-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-08-28- 2022-10-28)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-09-28 13:30 Баян-Өлгий аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Эрүүгийн танхим А.Дауренбек
2 2022-09-28 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Болормаа
Хариуцагч: Сандэй ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-10-Өргөтгөл байр 2 давхар Ж.Лхагвасүрэн
3 2022-09-28 12:30 Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүгдэгч: А.Хүнийбаатар
Прокурор: Ц.Төгөлдөр
1 давхар Н.Батсайхан
4 2022-09-28 12:00 Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Б.Дөлгөөн
Хохирогч: Ц.Сайнбилэг
Шүүгдэгч: А.Анар
Д-заал Д.Ренченхорол
5 2022-09-28 12:00 Төв аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Д.Амарбаян
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Хүрэлбаатар
Хохирогч: Д.Шунайхүү
Эрүүгийн танхим Ш.Гандансүрэн
6 2022-09-28 12:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Г.Нямжаргал
Прокурор: Ж.Бат-Эрдэнэ
Г танхим Г.Алтанцэцэг
7 2022-09-28 12:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Соёлтхүү
Нэхэмжлэгч: Цагаан хуаран консалтинг ХХК
4-р танхим Н.Сарангүн
8 2022-09-28 12:00 Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүгдэгч: Ш.Жавхлан
Прокурор: Ш.Жавхлан
Өмгөөлөгч: С.Ганзориг
Өмгөөлөгч: О.Баярбаясгалан
1 давхар Н.Батсайхан
9 2022-09-28 12:00 Сэлэнгэ аймгийн Мандал сум дахь сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: "Тун Жөү" ХХК
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: К.Отгонцэцэг
Хариуцагч: Ц.Ганчимэг
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: М.Гансүх
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Б.Алтанцэцэг
10 2022-09-28 12:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Шүүх хуралдааны танхим - 2 З.Доржнамжин
11 2022-09-28 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Энхтайван
Хариуцагч: Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар
Гуравдагч этгээд: Н.Цэвээнравдан
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Бажийдаасүрэн
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Х.Батбаатар
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Чинтулга
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Б.Минжүүрдорж
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Сонинцэцэг
5-р танхим Ц.Одмаа
12 2022-09-28 11:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: П.Гантогтохын ит/төл
Хариуцагч: Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газарын ит/төл
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар Н.Батчимэг
13 2022-09-28 11:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Монлаа ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар Төрийн байгууллага
Шинжээч: С.Цэвээнролом
Шүүх хуралдааны танхим-8-Өргөтгөл байр Г.Энхцэцэг
14 2022-09-28 11:30 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Нарантунгалаг
Хариуцагч: Т.Маралцэцэг
Б заал Ч.Жаргалан
15 2022-09-28 11:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: З.Золбаяр
Хариуцагч: О.Оюунзул
Шүүх хуралдааны танхим-10-Өргөтгөл байр 2 давхар Ж.Лхагвасүрэн
16 2022-09-28 11:30 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: С.Давааням
Прокурор: Б.Хурц
В танхим И.Ганбат
17 2022-09-28 11:30 Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх 1 давхар Н.Батсайхан
18 2022-09-28 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Нар-Урт" ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Туяацэцэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: З.Мөнхжин
Гуравдагч этгээд: “Отгонтэнгэр ирээдүй” ХХК-ийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч Х.Оргилмаа
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: “Отгонтэнгэр ирээдүй” ХХК-ийн өмгөөлөгч Г.Баяржаргал
1-р танхим С.Ганбат
19 2022-09-28 11:00 Дундговь аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүгдэгч: Ц.Ууганбаяр
Прокурор: М.Мөнхсүрэн
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ж.Чимэддулам
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: З.Өнөрбаян
Б-танхим Ц.Отгонцэцэг
Ш.Төмөрбаатар
20 2022-09-28 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх 4-р танхим Л.Батбаатар
21 2022-09-28 11:00 Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Батзориг
Прокурор: Ш.Сувд-Эрдэнэ
Өмгөөлөгч: С.Ариунцацрал
Өмгөөлөгч: О.Аззаяа
Өмгөөлөгч: С.Батдэлгэр
Өмгөөлөгч: М.Хандармаа
1 давхар Т.Өсөхбаяр
22 2022-09-28 11:00 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Хатанбаатар
Прокурор: Ж.Энхбат
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим Ч.Байгалмаа
23 2022-09-28 10:30 Ховд аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Тулгаа
Иргэний хэргийн шүүх хуралдааны танхим Х.Тасхын
24 2022-09-28 10:30 Дундговь аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүгдэгч: Ц.Цэндбаатар
Прокурор: М.Мөнхсүрэн
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ж.Чимэддулам
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Х.Болорчулуун
Б-танхим Ц.Отгонцэцэг
Ш.Төмөрбаатар
25 2022-09-28 10:30 Хөвсгөл аймгийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Эрдэнэт мах маркет" ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : А.Номин-Эрдэнэ, Б.Тэлмүүн
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Цэнгүүн
Хариуцагч: Ц.Мэндээ
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Батдорж
Эрүүгийн хэргийн танхим Н.Баярхүү
Б.Сосорбарам
Л.Эрдэнэбат

Нийт 766 хурал байна.