-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-07-16- 2022-09-16)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-08-16 16:00 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ч.Пагмадулам
Хариуцагч: С.Баттөгс
Хариуцагч: С.Эрдэнэцэцэг
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Т.Гангэрэл
2 2022-08-16 15:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Энэр мед ХХК
Хариуцагч: Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газар
Гуравдагч этгээд: Хавдар судлалын үндэсний төв
5-р танхим М.Батзориг
3 2022-08-16 15:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Транскапитал ББСБ
Хариуцагч: Б.Баянжаргал нар
Шүүх хуралдааны 3-р танхим Э.Амин-Эрдэнэ
4 2022-08-16 15:20 Сэлэнгэ аймгийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Нандинцэцэг
Хариуцагч: Номин реалтор ХХК
А танхим Д.Буянжаргал
Г.Давааренчин
Б.Эрдэнэхишиг
5 2022-08-16 15:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Санчир ундрах" ХХК
Хариуцагч: Улсын гуравдугаар төв эмнэлгийн Тендерийн үнэлгээний хороо
5-р танхим А.Мөнх-Өлзий
6 2022-08-16 15:00 Орхон аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Баасанжав
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Содномжамц
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Л.Батцэцэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Мөнхзул
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : О.Энх-Ариун
Хариуцагч: Т.Наранцэцэг
Хариуцагч: М.Цэнгэлмаа
Хариуцагч: Х.Батсүх
Хариуцагч: Д.Буяндэлгэр
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Санжаасүрэн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Эрдэнэцогт
Гэрч: Ц.Мөнхдорж
Хуралдааны танхим 107 П.Ууганцэцэг
7 2022-08-16 14:50 Сэлэнгэ аймгийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: П.Мөнгөнчөдөр
Хариуцагч: Т.Лхагважав
А танхим Д.Буянжаргал
Г.Давааренчин
Б.Эрдэнэхишиг
8 2022-08-16 14:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Гэрэлмаа
Хариуцагч: М.Тунгалаг
Шүүх хуралдааны танхим-9-Өргөтгөл байр Ж.Лхагвасүрэн
9 2022-08-16 14:30 Дундговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Бямбасайхан
Нэхэмжлэгч: А.Алтантуяа
Нэхэмжлэгч: Д.Мөнхцэцэг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Сайнжаргал
Хариуцагч: Б.Гунгаадорж
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Д.Долгорсүрэн
Б-танхим Д.Уранчимэг
10 2022-08-16 14:30 Архангай аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Бат дөлгөөн мөрөн" ХХК
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: С.Пүрэвсүрэн
Хариуцагч: Байгаль орчны хяналтын Улсын байцаагч Ц.Мөнхбаатар
Б заал Б.Одонтуяа
11 2022-08-16 14:30 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Эрдэнэсоёл
Хариуцагч: Ц.Ариунболд
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Түвшинтөгс
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Т.Гангэрэл
12 2022-08-16 14:30 Архангай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Д.Насанжаргал
Шүүгдэгч: М.Тунгалагтуул
Улсын яллагч: Н.Амарсанаа
Өмгөөлөгч: Г.Энхбаяр
А заал Б.Отгонцэцэг
13 2022-08-16 14:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Цэцэгмаа
Хариуцагч: Б.Баярбаясгалан
Шүүх хуралдааны 3-р танхим Э.Амин-Эрдэнэ
14 2022-08-16 14:10 Сэлэнгэ аймгийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Кечок" ХХК
Нэхэмжлэгч: Мистер Жү Фүрничер
Нэхэмжлэгч: Грийн ворлд
Хариуцагч: Бүтээлийн нуур ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : М.Цолмон
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ж.Давааням
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Х.Төмөр-Очир
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Г.Амартүвшин
А танхим Д.Буянжаргал
Г.Давааренчин
Б.Эрдэнэхишиг
15 2022-08-16 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Хонгор
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Наранбаатар
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ч.Ганзориг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Батбаяр
Хариуцагч: Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга
Хариуцагч: Сүхбаатар дүүргийн Газар зохион байгуулалтын алба
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ш.Үүлэнсолонго
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Энхболд
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Жаргалсайхан
3-р танхим Д.Халиуна
16 2022-08-16 14:00 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Т.Нансалмаа
Шүүгдэгч: Ш.Баасандорж
Хохирогч: Л.Болормаа
А танхим Ч.Мөнгөнцэцэг
17 2022-08-16 14:00 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Наранцэцэг
Хариуцагч: О.Батжаргал
А танхим Ц.Ариунзул
18 2022-08-16 14:00 Булган аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: П.Батхуяг
Прокурор: Э.Гантулга
Хохирогч: С.Хажидмаа, Ж.Алтанхундага
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ц.Энхтуяа
Эрүүгийн танхим Д.Отгонбаатар
19 2022-08-16 14:00 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Ц.Ганцэцэг
Шүүгдэгч: Э.Цэндсүрэн
Шүүгдэгч: Б.Намуунзул
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: М.Батмөнх
Шүүгчдэгчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Н.Оргодол
Хохирогч: А.Мөнх-Энэрэл
Ж танхим С.Аюушжав
20 2022-08-16 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Мягмарсүрэн, Г.Дамдинсүрэн, Д.Баянжаргал, Г.Туяа
Хариуцагч: Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс
3-р танхим Ц.Мөнхзул
21 2022-08-16 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Монгол Улсын хөгжлийн банк ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Цолмон, Г.Учрал,
Хариуцагч: Хөтөл ХХК, Цемент шохой ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Чинбат,
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Э.Энхцэцэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ж.Ундармаа
Шүүх хуралдааны танхим - 3 М.Мөнхтөр
22 2022-08-16 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Зэсэн тал ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Соёмбо
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Мөнхдаваа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Баяраа
Хариуцагч: Баянгол дүүргийн Иргэдийн төлөөлөгчийн хурал
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ч.Цэвэгмид
Иргэдийн төлөөлөгч: Ц.Оюунгоо
5-р танхим М.Батзориг
23 2022-08-16 13:30 Баян-Өлгий аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: И.Алемгүл, Ж.Манарбек
Өмгөөлөгч: Х.Зулхаш, А.Серикжан
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: М.Саулеш
Эрүүгийн танхим Б.Болормаа
24 2022-08-16 13:30 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Сайнсанаа, Э.Отгондаваа
Хариуцагч: Э.Солонго
Шүүх хуралдааны танхим №4 Г.Солонго
25 2022-08-16 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Дунгоулд ХХК
Хариуцагч: АМГТГ
5-р танхим Ц.Мөнхзул

Нийт 759 хурал байна.