-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-11-02- 2023-01-02)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-12-07 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Мөнхийн тун ХХК
Хариуцагч: Скайсис сольюшинс ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-8-Өргөтгөл байр С.Хишигбат
2 2022-12-07 13:30 Дорноговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: М.Отгонбаатар
Өмгөөлөгч: Ж.Чимэг
Шүүгдэгч: Э.Янжинлхам
Хохирогч: Л.Лхагважав
Хохирогч: О.Ундармаа
Хохирогч: Т.Амаасүрэн
Хохирогч: Л.Мөнхцэцэг
А танхим /эрүү/ Н.Адъяа
3 2022-12-07 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Такай Хөгжил констракшн ХХК-ийн ит/төл
Хариуцагч: Судармөнх ХХК-ийн ит/төл
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар С.Хишигбат
4 2022-12-07 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Нью север ХХК
Хариуцагч: Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар
1-р танхим С.Ганбат
5 2022-12-07 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Цэнгэл
Хариуцагч: Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар
5-р танхим Л.Батбаатар
6 2022-12-07 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Тэнүүн гэрэл констракшн ХХК
Хариуцагч: Эрчим хүчний зохицуулах хороо
1-р танхим Г.Урангуа
7 2022-12-07 13:30 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ц.Даваа
Прокурор: Г.Ууганбаатар
Өмгөөлөгч: Р.Бадмаа, С.Оюунцэцэг,
А заал С.Болортуяа
М.Далайхүү
Ц.Мөнх-Эрдэнэ
8 2022-12-07 13:00 Дорноговь аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Заяасайхан
Өмгөөлөгч: Ж.Чимэг
Хариуцагч: Хөвсгөл сумын Засаг дарга
Гуравдагч этгээд: Ж.Тунгалаггэрэл
Б танхим /иргэн/ С.Отгонтуяа
9 2022-12-07 12:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хөх Үзүүр ХХК
Хариуцагч: Сангийн яам
5-р танхим Ц.Одмаа
10 2022-12-07 12:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Түшиг өндөр трейд ХХК ит/төл
Хариуцагч: Хүдэр дунгуй уул ХХК-ийн ит/төл
Шүүх хуралдааны танхим-9-Өргөтгөл байр С.Хишигбат
11 2022-12-07 12:00 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Х.Эрдэнэтуяа
Ж танхим М.Түмэннаст
12 2022-12-07 12:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Баасандорж
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
1-р танхим С.Ганбат
13 2022-12-07 12:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Мөнхтогтох
Хариуцагч: Г.Бадамсүрэн
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Т.Батсүх
14 2022-12-07 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Эф эйч эл ХХК
Хариуцагч: АМГТ газрын кадастрын хэлтэс
4-р танхим Н.Дамдинсүрэн
15 2022-12-07 11:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Худалдаа хөгжлийн банк ХХК
Хариуцагч: Азиа пасифик ланд ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр Ц.Амармэнд
16 2022-12-07 11:30 Завхан аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Баасандэмбэрэл
Улсын яллагч: Н.Баасанжав
Хохирогч: О.Баянмөнх
Хурлын заал2 /доод/ П.Доржбал
17 2022-12-07 11:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Амаржаргалын ит/төл И.Анар
Хариуцагч: Цаст импекс ХХК-ийн ит/төл Б.Бат-Энх
Шүүх хуралдааны танхим-9-Өргөтгөл байр С.Хишигбат
18 2022-12-07 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Дэм санхүүгийн нэгдэл ХХК
Хариуцагч: Монгол банкны ерөнхийлөгч
Гуравдагч этгээд: Ариг банк ХХК
3-р танхим Б.Адъяасүрэн
19 2022-12-07 11:00 Багануур дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Г.Булаг-Ундрал
Шүүгдэгч: Д.Саруул
Хохирогч: Нандин-Эрдэнэ
Эрүүгийн хурлын танхим А.Бямбажав
20 2022-12-07 11:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Золжаргал
Нэхэмжлэгч: Г.Цогт
Хариуцагч: Дархан-Уул аймаг дахь Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх гүйцэтгэх 445-р нээлттэй хорих
Танхим 1 З.Тунгалагмаа
21 2022-12-07 11:00 Хэнтий аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Ж.Батбаатар
Шүүгдэгч: З.Мөнхцогт
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Ганхуяг
Хохирогч: Х.Төрбат
Танхим А Ш.Гандансүрэн
22 2022-12-07 11:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Нарансан
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Л.Бат-Эрдэнэ
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Ганбат
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар С.Хишигбат
23 2022-12-07 11:00 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Я.Сьезд
Хариуцагч: Ж.Түмэннасан
Танхим Б А.Үүрийнтуяа
24 2022-12-07 11:00 Багануур дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Д.Аззаяа
Шүүгдэгч: Б.Даваасүрэн
Хохирогч: Г.Батбаатар
Эрүүгийн хурлын танхим Б.Байгалмаа
25 2022-12-07 11:00 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Я.Сьезд
Хариуцагч: Ж.Түмэннасан
Танхим Б А.Үүрийнтуяа

Нийт 802 хурал байна.