-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-11-02- 2023-01-02)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-12-07 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Номын хишиг ХХК
Хариуцагч: Промедиа нетворк ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр Ц.Амармэнд
2 2022-12-07 09:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Манзушир тур интернэйшнл
1-р танхим У.Бадамсүрэн
3 2022-12-07 09:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Капитрон банк ХХК
Хариуцагч: Блюстарлит ХХК
1-р танхим Г.Бямбажаргал
4 2022-12-07 09:00 Хэнтий аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Б.Нарангэрэл
Шүүгдэгч: С.Шийтэр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Жавхлан
Хохирогч: М.Баярбаатар
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Г.Бадамгэрэл
Танхим А Ш.Гандансүрэн
5 2022-12-07 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Ч.Батзориг
Шүүгдэгч: Б.Мөнгөншагай
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Энхболд
Д-заал Б.Мөнхбаяр
6 2022-12-07 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Мягмардорж
Хариуцагч: Улаанбаатар пропортиз ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Отгондаваа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Сайнсанаа
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Ж.Байгалмаа
7 2022-12-07 09:00 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Баясгалан, М.Даваадорж, З.Хатанбаатар
Прокурор: М.Сүхчулуун
Өмгөөлөгч: О.Баярбаясгалан, Б.Мандуул, Т.Мөнхцэцэг, Л.Ганцэцэг
А заал М.Далайхүү
Ц.Мөнх-Эрдэнэ
Л.Одончимэг
8 2022-12-07 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Гэрэлтуяа
Хариуцагч: Э.Будбаатар
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр А.Мөнхзул
9 2022-12-07 09:00 Говь-Алтай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Гэсэржавын итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч М.Отгонзаяа
Захиргаа, Иргэний хэргийн шүүх хуралдааны танхим Н.Оюунбилэг
10 2022-12-07 09:00 Дорнод аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ж.Шинэбаяр
Прокурор: Д.Ганчимэг
Өмгөөлөгч: Г.Цэрэндолгор
А Л.Батжаргал
11 2022-12-07 08:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Гангар инвест ХХК
Хариуцагч: Б.Сэмжидтуяа
Шүүх хуралдааны танхим-9-Өргөтгөл байр Н.Батчимэг
12 2022-12-06 16:30 Архангай аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: А.Амарсанаа
Шүүгдэгч: А.Гарамгайбаатар
Шүүгдэгч: М.Ванчиндорж
Шүүгдэгч: Л.Эрхэмбаяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Оюунбаатар
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Г.Энхбаяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Бат-Эрдэнэ
А заал Т.Даваасүрэн
В.Цэцэнбилэг
13 2022-12-06 15:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Хулан
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Хариуцагч: Нийслэлийн газар зохион байгуулалтын алба
5-р танхим Д.Халиуна
14 2022-12-06 15:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Борхүү
Хариуцагч: Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ө.Ганхуяг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: О.Чулуунбаатар
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: О.Батсайхан
4-р танхим А.Мөнх-Өлзий
15 2022-12-06 15:30 Архангай аймгийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: О.Саруултуяа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Энхбаяр
Хариуцагч: Л.Отгончимэг
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Э.Мөнх-Эрдэнэ
А заал Т.Даваасүрэн
В.Цэцэнбилэг
16 2022-12-06 15:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Дэмж инвест партнерс ХХК
Хариуцагч: ЭКО мост ХХК
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Т.Батсүх
17 2022-12-06 15:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Гантулга
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Хариуцагч: Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга
3-р танхим Г.Урангуа
18 2022-12-06 14:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Х.Энхбадрах
Хохирогч: Б.Даваахүү
Хохирогч: Л.Пүрэвцэрэн
Хохирогч: Б.Ганзориг
Хохирогч: Я.Оюугэрэл
Хохирогч: Л.Отгонбаяр
Хохирогч: О.Байгалмаа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Н.Баттөмөр
Улсын яллагч: Б.Үүрийнтуяа
Эрүүгийн хурлын танхим Т.Хүрэлбаатар
19 2022-12-06 14:30 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Тунгалаг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Батбаяр
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ц.Батбаяр
Шүүх хуралдааны танхим №3 Г.Солонго
20 2022-12-06 14:30 Архангай аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Б.Сүхбаатар
Шүүгдэгч: М.Амарсайхан
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Г.Энхбаяр
Хохирогч: С.Мөнхбат
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ц.Бат-Эрдэнэ
А заал Т.Даваасүрэн
В.Цэцэнбилэг
21 2022-12-06 14:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Өмнөговь аймгийн гурван тэс сумын сум хөгжүүлэх сан
Хариуцагч: Д.Хишигсүрэн
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Т.Батсүх
22 2022-12-06 14:00 Архангай аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Б.Сүхбаатар
Ялтан: Ч.Рэнчинжүгдэр
ШШГГ-ийн ажилтан: С.Лхамсүрэн
А заал Т.Даваасүрэн
В.Цэцэнбилэг
23 2022-12-06 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Халтар
Хариуцагч: Баянгол дүүргийн Засаг дарга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Ачит-Алтай
5-р танхим А.Мөнх-Өлзий
24 2022-12-06 14:00 Говьсүмбэр аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Төгсдорж
Хариуцагч: А.Чинбат
Шүүх хуралдааны танхим-1 Б.Наранчимэг
25 2022-12-06 14:00 Сэлэнгэ аймгийн Мандал сум дахь сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Алтансүх
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Долгорсүрэн
Хариуцагч: Д.Мөнхбаяр
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Б.Хэрлэн

Нийт 805 хурал байна.