-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2021-12-16- 2022-02-16)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-01-20 11:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: В.Нандинцэцэг
Хариуцагч: Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Янжинлхам
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: О.Янжинхорлоо
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Алтансүх
Шүүх хуралдааны 1-р танхим Л.Оюунцэцэг
2 2022-01-20 11:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Энхбаатар
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Батсүх
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Батмөнх
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Гантуяа
Иргэдийн төлөөлөгч: Д.Долгор
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ц.Баярчимэг
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр О.Одгэрэл
3 2022-01-20 11:00 Говь-Алтай аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Ц.Батзаяа
Шүүгдэгч: З.Баттулга
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ж.Мөнхнасан
Хохирогч: П.Хонгорзул
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ж.Дорждэрэм
Эрүүгийн хэргийн шүүх хуралдааны танхим Ш.Баттогтох
Т.Жаргалсайхан
Ч.Энхтөр
4 2022-01-20 11:00 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: А.Өсөхбаяр
Хохирогч: Ц.Мөнх-Эрдэнэ
Өмгөөлөгч: Б.Манлайбаяр
Зөрчилд холбогдогч: Д.Үүрийнцолмон
Зөрчлийн танхим Т.Хүрэлбаатар
5 2022-01-20 11:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Жи Эй Би Өү Ти ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Л.Оюун-Эрдэнэ
Хариуцагч: Анд-Интернэйшнл ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Алтаншагай
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Ж.Байгалмаа
6 2022-01-20 11:00 Багануур дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Лхасүрэн
Хариуцагч: Б.Саруул
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Цолмон
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Энхтуяа
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Г.Солонго
7 2022-01-20 10:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Шүүх хуралдааны танхим-6-Өргөтгөл байр Ж.Цэнгэл
8 2022-01-20 10:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Алтанторх рус ХХК
Хариуцагч: Н.Өсөхбаяр
4-р танхим Д.Батцэцэг
9 2022-01-20 10:10 Орхон аймгийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ү.Энхжаргал
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Энхбаяр
Хариуцагч: Я.Пүрэв
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Д.Оюунчимэг
Хуралдааны танхим 107 С.Уранчимэг
10 2022-01-20 10:00 Завхан аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: С.Бат-Очир
Прокурор: Б.Сансарбаяр
Хохирогч: Ж.Иштоожил
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: В.Содномцэрэн
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Р.Цэрэнханд
Хурлын заал2 /доод/ П.Доржбал
11 2022-01-20 10:00 Архангай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Буяндалай
Өмгөөлөгч: Г.Энхбаяр
Өмгөөлөгч: Ц.Бат-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: А.Болдбаатар
А заал Р.Алтанцэцэг
П.Гандолгор
Б.Отгонцэцэг
12 2022-01-20 10:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Пагамсүрэн
Хариуцагч: Т.Ганзориг
Хуралдааны танхим 106 Л.Ариунцэцэг
13 2022-01-20 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Базарваань Ундрахсайхан
Хариуцагч: Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар
Хариуцагч: Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар
Гуравдагч этгээд: "Эн Эм Си Жи" ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ж.Уранцэцэг
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Жанчив
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Туул
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Тамир
1-р танхим Ц.Батсүрэн
14 2022-01-20 10:00 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Содномдэлгэр
Хариуцагч: Р.Дашням
Өмгөөлөгч: С.Пүрэвсүрэн
Өмгөөлөгч: Д.Насанжаргал
Б заал Ч.Жаргалан
15 2022-01-20 10:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Л.Мөнхбаяр
Шүүгдэгч: Д.Жаргалсайхан
Хохирогч: Ч.Бямбагэрэл
А танхим /эрүү/ Н.Адъяа
16 2022-01-20 10:00 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Чиннар
Хариуцагч: Б.Маналбаяр
Танхим Б А.Үүрийнтуяа
17 2022-01-20 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Мондора риалти групп нар
Хариуцагч: Р.Баярцогт
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Т.Батсүх
18 2022-01-20 10:00 Сэлэнгэ аймгийн Мандал сум дахь сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: П.Дашбурам
Хариуцагч: Т.Алтаншагай
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Б.Алтанцэцэг
19 2022-01-20 10:00 Дундговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: О.Мөнхсайхан
Б-танхим Г.Баярдаваа
20 2022-01-20 10:00 Багануур дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Эрдэнэбаатар
Хариуцагч: БЗӨБЦТСС ТӨХК
Иргэний шүүх хуралдааны танхим П.Туяа
П.Цэцэгдулам
Т.Эрдэнэтунгалаг
21 2022-01-20 10:00 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: М.Берикбол
Шүүгдэгч: П.Нямсүрэн
Хохирогч: Д.Мөнх-Очир
Хохирогч: О.Цэгмид
Өмгөөлөгч: В.Энхболд
Эрүүгийн хурлын танхим А.Дөлгөөн
22 2022-01-20 10:00 Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Зөрчилд холбогдогч: Г.Зууннасан
Хохирогч: Б.Батхишиг
Хохирогч: Г.Далантай
Прокурор: Н.Бадам
Танхим-1 Г.Дэлгэрсайхан
23 2022-01-20 10:00 Өвөрхангай аймгийн Хархорин сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Шүүгдэгч: Д.Одсайхан
Шүүгдэгч: Д.Эрдэнэцэцэг
Улсын яллагч: Б.Эрдэнэбаяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Г.Гандөш
Хохирогч: П.Дүүриймаа
Эрүүгийн хурлын танхим Г.Энх-Амгалан
24 2022-01-20 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Гурван өв трейд ХХК
Хариуцагч: Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтсийн дарга
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Осолгүйгэрэл
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Батдэлгэр
1-р танхим Л.Батбаатар
25 2022-01-20 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Дарьсүрэн
Шүүх хуралдааны 1-р танхим Л.Оюунцэцэг

Нийт 811 хурал байна.