогт
Өмгөөлөгч: Г.Сүхээ
Өмгөөлөгч: С.Санжаажамц
Өмгөөлөгч: Р.Булгамаа
Өмгөөлөгч: Ц.Батзаяа
Өмгөөлөгч: Г.Балжидмаа
Өмгөөлөгч: Д.Гомбо
Өмгөөлөгч: С.Уламбаяр
Өмгөөлөгч: Л.Чинбат
Өмгөөлөгч: Ш.Бадмаараг
Өмгөөлөгч: Б.Байгалмаа
Өмгөөлөгч: Б.Байгалмаа
Өмгөөлөгч: О.Сайнгэрэл
В танхим Д.Доржсүрэн
3 2021-05-05 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Эй Ди Констракшн ХХК
Хариуцагч: Уугансүмбэр ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Н.Нарангэрэл
4 2021-05-04 14:00 Булган аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Л.Түмэн-Од, П.Ганбадрах
Прокурор: М.Сайнзаяа
Хохирогч: Б.Саранчимэг
Хохирогчийн өмгөөлөгч: М.Даваасүрэн
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: П.Ган-Очир
Эрүүгийн танхим С.Цэрэнханд
5 2021-05-04 13:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Бямбацогт
Хариуцагч: Ж.Гүндэгмаа
Хариуцагч: н.Жадамба нар
2-р танхим Д.Янжиндулам
6 2021-05-04 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Транвеллинк ХХК
Хариуцагч: Улаанбаатар дулааны сүлжээ ТӨХК
2-р танхим М.Батзориг
7 2021-05-04 10:00 Булган аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Нэргүйбаатар
Прокурор: Э.Гантулга
Гэрч: А.Энхтуяа
Эрүүгийн танхим С.Цэрэнханд
8 2021-05-04 10:00 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ц.Мөнхжаргал
Шүүгдэгч: Н.Пүрэвсүрэн
Шүүгдэгч: Э.Мөнхтуяа
Шүүгдэгч: Г.Далайцэрэн
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: М.Отгон-Өлзий
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: А.Ууганбаяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Манлайбаяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: В.Энхболд
Хохирогчийн өмгөөлөгч: М.Ганзориг
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Б.Батдорж
Хохирогчийн өмгөөлөгч: М.Мэндбаяр
Эрүүгийн хурлын танхим Т.Хүрэлбаатар
9 2021-05-04 10:00 Архангай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: С.Батсүх
Өмгөөлөгч: В.Удвал
Өмгөөлөгч: С.Пүрэвсүрэн
Өмгөөлөгч: Г.Энхбаяр
Өмгөөлөгч: Н.Энхжаргал
Өмгөөлөгч: М.Алтанчимэг
Өмгөөлөгч: Э.Мөнх-Эрдэнэ
Өмгөөлөгч: Б.Эрдэнэсувд
Өмгөөлөгч: Ч.Даваасүрэн
Шүүгдэгч: Х.Дарьхумбад нар
А заал Б.Отгонцэцэг
10 2021-05-04 09:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Н.Батмөнх
Шүүгдэгч: Н.Лхагвасүрэн
Шүүгдэгч: Б.Сэнгэдорж
Шүүгдэгч: Б.Батмөнх
Шүүгдэгч: М.Наранбаатар
Өмгөөлөгч: Б.Даваажав
Өмгөөлөгч: Б.Түмэндэмбэрэл
Өмгөөлөгч: Т.Долгорсүрэн
Хохирогч: М.Нямдорж
Шинжээч: Б.Ариунзул
Шинжээч: Ө.Сарангэрэл
Шинжээч: Н.Туяа
Өмгөөлөгч: Б.Бат-Ерөөлт
Хуралдааны танхим 104 Ш.Эрдэнэцэцэг
11 2021-05-04 00:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Алтанчимэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Батбаяр
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Уранцэцэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Алтантуяа
Нэхэмжлэгч: Д.Отгонбаяр
Хариуцагч: Л.Дуламсүрэн
Шүүх хуралдааны танхим - 1 Ж.Эрдэнэчимэг
