-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-08-28- 2022-10-28)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-10-03 16:00 Говьсүмбэр аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Ганбаатар
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Э.Сайханаа
Хариуцагч: Говьсүмбэр аймгийн Нийгмийн даатгалын хэлтэс
Шүүх хуралдааны танхим-1 З.Ганзориг
2 2022-10-03 15:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: П.Баяртогтох
Хариуцагч: Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга
Хариуцагч: Хот байгуулалт хөгжлийн газар
Гуравдагч этгээд: Б.Бат-Эрдэнэ
5-р танхим Б.Адъяасүрэн
3 2022-10-03 15:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Тэрбиш
Хариуцагч: БГД-ийн ИТХАА
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ч.Лхагвасүрэн
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Ж.Кульдана
4 2022-10-03 15:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Богд хааны ордон музей
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
5-р танхим Ц.Мөнхзул
5 2022-10-03 15:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Гравелстоун ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
2-р танхим С.Ганбат
6 2022-10-03 15:00 Өмнөговь аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Нансалмаа
Хариуцагч: Өмнөговь аймгийн Даланзадгад сумын 2 дугаар багийн иргэдийн Нийтийн Хурал
Хариуцагч: Н.Гарьдхүү
Гуравдагч этгээд: Г.Амарболд
Шүүх хуралдааны Б танхим С.Отгонцэцэг
7 2022-10-03 15:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Г.Уянга
Шүүгдэгч: П.Хүслэн
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ж.Эрдэнэбаатар
Хохирогч: Б.Баасансүрэн
Танхим 1 З.Төмөрхүү
8 2022-10-03 15:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ш.Чулуунчимэг, Ш.Уранчулуун, Т.Уранчимэг
Хариуцагч: СБД ЗД, СБД ГЗБА
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Янжинхорлоо
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ш.Үүлэнсолонго
Гуравдагч этгээд: Б.Бат-Эрдэнэ
1-р танхим Б.Мөнх-Эрдэнэ
9 2022-10-03 15:00 Хэнтий аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Баярсайхан
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Энхжавхлан
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: П.Бат-Өлзий
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ц.Баяржаргал
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Арьяазул
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Нямсүрэн
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Даваасүрэн
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Р.Энхтайван
Б Г.Баясгалан
10 2022-10-03 15:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Гэрэл кредит ББСБ
Хариуцагч: С.Алтантуяа нар
Шүүх хуралдааны 4-р танхим А.Энхтөр
11 2022-10-03 15:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: М.Отгонбаатар
Шүүгдэгч: Г.Банзрагч
Өмгөөлөгч: Э.Эрдэнэбаатар
Хохирогч: Д.Цэрэн
А танхим /эрүү/ Н.Адъяа
12 2022-10-03 14:30 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Цэцэгсайхан
Хариуцагч: Б.Пүрэврэнцэн
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: У.Содболд
А танхим Б.Мөнхзул
13 2022-10-03 14:30 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Туяа
Б танхим Л.Энхтайван
14 2022-10-03 14:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Л.Сүхбаатар
Улсын яллагч: Л.Отгончимэг
Хохирогч: С.Мөнхцацрал, С.Мөнх-Ундрал
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Батдорж
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Б.Ганчимэг
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Д.Дүгэржав
Эрүүгийн хурлын танхим Т.Хүрэлбаатар
15 2022-10-03 14:30 Завхан аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Цогзолмаа
Нэхэмжлэгч: С.Отгонням
Нэхэмжлэгч: Б.Ариунаа
Нэхэмжлэгч: Д.Цогтбаатар
Нэхэмжлэгч: П.Даваадэмбэрэл
Нэхэмжлэгч: Л.Бат-Амгалан
Нэхэмжлэгч: Б.Эрдэнэбаяр
Нэхэмжлэгч: Ч.Болд
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Энхжаргал
Хурлын заал2 /доод/ Л.Тунгалаг
16 2022-10-03 14:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Х.Түвшинтөгс
Хариуцагч: Д.Гүрсоронз
Танхим 3 Д.Алтантуяа
17 2022-10-03 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Дэлгэрмаа
Хариуцагч: Баянгол дүүргийн Засаг дарга
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Орхонтуул
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Солонго
1-р танхим Б.Мөнх-Эрдэнэ
18 2022-10-03 14:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: М.Отгонбаатар
Шүүгдэгч: У.Эрдэнэбаяр
Хохирогч: Ц.Доржренчин
А танхим /эрүү/ Н.Адъяа
19 2022-10-03 14:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : н.Нандинцэцэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Одончимэг
Хариуцагч: Х.Манат
Нэхэмжлэгч: Голомт банк ХХК
Танхим 2 Т.Жавхлантөгс
20 2022-10-03 14:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Майцэцэг
Хариуцагч: Т.Цогтсайхан
Шүүх хуралдааны 2-р танхим В.Амартүвшин
21 2022-10-03 13:40 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Батцоож
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Золзаяа
Хариуцагч: Д.Гантөмөр
Шүүх хуралдааны 5-р танхим Б.Баярмаа
22 2022-10-03 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Оюунцэцэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Саруултөгс
Хариуцагч: Тианпү минг ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ц.Эрдэнэбаяр
Шүүх хуралдааны танхим - 1 Ж.Кульдана
23 2022-10-03 13:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Отгонтөр
Прокурор: Н.Ундрах
А1 танхим Ц.Урангуа
24 2022-10-03 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Тэргэнцэртэй иргэдийн үндэсний холбоо НҮТББ
Хариуцагч: Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга
2-р танхим Н.Дамдинсүрэн
25 2022-10-03 12:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Отгонжаргал
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Урангуа
Хариуцагч: Боловсрол шинжлэх ухааны яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Энхцэцэг
2-р танхим С.Ганбат

Нийт 765 хурал байна.