-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2020-12-18- 2021-02-18)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2021-01-20 14:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Зоригтбаатар нар
Хариуцагч: Ж.Түвшинбаяр нар
Шүүх хуралдааны 3-р танхим Б.Хишигбаатар
2 2021-01-20 14:30 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Д.Баттогтох
Шүүгдэгч: О.Ганболд
Шүүгдэгч: Б.Чойжилсүрэн
Шүүгдэгч: Г.Пүрэвсүрэн
Прокурор: Б.Бат-Оргил
Өмгөөлөгч: Л.Бор
Өмгөөлөгч: Д.Мэндээ
Өмгөөлөгч: Д.Уранчимэг
Өмгөөлөгч: Б.Бурмаа
Өмгөөлөгч: Г.Доржготов
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим Б.Гэрэлмаа
3 2021-01-20 14:30 Говь-Алтай аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: А.Оргилбаяр
Шүүгдэгч: С.Зориг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Батсүх
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Болормаа
Хохирогч: Л.Алтантуяа
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Д.Ариун-Эрдэнэ
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Э.Ганбат
Хохирогч: Б.Алтанцэцэг
Хохирогчийн өмгөөлөгч: С.Түвшинжаргал
Эрүүгийн хэргийн шүүх хуралдааны танхим Ш.Баттогтох
Т.Жаргалсайхан
Ч.Энхтөр
4 2021-01-20 14:30 Баян-Өлгий аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Мерей
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Х.Бакен
Хариуцагч: Х.Еркеш
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: А.Серикжан
Иргэний танхим Х.Мейрамбек
5 2021-01-20 14:30 Багануур дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: П.Нямхүү
Хариуцагч: Багануур ХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ө.Батболд
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Сэргэлэн
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Т.Эрдэнэтунгалаг
6 2021-01-20 14:30 Завхан аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Ариунбилэг
Хариуцагч: Ш.Болдбаатар
Хурлын заал2 /доод/ Э.Оюун-Эрдэнэ
7 2021-01-20 14:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Бадамханд
Хариуцагч: Б.Цолмонбаатар
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Ч.Мөнхцэцэг
8 2021-01-20 14:30 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Э.Мөнхбаяр
Прокурор: С.Батгэрэл
Хохирогч: Э.Тэмүгэ
А заал Г.Золбоо
9 2021-01-20 14:30 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Долгорсүрэн
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Энхбаяр
Хариуцагч: Д.Мөнхжаргал
Б заал Ч.Жаргалан
10 2021-01-20 14:30 Орхон аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Б.Оюун-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Г.Тэнгис
Өмгөөлөгч: З.Баттулга
Хохирогч: Б.Булгантамир
Хуралдааны танхим 107 С.Уранчимэг
11 2021-01-20 14:00 Баян-Өлгий аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Я.Сьезд
Хариуцагч: М.Абужалел
Хариуцагч: С.Ерболат
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Х.Зулхаш
Гуравдагч этгээд: А.Нурбек
Иргэний танхим З.Гүлбарша
12 2021-01-20 14:00 Баян-Өлгий аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хүсэлт гаргагч: О.Болатхан
Иргэний танхим К.Бүлдирген
13 2021-01-20 14:00 Өвөрхангай аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Н.Өнөрбаяр
Хохирогчийн өмгөөлөгч: И.Чимэдбадам
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Хандмаа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: П.Адьяасүрэн
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Г.Гандөш
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: А.Ганбат
Танхим А Н.Энхмаа
14 2021-01-20 14:00 Дорноговь аймгийн Замын-Үүд сум дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн шүүх Прокурор: Б.Догмиддорж
Хохирогч: Б.Мөнхдондов
Өмгөөлөгч: Ж.Хүдэрчулуун
Хуралдааны танхим 1 /том/ Д.Цэдэнпэлжээ
15 2021-01-20 14:00 Увс аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Ягаан
Хариуцагч: Т.Оюунмөнх
Хариуцагч: Ц.Даваабаяр
Хариуцагч: М.Отгонцэцэг
Шүүх хуралдааны танхим 1 Л.Дэлгэрцэцэг
16 2021-01-20 14:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: О.Ангараграгчаа
Прокурор: М.Амарзаяа
Өмгөөлөгч: А.Очбадрал
Г танхим Г.Алтанцэцэг
17 2021-01-20 14:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Л.Энхтайван
Шүүгдэгч: Г.Ариунтуяа
Өмгөөлөгч: А.Төмөрчулуун
Хохирогч: Б.Эрдэнэчимэг
Хохирогч: Э.Ууганбаяр
Хохирогч: Б.Буяндэлгэрэх
Хохирогч: Л.Пүрэвдорж
Хохирогч: Б.Эрдэнэсувд
Хохирогч: Б.Хашбат
Хуралдааны танхим 104 Д.Ариунцэцэг
18 2021-01-20 14:00 Төв аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Э.Энхномун, Э.Амартүвшин, А.Анхбаяр, А.Ариун-Эрдэнэ
Прокурор: Э.Билгүүн
Өмгөөлөгч: Ж.Уранчимэг
Эрүүгийн танхим Т.Батжаргал
19 2021-01-20 14:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Эрдэнэбулган
Хариуцагч: Н.Дашнанзад
Шүүх хуралдааны 3-р танхим Б.Хишигбаатар
20 2021-01-20 14:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Дашмаа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ж.Нямаа
Хуралдааны танхим 106 Б.Бямбасүрэн
21 2021-01-20 14:00 Дорнод аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ч.Мөнхзул
Өмгөөлөгч: Д.Галтогтох
Шүүгдэгч: Ч.Боргилмаа
Хохирогч: А.Мөнгөнцэцэг
А Г.Намуунтуяа
22 2021-01-20 13:40 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: П.Дугарсүрэн
Хариуцагч: Нийслэлийн Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар
Шүүх хуралдааны 5-р танхим А.Энхтөр
23 2021-01-20 13:40 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Анхтуяа
Хариуцагч: Д.Буянбадрах
Шүүх хуралдааны 4-р танхим Д.Уранзул
24 2021-01-20 13:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Гутал ХК
Хариуцагч: Люкс таун ХХК
Шүүх хуралдааны 3-р танхим Б.Хишигбаатар
25 2021-01-20 13:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Шүтээн трейд ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ж.Номинцэцэг
Хариуцагч: Л.Батбилэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Амгаланбаатар
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: А.Базар
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Ж.Байгалмаа

Нийт 6594 хурал байна.