-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-07-16- 2022-09-16)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-08-17 09:00 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: З.Гончигсүрэн
Хохирогч: Ц.Цогбадрах
Хохирогч: Ү.Баттөмөр
Прокурор: М.Сумъяа
"Б" танхим Д.Алтаннавч
2 2022-08-17 09:00 Төв аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Хүрэлсүх
Иргэний танхим Д.Мөнхбүрэн
3 2022-08-17 08:50 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хүсэлт гаргагч: Ө.Саранцэцэг
Танхим 1 Т.Жавхлантөгс
4 2022-08-17 08:40 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хүсэлт гаргагч: Б.Батмөнх
Танхим 1 Т.Жавхлантөгс
5 2022-08-17 08:40 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Сайнсанаа
Хариуцагч: Сүккистар Тур ХХК
Хариуцагч: Ц.Мөнхболд
Танхим 2 Ц.Алтанцэцэг
6 2022-08-17 08:35 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Жиди ХХК
Нэхэмжлэгч: У.Баатар
Хариуцагч: Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар
Танхим 2 Ц.Алтанцэцэг
7 2022-08-17 08:30 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Даариймаа, Ш.Аюуш
Хариуцагч: Ш.Гомбосүрэн
Танхим 2 Э.Золзаяа
8 2022-08-17 08:30 Ховд аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Хүдэр
Хариуцагч: Х.Ганболд
Хариуцагч: Б.Батсайхан
Иргэний хэргийн шүүх хуралдааны танхим Б.Раушан
9 2022-08-17 08:30 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ш.Үнэнбат
Хариуцагч: Могул скай ХХК
Танхим 2 Ч.Цэнд
10 2022-08-17 08:30 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Р.Цэрэндондов
Хариуцагч: Б.Эрхбаяр
Танхим 2 Э.Золзаяа
11 2022-08-17 08:30 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Бат-Амгалан
Хариуцагч: Б.Ариунболд
Танхим 2 Э.Золзаяа
12 2022-08-17 08:30 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Үлэмж
Хариуцагч: Банк, хадгаламж зээлийн хоршоодын төлбөр барагдуулах ажлын алба
Танхим 2 Э.Золзаяа
13 2022-08-17 08:30 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: И.Мөнхцэцэг
Шүүгдэгч: Д.Хонгор
Шүүгдэгч: Г.Дашням
А заал Ч.Отгонбаяр
14 2022-08-17 08:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хүсэлт гаргагч: Т.Болорцэцэг
Танхим 1 Т.Жавхлантөгс
15 2022-08-17 08:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Ариунболд
Хариуцагч: Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд
1-р танхим Б.Мөнх-Эрдэнэ
16 2022-08-17 08:00 Баян-Өлгий аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Баярмагнай
Шүүгдэгч: Б.Ерболат
Шүүгдэгч: С.Бекет
Шүүгдэгч: Ш.Авил
Шүүгдэгч: Х.Муратбек
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Я.Сьезд
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Айбек
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Х.Бакен
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Эрдэнэчимэг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Х.Зулхаш
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Г.Ганбат
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Батмөнх
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Т.Байгонак
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Маргулан
Гэрч: М.Ертай
Гэрч: М.Жардембек
Гэрч: Х.Асылбек
Гэрч: Б.Латиза
Эрүүгийн танхим Х.Талгат
17 2022-08-17 07:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Уранчимэг
Хариуцагч: Нийслэлийн Баянзүрх дүүргийн Улсын бүртгэлийн хэлтэс
1-р танхим Б.Мөнх-Эрдэнэ
18 2022-08-17 00:00 Архангай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: С.Батсүх
Өмгөөлөгч: Э.Мөнх-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: А.Ариунбаяр
Б заал Б.Отгонцэцэг
19 2022-08-16 17:00 Архангай аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Батбаатар
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: О.Батцэрэн
Хариуцагч: Архангай аймгийн Засаг дарга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ц.Анхцэцэг
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Батбаяр
Гуравдагч этгээд: "Молор трейд" ХХК
А заал Б.Одонтуяа
20 2022-08-16 17:00 Архангай аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: О.Оюунбат
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: С.Пүрэвсүрэн
Хариуцагч: Цэнхэр сумын Засаг дарга
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Л.Номинцэцэг
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Мөнхбат
Б заал Б.Одонтуяа
21 2022-08-16 16:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: З.Очирдорж, Д.Баасансүрэн, Х.Должинсүрэн, Ч.Эрдэнэбат
Хариуцагч: БОАЖ яам
1-р танхим М.Батзориг
22 2022-08-16 16:30 Хэнтий аймгийн Бор-Өндөр сум дахь Сум дундын эрүүгийн шүүх Прокурор: Т.Баярмаа
Шүүгдэгч: Э.Мөнхтулга
Эрүүгийн танхим Р.Батбаяр
23 2022-08-16 16:10 Сэлэнгэ аймгийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Гүн мөрөн ХХК
Хариуцагч: Монгол улсын төр
А танхим Д.Буянжаргал
Г.Давааренчин
Б.Эрдэнэхишиг
24 2022-08-16 16:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Монгол-Оросын хувь нийлүүлсэн нийгэмлэг Улаанбаатар төмөр зам
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Шинэхүү
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ц.Өсөхжаргал
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ж.Отгонжаргал
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Боорчи
5-р танхим Б.Мөнх-Эрдэнэ
25 2022-08-16 16:00 Дундговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Мөнхгэрэл
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Р.Жавзандулам
Хариуцагч: П.Цолмонбаатар
Иргэдийн төлөөлөгч: Л.Уламбаяр
Иргэдийн төлөөлөгч: Л.Уламбаяр
Б-танхим Д.Уранчимэг

Нийт 759 хурал байна.