-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-07-16- 2022-09-16)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-08-17 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Халтар
Хариуцагч: Баянгол дүүргийн Засаг дарга
5-р танхим А.Мөнх-Өлзий
2 2022-08-17 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Титан хас фүүд ХХК
Хариуцагч: Сангийн яамны төрийн нарийн бичгийн дарга
5-р танхим Т.Мөнх-Эрдэнэ
3 2022-08-17 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Эх газрын эрдэнэс ХХК
Нэхэмжлэгч: Н.Нансалмаа
Хариуцагч: Нийслэлийн авто замын хөгжлийнгазар
Хариуцагч: Нийслэлийн Хот байгуулалт хөгжлийн газар
Гуравдагч этгээд: Хайлэнд трэвэл ХХК
2-р танхим Б.Адъяасүрэн
4 2022-08-17 11:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Батсүх
Шүүгдэгч: А.Болорсүх, С.Очирбат, М.Отгонбаяр
Өмгөөлөгч: А.Мөнхбат, Д.Энхцэцэг, Г.Должинсүрэн
Хохирогч: Ц.Отгонбаяр
Танхим 3 Г.Гэрэлт-Од
5 2022-08-17 11:00 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Д.Батзаяа
Шүүгдэгч: Ж.Отгонпүрэв
Хохирогч: Г.Энхтуяа
Б заал А.Алтанхуяг
6 2022-08-17 11:00 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Оюун-Эрдэнэ
Хариуцагч: М.Жамъянсүрэн
Иргэний шүүх хуралдааны танхим О.Батдорж
7 2022-08-17 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Алтантуяа
Нэхэмжлэгч: С.Энхтуяа
Хариуцагч: МХАА-ын Хүүхдийн анагаах мэргэшлийн зэрэг олгох үйл ажиллагааг зохион байгуулах комисс
Хариуцагч: Эрүүл мэндийн хөгжлийн төв
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Л.Оргилчимэг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Мэргэн
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ж.Батзоригт
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Буянбадрал
5-р танхим Ц.Одмаа
8 2022-08-17 11:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Солонго
Хариуцагч: Б.Тамир
Б танхим /иргэн/ Б.Гончигсумлаа
9 2022-08-17 11:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: И.Өлзийхутаг
Хариуцагч: Д.Одбаатар
Шүүх хуралдааны 1-р танхим Ч.Нямсүрэн
10 2022-08-17 11:00 Төв аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Цэрэннадмид
Хариуцагч: С.Мягмарзул
Иргэний танхим Д.Мөнхбүрэн
11 2022-08-17 11:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Гомдол гаргагч: Г.Одбаяр
Хариуцагч: О.Сайханбаяр
Танхим 1 Т.Жавхлантөгс
12 2022-08-17 10:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Гомдол гаргагч: Б.Чинбаатар /хариуцагчийн өмгөөлөгч/
Нэхэмжлэгч: С.Ариунзаяа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Л.Цуурай
Хариуцагч: Ц.Болортуяа
Танхим 1 Т.Жавхлантөгс
13 2022-08-17 10:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Должинбаатар, Г.Нандинчимэг, Л.Долгормаа, Д.Далантай
Хариуцагч: ЧД-ийн Газар зохион байгуулалтын алба
1-р танхим Б.Адъяасүрэн
14 2022-08-17 10:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Сатурн тур ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
5-р танхим Г.Мөнхтулга
15 2022-08-17 10:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Буянхишиг, К.Галина нар
Хариуцагч: НЗД
5-р танхим Д.Эрдэнэчимэг
16 2022-08-17 10:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: нандинзоос ббсб
Хариуцагч: Г.Ганчулуун
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Н.Хангал
17 2022-08-17 10:30 Төв аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Амгаланбаатар
Иргэний танхим Д.Мөнхбүрэн
18 2022-08-17 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Батболд, А.Ариунболд
Хариуцагч: Баянгол дүүргэ дэх улсын бүртгэлийн хэлтэс
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : А.Цэнгэлмаа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Л.Намнансүрэн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Оюунтунгалаг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Оюунтунгалаг
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Цэндсүрэн
5-р танхим Л.Батбаатар
19 2022-08-17 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Тэргүүн чансаа ХХК
Хариуцагч: Хот байгуулалт хөгжлийн газар
3-р танхим С.Ганбат
20 2022-08-17 10:00 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Д.Аянагүл
Хохирогч: Ц.Цэлмэг
Шүүгдэгч: Д.Ганзориг
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Д.Март
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Тамир
Гэрч: Н.Энхбаатар
Эрүүгийн хурлын танхим Э.Энхжаргал
21 2022-08-17 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Батбуян
Хариуцагч: Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам, Горхи тэрэлжийн байгалийн цогцолборт газрын хамгаалалтын захиргаа
5-р танхим А.Мөнх-Өлзий
22 2022-08-17 10:00 Хэнтий аймгийн Бор-Өндөр сум дахь Сум дундын эрүүгийн шүүх Прокурор: Т.Баярмаа
Өмгөөлөгч: С.Нарангэрэл
Шүүгдэгч: Д.Төмөрчөдөр
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ц.Үржинбадам
Эрүүгийн танхим Р.Батбаяр
Б.Болор-Эрдэнэ
М.Энхмандах
23 2022-08-17 10:00 Хэнтий аймгийн Бор-Өндөр сум дахь Сум дундын эрүүгийн шүүх Прокурор: Т.Баярмаа
Шүүгдэгч: Д.Төмөрчөдөр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: С.Нарангэрэл
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ц.Үржинбадам
Эрүүгийн танхим М.Энхмандах
24 2022-08-17 10:00 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : С.Бямбацэцэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Г.Энхтайван
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ю.Сэвлэгмаа
Шүүх хуралдааны танхим №3 Г.Солонго
25 2022-08-17 10:00 Төв аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Цэндээ
Иргэний танхим Д.Мөнхбүрэн

Нийт 759 хурал байна.