-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-08-28- 2022-10-28)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-10-03 11:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Улсболд
Хариуцагч: Ц.Батбаяр
Шүүх хуралдааны 5-р танхим Б.Баярмаа
2 2022-10-03 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Ган-Эрдэнэ
Хариуцагч: СБД-ийн НДХ-ийн дэргэдэх Эмнэлэг хөдөлмөрийн магадлах комисс
2-р танхим Б.Мөнх-Эрдэнэ
3 2022-10-03 11:30 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Д.Аянагүл
Хохирогч: Г.Уянга
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Х.Ургаа
Яллагдагч: Б.Өлзийбаяр
Эрүүгийн хурлын танхим Д.Чинзориг
4 2022-10-03 11:00 Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Улсын яллагч: Б.Мөнхдөл
Шүүгдэгч: П.Батбаатар
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: А.Очбадрал
Гэрч: Д.Батмөнх
Танхим-1 Г.Сарантуяа
5 2022-10-03 11:00 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Л.Пүрэвдорж
Прокурор: Г.Онон
Өмгөөлөгч: О.Санчирбал
Хохирогч: Т.Эрдэнэцэцэг
А заал Ц.Эрдэнэчимэг
6 2022-10-03 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Жи Ди энд Би ХХК
Хариуцагч: БОАЖ сайд
Гуравдагч этгээд: Л.Туяа
5-р танхим Б.Адъяасүрэн
7 2022-10-03 11:00 Завхан аймгийн Тосонцэнгэл сум дахь сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Болор-Эрдэнэ
Хариуцагч: Ч.Тэгшдэлгэр
Иргэний танхим Ж.Отгонхишиг
8 2022-10-03 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Тэргүүн чансаа ХХК
Хариуцагч: Баянгол дүүргийн Засаг дарга, Хот байгуулалт хөгжлийн газар
2-р танхим С.Ганбат
9 2022-10-03 11:00 Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Батцэцэг
Шүүгдэгч: А.Сүхжаргал
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Д.Сайнбилэг
Ё-заал С.Батгэрэл
10 2022-10-03 10:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ло Сен Чи
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : С.Соёл-Эрдэнэ
Хариуцагч: Ө.Болор-Эрдэнэ
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Д.Дэлгэрцэцэг
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Ж.Кульдана
11 2022-10-03 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хас банк
Хариуцагч: Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга
5-р танхим Л.Өлзийжаргал
12 2022-10-03 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Оргил МГЛ ХХК
Хариуцагч: Хот байгуулалт, хөгжлийн газар
5-р танхим Д.Эрдэнэчимэг
13 2022-10-03 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Атом натур тур ХХК
Хариуцагч: БОАЖЯ
2-р танхим С.Ганбат
14 2022-10-03 10:00 Завхан аймгийн Тосонцэнгэл сум дахь сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Бямбасүрэн
Хариуцагч: Завхан аймгийн Тосонцэнгэл сум дахь Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх хэлтэс
Иргэний танхим Ж.Отгонхишиг
15 2022-10-03 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Дэ Юан ХХК
Хариуцагч: Ашигт малтмал газрын тосны газрын Геологи уул уурхайн кадастрын хэлтэс
3-р танхим Н.Дамдинсүрэн
16 2022-10-03 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Оргил МГЛ ХХК
Хариуцагч: Хот байгуулалт, хөгжлийн газар
4-р танхим Д.Эрдэнэчимэг
17 2022-10-03 10:00 Налайх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Нарантуяа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Түвшинбаатар
Иргэний хурлын танхим Т.Бадрах
18 2022-10-03 10:00 Багануур дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ю.Цэнгэл
Хариуцагч: Багануур дүүргийн Газар зохион байгуулалтын алба
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: А.Ганзориг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Одбаяр
Иргэний шүүх хуралдааны танхим П.Туяа
Т.Эрдэнэтунгалаг
19 2022-10-03 10:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ё.Баясгалан
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Зожаргал
Шүүх хуралдааны танхим - 1 Б.Азбаяр
20 2022-10-03 10:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Лидерскай ХХК
Хариуцагч: НШШГГ
Шүүх хуралдааны танхим-2-1 давхар А.Мөнхзул
21 2022-10-03 10:00 Завхан аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Б.Эрхэмбаяр
Шүүгдэгч: А.Норжин
Өмгөөлөгч: Б.Баярцогт
Өмгөөлөгч: Б.Алтангэрэл
Хохирогч: Г.Оргилсайхан
Хурлын заал2 /доод/ П.Доржбал
22 2022-10-03 10:00 Сэлэнгэ аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Отгонбаатар
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Г.Амартүвшин
Хариуцагч: Сэлэнгэ аймгийн Засаг дарга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Мөнхсоёл
Б танхим Ж.Бурмаа
23 2022-10-03 10:00 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Ариунболд
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Нарангэрэл
Хариуцагч: Б.Мөнхбат
Хариуцагч: Р.Нямаа
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Г.Амартүвшин
Б танхим Б.Мөнхзул
24 2022-10-03 09:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Цогтгэрэл
Нэхэмжлэгч: Ж.Лхагвацэцэг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Амаржаргал
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Ганчимэг
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ж.Лхагвацэцэг
Иргэний хурлын танхим Р.Сарантуяа
25 2022-10-03 09:30 Баянхонгор аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Доржбат
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: А.Мөнхцэцэг, Б.Намуун
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Хүрэлхуяг
Гуравдагч этгээд: Ш.Должинжав
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Д.Уранчимэг
Иргэний шүүх хуралдааны танхим С.Сайнбилэг

Нийт 768 хурал байна.