-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-11-02- 2023-01-02)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-12-07 11:00 Багануур дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Г.Булаг-Ундрал
Шүүгдэгч: Д.Саруул
Хохирогч: Нандин-Эрдэнэ
Эрүүгийн хурлын танхим А.Бямбажав
2 2022-12-07 11:00 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Я.Сьезд
Хариуцагч: Ж.Түмэннасан
Танхим Б А.Үүрийнтуяа
3 2022-12-07 10:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Номунхан ХХК-ийн ит/төл
Хариуцагч: Монголиан Инженеринг Билдинг ХХК-ийн ит/төл
Шүүх хуралдааны танхим-9-Өргөтгөл байр С.Хишигбат
4 2022-12-07 10:30 Дорноговь аймгийн Замын-Үүд сум дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн шүүх Улсын яллагч: Л.Содбаяр
Өмгөөлөгч: Э.Батбаяр
Хохирогч: С.Мөнхсаран
Шүүгдэгч: Ж.Мөнх-Очир
Хуралдааны танхим 1 /том/ Э.Болормаа
Д.Цэдэнпэлжээ
А.Цэрэнханд
5 2022-12-07 10:30 Өмнөговь аймгийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : И.Оюунгэрэл
Хариуцагч: Э.Балжидмаа
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Энхбат
Шүүх хуралдааны Б танхим Х.Гэрэлмаа
Н.Насанжаргал
6 2022-12-07 10:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Эрдэнэжаргалын ит/төл
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Юу Би Эйч проперти ХХК-ийн ит/төл М.Тамир
Хариуцагч: Юу Би Эйч проперти ХХК-ийн ит/төл Н.Энхтэмүүлэн
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Чинзориг
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр С.Хишигбат
7 2022-12-07 10:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Даваасүрэн
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Мажигсүрэн
Шүүх хуралдааны танхим-9-Өргөтгөл байр С.Хишигбат
8 2022-12-07 10:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Отгонбаяр
Хариуцагч: Т.Алтанцэцэг, Б.Баясгалан, Б.Жорчидай
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Халиунаа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Баясгалан
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: С.Энхбат
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Д.Бүрнээ
Шүүх хуралдааны танхим - 1 М.Мөнхтөр
9 2022-12-07 10:00 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Байгалмаа
Хариуцагч: Баянхонгор трейд ХХК
Иргэний шүүх хуралдааны танхим О.Батдорж
10 2022-12-07 10:00 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: М.Энхбаатар
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Л.Батаа
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Р.Пүрэвлхам
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Н.Дэлгэрням
Яллагдагч: А.Нямдорж
Яллагдагч: Н.Эрхэмбаяр
Эрүүгийн хурлын танхим Д.Чинзориг
11 2022-12-07 10:00 Орхон аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Л.Энхтайван
Шүүгдэгч: Ц.Эрхбаяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Н.Мөнхнаран
Хохирогч: Л.Энхбаяр
Хуралдааны танхим 107 С.Уранчимэг
З.Хосбаяр
С.Цэцэгмаа
12 2022-12-07 10:00 Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Прокурор: Г.Ундрах
Хохирогч: Д.Батзаяа, Д.Цэцэгдарь, М.Золжаргал, М.Дэлгэрмаа, Т.Анхтуяа, А.Болорцэцэг, Д.Пүрэвжанцан, Г.Номиндалай, Ч.Мөнх-Алтан, Б.Одмаа, О.Баярчимэг, П.Эрдэнэсувд, Б.Оюун-Эрдэнэ, Б.Нямаа, А.Айбота, Х.Гүлнар, А.Нямсүрэн, Л.Мөнхбат,
Шүүгдэгч: Б.Зоригтбаатар
Танхим-1 Г.Дэлгэрсайхан
13 2022-12-07 10:00 Завхан аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ж.Цэен-Ойдов
Улсын яллагч: Б.Эрхэмбаяр
Өмгөөлөгч: Б.Энхжаргал
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Д.Баттулга
Хурлын заал2 /доод/ П.Доржбал
14 2022-12-07 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Асалбек
Хариуцагч: Б.Баярсайхан
Танхим 1 З.Тунгалагмаа
15 2022-12-07 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Таванбогд трейд" ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Х.Агиймаа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Л.Нинжбат
Хариуцагч: Монголбанк
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Эрхбилгүүн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Батбагана
4-р танхим С.Ганбат
16 2022-12-07 10:00 Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Ц.Хулан
Шүүгдэгч: Ү.Гантулга
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: О.Баяраа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Тэнгис
Шүүгдэгч: Ч.Чингүн
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Пүрэвсүрэн
А-заал Н.Баярмаа
Б.Мөнхбаяр
Д.Ренченхорол
17 2022-12-07 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Морс трейд энд ХХК
Хариуцагч: Монголбанк
1-р танхим Д.Чанцалням
18 2022-12-07 09:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Энхийн жаргал констракшн ХХК
Хариуцагч: Одкон эрчим ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ш.Энхбаатар
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ш.Энхболд
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Т.Хаш-Эрдэнэ
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ч.Анар
Шүүх хуралдааны танхим - 5 З.Доржнамжин
19 2022-12-07 09:30 Өмнөговь аймгийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ц.Бямбадорж
Хариуцагч: Г.Энхтөр
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Д.Пүрэвбаатар
Шүүх хуралдааны Б танхим Х.Гэрэлмаа
Н.Насанжаргал
20 2022-12-07 09:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Баярсайхан
Хариуцагч: Б.Цэндбаяр
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: А.Энхбуйр
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Ч.Баярсүрэн
21 2022-12-07 09:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ариг банк
Хариуцагч: Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хуулийн этгээдийн бүртгэлийн газрын улсын бүртгэгч У.Мандахтуяа
5-р танхим Н.Дамдинсүрэн
22 2022-12-07 09:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Капитрон банк ХХК
Хариуцагч: Блюстарлит ХХК
1-р танхим Г.Бямбажаргал
23 2022-12-07 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Ч.Батзориг
Шүүгдэгч: Б.Мөнгөншагай
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Энхболд
Д-заал Б.Мөнхбаяр
24 2022-12-07 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Мягмардорж
Хариуцагч: Улаанбаатар пропортиз ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Отгондаваа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Сайнсанаа
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Ж.Байгалмаа
25 2022-12-07 09:00 Орхон аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Г.Эрдэнэзул
Шүүгдэгч: С.Ганболд
Хохирогч: Э.Нарангэрэл
Хуралдааны танхим 107 С.Уранчимэг
З.Хосбаяр
С.Цэцэгмаа

Нийт 805 хурал байна.