12 2021-05-03 14:30 Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Шүүгдэгч: Б.Отгонхүү
Шүүгдэгч: Х.Оргилбаатар
Прокурор: Т.Дэлгэрсайхан
Хохирогч: Б.Нина
Өмгөөлөгч: М.Гансүх
Өмгөөлөгч: Б.Цэдэндамба
Өмгөөлөгч: Б.Балжидмаа
Танхим-1 Г.Сарантуяа
А.Нарантуяа
Г.Алгирмаа
13 2021-05-03 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Санчир-Ундрах ХХК
Хариуцагч: Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар, Улсын гуравдугаар төв эмнэлэг, Тендерийн үнэлгээний хороо
4-р танхим У.Бадамсүрэн
14 2021-05-03 13:30 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Мөнх-Эрдэнэ
Прокурор: Ч.Батбаатар
Хохирогч: Ш.Наранбаатар
Хохирогч: Д.Шатар
Хохирогч: М.Нямсүрэн
Хохирогч: М.Хонгорзул
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: О.Баярмагнай
Иргэний нэхэмжлэгч: Х.Болдбаатар
Өмгөөлөгч: н.Равдан
В танхим С.Базарханд
15 2021-05-03 10:00 Булган аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Зулзаяа, Ц.Сэрсэндэмид, Б.Хишигмаа
Прокурор: Э.Гантулга
Өмгөөлөгч: Х.Ундрах-Оргил, М.Даваасүрэн, П.Ган-Очир, Ю.Сэвлэгмаа
Хохирогч: О.Эрдэнэдалай, Н.Нармандах, Ц.Эрдэнэ, С.Нямсүрэн, Н.Ганбаатар, П.Дэмбэрэлдорж, Г.Ганболд, Н.Оюунбат, Ц.Даваасүрэн, Д.Батбаатар, Н.Ганхуяг, Н.Оюунцэцэг, Ц.Лхагважав, П.Хорлоо
Эрүүгийн танхим С.Цэрэнханд
16 2021-05-03 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Янжинхорлоо
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Лхагвасүрэн
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Р.Батгарьд
Нэхэмжлэгч: Лошшур ХХК
5-р танхим У.Бадамсүрэн
17 2021-05-03 10:00 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Энхбат
Прокурор: Т.Тэнгис
Өмгөөлөгч: Б.Баяржаргал
Өмгөөлөгч: Н.Нарантуяа
А-заал Б.Мөнх-Эрдэнэ
18 2021-05-03 10:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Халиун
Хариуцагч: Э.Анхбаяр
Шүүх хуралдааны танхим - 3 Ж.Кульдана
19 2021-05-03 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Алтансувд
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: М.Бүжинлхам
Гуравдагч этгээд: Цагаатгах ажлыг удирдан зохион байгуулах улсын комисс
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Пагам
Прокурор: Б.Оюунгэрэл
Шүүх хуралдааны танхим-2-1 давхар Ж.Байгалмаа
20 2021-05-03 09:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Д.Эрболд
Прокурор: Б.Энхбат
Өмгөөлөгч: Н.Намжилцогт
Шүүгдэгч: Д.Тамир
В танхим С.Базарханд
21 2021-05-03 09:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: А.Оргилбаяр
Шүүгдэгч: М.Ууган-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Н.Содном
Өмгөөлөгч: Ж.Дорждэрэм
Өмгөөлөгч: Д.Бум-Аюуш
Өмгөөлөгч: Ж.Мөнхнасан
Хуралдааны танхим 104 Д.Ариунцэцэг
22 2021-05-03 09:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Д.Эрболд
Прокурор: Б.Энхбат
Өмгөөлөгч: Н.Намжилцогт
Өмгөөлөгч: Д.Тамир
В танхим С.Базарханд
23 2021-05-03 09:00 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Үнэнбат
Шүүгдэгч: Н.Бат-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Р.Баатархүү
