-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-08-28- 2022-10-28)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-10-05 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Н.Цэсэнжав
Прокурор: Н.Уранбайгаль
Өмгөөлөгч: Т.Мөнхочир
А1 танхим Л.Баатар
2 2022-10-05 08:50 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Ганзаяа
Хариуцагч: Түмэннаст сууц өмчлөгчдийн холбоо
Танхим 2 Д.Цогтсайхан
3 2022-10-05 08:45 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Астра вилла сууц өмчлөгчдийн холбооны Удирдах зөвлөл
Хариуцагч: Д.Ганбаатар
Танхим 2 Д.Цогтсайхан
4 2022-10-05 08:40 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Төрийн банк ХХК
Хариуцагч: Н.Чойном нар
Шүүх хуралдааны 1-р танхим Ч.Нямсүрэн
5 2022-10-05 00:00 Улсын дээд шүүхийн Эрүүгийн хэргийн танхим Шүүгдэгч: Ч.Эрдэнэхүү
Эрүүгийн хэргийн танхимын шүүх хуралдааны танхим Б.Амарбаясгалан
С.Батдэлгэр
Б.Батцэрэн
Ч.Хосбаяр
Б.Цогт
6 2022-10-05 00:00 Улсын дээд шүүхийн Эрүүгийн хэргийн танхим Шүүгдэгч: Б.Маналжав
Эрүүгийн хэргийн танхимын шүүх хуралдааны танхим Б.Амарбаясгалан
С.Батдэлгэр
Ч.Хосбаяр
Б.Цогт
Д.Эрдэнэбалсүрэн
7 2022-10-05 00:00 Улсын дээд шүүхийн Эрүүгийн хэргийн танхим Шүүгдэгч: Д.Баянмөнх
Эрүүгийн хэргийн танхимын шүүх хуралдааны танхим Б.Амарбаясгалан
С.Батдэлгэр
Ч.Хосбаяр
Б.Цогт
Д.Эрдэнэбалсүрэн
8 2022-10-05 00:00 Улсын дээд шүүхийн Эрүүгийн хэргийн танхим Шүүгдэгч: Э.Батзориг
Эрүүгийн хэргийн танхимын шүүх хуралдааны танхим Б.Амарбаясгалан
С.Батдэлгэр
Б.Батцэрэн
Ч.Хосбаяр
Д.Эрдэнэбалсүрэн
9 2022-10-05 00:00 Улсын дээд шүүхийн Эрүүгийн хэргийн танхим Шүүгдэгч: П.Золзаяа
Эрүүгийн хэргийн танхимын шүүх хуралдааны танхим Б.Амарбаясгалан
С.Батдэлгэр
Б.Батцэрэн
Б.Цогт
Д.Эрдэнэбалсүрэн
10 2022-10-04 16:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Р.Пүрэвлхам
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ж.Амарсайхан
Гэрч: Д.Бямбазаяа
Нэхэмжлэгч: Л.Батцэнгэл
Шүүх хуралдааны танхим-5-Өргөтгөл байр Т.Энхтуяа
11 2022-10-04 15:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Даваа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: О.Сарантуул
Хариуцагч: Ч.Ариунтуяа
Шүүх хуралдааны танхим-6-Өргөтгөл байр Х.Дашдэчмаа
12 2022-10-04 15:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Чулуунбаяр
Хохирогч: М.Болормаа
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: А.Ганчулуун
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Д.Буяндалай
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Ганчимэг
Эрүүгийн хурлын танхим А.Дөлгөөн
Т.Хүрэлбаатар
М.Эрдэнэ-Очир
13 2022-10-04 14:30 Орхон аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Мөнхзул
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Анхбаяр
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Баярсайхан
Хуралдааны танхим 107 П.Ууганцэцэг
14 2022-10-04 14:30 Дундговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ч.Отгонбаатар
Өмгөөлөгч: Д.Долгорсүрэн
Өмгөөлөгч: Л.Банзрагч
Шүүгдэгч: Б.Жаргалсайхан
А-танхим З.Ууганбаяр
15 2022-10-04 14:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Өлзийсайхан
Улсын яллагч: М.Берикбол
Хохирогч: Р.Машбат
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Баасанбаяр
Эрүүгийн хурлын танхим Т.Хүрэлбаатар
16 2022-10-04 14:00 Орхон аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Мөнгөнтуяа
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Хонгорзул
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Л.Оргилчимэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Баттүвшин
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Мөнхболд
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Э.Хашчулуун
Хуралдааны танхим 107 Б.Болормаа
17 2022-10-04 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хангай хотхон ХХК
Хариуцагч: Төрийн өсчийн бодлого зохицуулалтын газар
5-р танхим Д.Эрдэнэчимэг
18 2022-10-04 13:40 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Энхцэцэг
Хариуцагч: Э.Лхамтэмүүжин
Шүүх хуралдааны 5-р танхим Б.Баярмаа
19 2022-10-04 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: П.Баярбат
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: С.Туул
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Дэлгэрнаран
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Урантогос
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Б.Азбаяр
20 2022-10-04 13:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Сансарбаатар
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Сэмжидмаа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ж.Мөнх-Алдар
Шүүх хуралдааны танхим-5-Өргөтгөл байр Х.Дашдэчмаа
21 2022-10-04 13:30 Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: О.Нандинцэцэг
Хохирогч: Б.Долгоржав
Хохирогч: М.Нямдаваа
Шүүгдэгч: Ц.Эрдэнэдалай
Шүүгдэгч: Э.Чинзориг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: н.Цэрэнпунцаг
Д-заал Н.Баярмаа
22 2022-10-04 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Батбаатар
Хариуцагч: Д.Дамдинсүрэн
Шүүх хуралдааны танхим-4-0 давхар А.Мөнхзул
23 2022-10-04 11:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Алтайн буйлааст ХХК
Хариуцагч: С.Батдэмбэрэл
Шүүх хуралдааны 5-р танхим Б.Баярмаа
24 2022-10-04 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Бүгд найрамдах Солонгос улсын иргэн Хуан Сон Мин
Хариуцагч: Гадаадын иргэн харьяатын газар
5-р танхим Н.Дамдинсүрэн
25 2022-10-04 11:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Энхтуул,
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Түшинжаргал
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ш.Ганбат
Шүүх хуралдааны танхим-5-Өргөтгөл байр Х.Дашдэчмаа

Нийт 767 хурал байна.