-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-08-28- 2022-10-28)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-09-28 15:00 Сэлэнгэ аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: П.Батсайхан
Хариуцагч: Сэлэнгэ аймгийн Алтанбулаг сумын иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Р.Атарцэцэг
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Р.Атарцэцэг
Б танхим Л.Одбаатар
2 2022-09-28 15:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх 4-р танхим Н.Сарангүн
3 2022-09-28 15:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Маналсүрэн
Хариуцагч: Арж капитал -ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар У.Сайнбилэг
4 2022-09-28 15:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Болормаа
Нэхэмжлэгч: Т.Болормаа
Хариуцагч: Гор газ ХХК
2-р танхим Н.Сарангүн
5 2022-09-28 15:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Пүрэвочир
Шүүх хуралдааны 5-р танхим Д.Уранзул
6 2022-09-28 15:00 Дундговь аймгийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ш.Мөнхбаяр
Хариуцагч: Б.Баярсайхан
Б-танхим Ц.Отгонцэцэг
Ш.Төмөрбаатар
7 2022-09-28 15:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх 4-р танхим Н.Сарангүн
8 2022-09-28 15:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх 4-р танхим Н.Сарангүн
9 2022-09-28 15:00 Төв аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Доргорсүрэн
Хариуцагч: Б.Бат-Эрдэнэ
Иргэний танхим Д.Отгончулуун
10 2022-09-28 14:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Батбаяр
Хариуцагч: Үндэсний хөрөнгө оруулалтын банк ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-9-Өргөтгөл байр Ж.Лхагвасүрэн
11 2022-09-28 14:30 Төв аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: А.Батболд
Прокурор: Б.Сувд-Эрдэнэ
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: О.Баяраа, А.Мөнхтулга, Б.Баярмагнай
Эрүүгийн танхим Ж.Дэлгэрмөрөн
12 2022-09-28 14:02 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Төмөрцоож
Нэхэмжлэгч: Боод ХХК
Хариуцагч: С.Золжаргал
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : А.Санжаадорж
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Чинчулуун
Шүүх хуралдааны танхим - 2 З.Доржнамжин
13 2022-09-28 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Их Эргэлт ХХК
Хариуцагч: Гаалийн ерөнхий газрын Бүрдүүлэлтийн дараах шалгалтын газрын гаалийн үндсэн байцаагч
5-р танхим Н.Дамдинсүрэн
14 2022-09-28 14:00 Дорнод аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх А Г.Намуунтуяа
15 2022-09-28 14:00 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Бямбасүрэн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: П.Эрдэнэбилэг
Иргэний хурлын танхим Б.Мөнхтуяа
16 2022-09-28 14:00 Ховд аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Төрийн банк ХХК
Хариуцагч: Б.Болдсайхан
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Рагчаа
Хариуцагч: Ч.Одгэрэл
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Дамдинсүрэн
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Байгаль
Иргэний хэргийн шүүх хуралдааны танхим Б.Раушан
17 2022-09-28 14:00 Сэлэнгэ аймгийн Мандал сум дахь сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Отгонбаяр
Хариуцагч: Л.Туяа
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Б.Хэрлэн
18 2022-09-28 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Цагаанчулуу
Хариуцагч: Налайх дүүргийн Засаг дарга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ц.Төмөр-Очир
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Баярмаа
1-р танхим Л.Батбаатар
19 2022-09-28 13:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Г.Зориг
Прокурор: Д.Ганчимэг
Өмгөөлөгч: Д.Алтантуяа, Г.Ганзориг
А1 танхим Л.Баатар
Г.Мөнхзул
Ц.Урангуа
20 2022-09-28 13:30 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: С.Энхтуул
Шүүгдэгч: М.Сүрэнжав
Өмгөөлөгч: О.Цэрэнпунцаг
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: С.Гантогтох
Иргэний нэхэмжлэгч: Х.Отгонсүрэн
Иргэний нэхэмжлэгч: Б.Насанжаргал
Өмгөөлөгч: Д.Төмөрбаатар
Өмгөөлөгч: Д.Төмөрбаатар
Б заал А.Алтанхуяг
21 2022-09-28 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: П.Отгонбаатар
Хариуцагч: Орхоны шугуй ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-8-Өргөтгөл байр А.Мөнхзул
22 2022-09-28 13:30 Баян-Өлгий аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Эрүүгийн танхим А.Дауренбек
23 2022-09-28 13:30 Баян-Өлгий аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Эрүүгийн танхим А.Дауренбек
24 2022-09-28 13:30 Баян-Өлгий аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Эрүүгийн танхим А.Дауренбек
25 2022-09-28 13:30 Баян-Өлгий аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Эрүүгийн танхим А.Дауренбек

Нийт 762 хурал байна.