Шүүгдэгч: Х.Бат-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Б.Ганзориг
Шүүгдэгч: С.Чинбат
Шүүгдэгч: Д.Пүрэвдорж
Шүүгдэгч: Г.Эрдэнэ-Очир
Шүүгдэгч: Кожинов Марк Александрович
Шүүгдэгч: Гуськов Игорь Владимирович
Шүүгдэгч: Г.Баянмөнх
Шүүгдэгч: Г.Одхүү
Шүүгдэгч: Ш.Санчир
Шүүгдэгч: Ж.Мөнхзориг
Шүүгдэгч: Д.Хэрлэнчимэг
Шүүгдэгч: Н.Энхмандах
Шүүгдэгч: Д.Цогбадрах
Шүүгдэгч: Г.Ганзориг
Шүүгдэгч: Б.Баярсайхан
Шүүгдэгч: Б.Сүхбаатар
Шүүгдэгч: Г.Пүрэвганди
Шүүгдэгч: Дэ.Пүрэвдорж
Шүүгдэгч: Ч.Уранчимэг
Шүүгдэгч: Г.Нямдорж
Шүүгдэгч: П.Галцог
Шүүгдэгч: Ц.Ганболд
Шүүгдэгч: Ч.Батсансар
Шүүгдэгч: Ч.Галбадрах
Шүүгдэгч: Ц.Мягмарсүрэн
Шүүгдэгч: Х.Өнөржаргал
Прокурор: Б.Бямбадагва
Прокурор: Б.Энхбат
Прокурор: П.Ганбаатар
Өмгөөлөгч: Ц.Дэлгэрням
Өмгөөлөгч: Б.Ганболд
Өмгөөлөгч: Л.Өлзийхүү
Өмгөөлөгч: М.Батмөнх
Өмгөөлөгч: Б.Баясгалан
Өмгөөлөгч: Г.Халиунаа
Өмгөөлөгч: Б.Батбаяр
Өмгөөлөгч: Ч.Шаравнямбуу
Өмгөөлөгч: Н.Намжилцогт
Өмгөөлөгч: Б.Дима
Өмгөөлөгч: Ч.Түвшинжаргал
Өмгөөлөгч: Б.Бадраа
Өмгөөлөгч: Г.Баяржаргал
Өмгөөлөгч: Ц.Бат-Өлзий
Өмгөөлөгч: Б.Энхбат
Өмгөөлөгч: Т.Баасанжаргал
Өмгөөлөгч: Б.Баттуяа
Өмгөөлөгч: С.Дэлгэрмаа
Өмгөөлөгч: Ө.Оргил
Өмгөөлөгч: Д.Цолмон
Өмгөөлөгч: Ж.Гантулга
Өмгөөлөгч: Б.Эрдэнэтулга
Өмгөөлөгч: н.Билгүүн
Өмгөөлөгч: Б.Түвшинтөгс
Өмгөөлөгч: Э.Энх-Эрдэнэ
Шинжээч: А.Салтанат
Өмгөөлөгч: Х.Базаррагчаа
Өмгөөлөгч: Х.Даваасүрэн
А заал С.Болортуяа
Ч.Отгонбаяр
А.Алтанхуяг
24 2021-05-03 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Б.Ганбулган
Улсын яллагч: Э.Халиун
Шүүгдэгч: Н.Чимэдлхам
Шүүгдэгч: Б.Болорчимэг,
Шүүгдэгч: Б.Цогтбаатар
Шүүгдэгч: Ү.Отгонбаатар
Шүүгдэгч: Д.Наранцэцэг
Шүүгдэгч: Н.Наранцэцэг,
Шүүгдэгч: Б.Амаржаргал
Шүүгдэгч: М.Болортуяа,
Шүүгдэгч: Б.Булгансүрэн
Шүүгдэгч: С.Бямбасүрэн
Шүүгдэгч: Б.Цацралт-Од
Шүүгдэгч: Д.Гантөмөр
Шүүгдэгч: Б.Галхүү
Шүүгдэгч: Ш.Нэргүй
Шүүгдэгч: Б.Дэлгэр
Шүүгдэгч: О.Тамир
Шүүгдэгч: Г.Насандэлгэр
Шүүгдэгч: Ц.Бямбадорж
Шүүгдэгч: С.Алтанзаяа
Шүүгдэгч: С.Энхболд
Шүүгдэгч: Т.Ариунаа
Шүүгдэгч: Ц.Наранбаяр
Шүүгдэгч: И.Мөнх-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Р.Октябр
Шүүгдэгч: М.Золтуяа
Шүүгдэгч: Б.Ганзориг
Өмгөөлөгч: Р.Мэндсайхан
Өмгөөлөгч: Д.Нямдорж
Өмгөөлөгч: Т.Баасанжаргал
Өмгөөлөгч: С.Чулуунбаатар
Өмгөөлөгч: Д.Батсүх
Өмгөөлөгч: Д.Батсүх
Өмгөөлөгч: Б.Эрдэнэбаатар
Өмгөөлөгч: Ц.Дэлгэрням
Өмгөөлөгч: О.Сайнгэрэл
Өмгөөлөгч: Цолмонгэрэл,
Өмгөөлөгч: Гүнсэнхорлоо
Өмгөөлөгч: Г.Мөнхбаяр
Өмгөөлөгч: Б.Учралгэрэл
Өмгөөлөгч: С.Дэлгэрмаа
Өмгөөлөгч: Л.Данзанноров
Өмгөөлөгч: О.Аззаяа
Өмгөөлөгч: Э.Мөнхзолбоо
Өмгөөлөгч: О.Баяраа
Өмгөөлөгч: Ганбат,
Өмгөөлөгч: Гансүх
Өмгөөлөгч: Борхүү
Өмгөөлөгч: П.Тэрбиш
Өмгөөлөгч: С.Оюунцэцэг
Өмгөөлөгч: Г.Батцэцэг
Өмгөөлөгч: Б.Энх-Амгалан
А-заал Б.Батсайхан
25 2021-04-30 15:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Энхтуяа
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
2-р танхим У.Бадамсүрэн

Нийт 10752 хурал байна.