-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-08-28- 2022-10-28)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-10-04 11:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Энхтуул,
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Түшинжаргал
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ш.Ганбат
Шүүх хуралдааны танхим-5-Өргөтгөл байр Х.Дашдэчмаа
2 2022-10-04 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Буянхишиг
Хариуцагч: Хан-Уул дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн хурал
2-р танхим С.Ганбат
3 2022-10-04 10:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Солонго
Хариуцагч: Ж.Түвдэндорж
Шүүх хуралдааны 1-р танхим Ч.Нямсүрэн
4 2022-10-04 10:00 Хэнтий аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Х.Ганчулуун
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Жавхлан
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Бат-Эрдэнэ
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Баясгалан
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Д.Төмөрбаатар
Б Н.Балжмаа
5 2022-10-04 10:00 Дундговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: П.Итгэл
Өмгөөлөгч: Т.Дашцэрэн
Шүүгдэгч: Мандахбаатар
Хохирогч: Б.Ганбаяр
А-танхим З.Ууганбаяр
6 2022-10-04 10:00 Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сум дахь сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: Хас банк
Хариуцагч: Н.Ичинхорлоо, Ч.Магсаржав
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Марта
Өмгөөлөгч: Д.Даваахүү
Танхим-1 Г.Алгирмаа
7 2022-10-04 10:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Алтануяг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ө.Баярсайхан
Хариуцагч: Л.Бямбадолгор
Хариуцагч: Н.Ганзориг
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Алтантуяа
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Б.Азбаяр
8 2022-10-04 10:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Инвескор ББСБ ХХК
Хариуцагч: Т.Батжаргал
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр Ж.Лхагвасүрэн
9 2022-10-04 10:00 Сэлэнгэ аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: А.Баясгалан
Шүүгдэгч: Ж.Батцогт
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Г.Амартүвшин
А танхим Д.Буянжаргал
Г.Давааренчин
Б.Эрдэнэхишиг
10 2022-10-04 10:00 Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: К.Чимгээ
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Г.Энхболд
Шүүгдэгч: Г.Гандаваа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Амар
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Дэлгэрцэцэг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: К.Баурижан
Шүүгдэгч: Б.Ганбат
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Бат-Ерөөлт
Гэрч: Ж.Гантулга
Д-заал Д.Ренченхорол
11 2022-10-04 10:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Нямдаваа
Хариуцагч: Хас банк ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-9-Өргөтгөл байр А.Мөнхзул
12 2022-10-04 10:00 Завхан аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Баярмагнай
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Алтангэрэл
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ж.Будсүрэн
Хурлын заал2 /доод/ Л.Тунгалаг
13 2022-10-04 10:00 Завхан аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Б.Эрхэмбаяр
Өмгөөлөгч: Э.Баасандэмбэрэл
Хохирогч: М.Болормаа
Шүүгдэгч: Ц.Даваанэрэн
Хурлын заал2 /доод/ З.Нандинцэцэг
14 2022-10-04 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Тост Уул ган ХХК
Хариуцагч: Сонгинохайран дүүргийн Засаг дарга
2-р танхим С.Ганбат
15 2022-10-04 10:00 Өмнөговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Л.Солонго
Яллагдагч: Д.Түвшинбаатар
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Н.Нарангарав
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Б.Булгантамир
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Б.Энхбат
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Э.Наранцацрал
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: О.Шүр-Эрдэнэ
Иргэний нэхэмжлэгч: Б.Сайнбилэг
Шүүх хуралдааны А танхим Б.Володя
16 2022-10-04 09:30 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: З.Руслан
Хариуцагч: Номин реалтор ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ж.Давааням
А танхим Ц.Ариунзул
17 2022-10-04 09:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: У.Ганболд
Хариуцагч: Монгол мах экспо ХХК
Шүүх хуралдааны 1-р танхим Ч.Нямсүрэн
18 2022-10-04 09:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Эрэл ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
2-р танхим Н.Дамдинсүрэн
19 2022-10-04 09:10 Сэлэнгэ аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Д.Шинэбал
Шүүгдэгч: Д.Гомбосүрэн
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Э.Ганбат
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Д.Нямсүрэн, Н.Баярцэцэг
Хохирогчийн өмгөөлөгч: М.Гансүх, С.Сувдаа
А танхим Д.Буянжаргал
Г.Давааренчин
Б.Эрдэнэхишиг
20 2022-10-04 09:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Батболд, А.Ариунболд
Хариуцагч: Баянгол дүүргэ дэх улсын бүртгэлийн хэлтэс
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : А.Цэнгэлмаа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Л.Намнансүрэн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Оюунтунгалаг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Оюунтунгалаг
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Цэндсүрэн
5-р танхим Л.Батбаатар
21 2022-10-04 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Р.Сүхбаатар
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Саруултөгс
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ж.Ганболд
Гэрч: Ц.Налжирмаа
Гэрч: Б.Гомбо-Очир
Шүүх хуралдааны танхим-5-Өргөтгөл байр Х.Дашдэчмаа
22 2022-10-04 09:00 Орхон аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Оюунцэцэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Эрдэнэсүх
Хуралдааны танхим 107 Б.Болормаа
23 2022-10-04 09:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Бүрэндэлгэр
Хариуцагч: Б.Энхтөр
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Б.Азбаяр
24 2022-10-04 08:00 Орхон аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Отгонжаргал
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Наранхүү
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Баттүвшин
Гуравдагч этгээд: Д.Тугбадрах
Хуралдааны танхим 107 Д.Сарангэрэл
25 2022-10-03 16:00 Говьсүмбэр аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Ганбаатар
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Э.Сайханаа
Хариуцагч: Говьсүмбэр аймгийн Нийгмийн даатгалын хэлтэс
Шүүх хуралдааны танхим-1 З.Ганзориг

Нийт 765 хурал байна.