-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-08-28- 2022-10-28)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-10-05 10:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Ичинхорлоо
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Энхмаа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Л.Энхбаясгалан
Хариуцагч: Ч.Баасанжав
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ч.Отгонбаатар
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Ж.Кульдана
2 2022-10-05 10:00 Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Шүүгдэгч: Эрин эрдэнэс ХХК, Х.Ням-Өлзий
Улсын яллагч: Г.Ундрах
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Даваахүү
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Д.Анхбаяр
Иргэний нэхэмжлэгч: Д.Отгонбаяр, Ц.Мөнхгэрэл, Ц.Баярсайхан
Танхим-1 Г.Алгирмаа
3 2022-10-05 10:00 Завхан аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Цолмонбаатар
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Алтангэрэл
Хохирогч: С.Амгаланбаатар
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Цэрэнбалжир
Гэрч: Р.Бат-Амгалан
Гэрч: Ч.Намхайдорж
Гэрч: Б.Гэрэлчимэг
Шинжээч: Э.Мягмаржав
Улсын яллагч: Н.Баасанжав
Хурлын заал2 /доод/ З.Нандинцэцэг
4 2022-10-05 10:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Р.Надмидцэдэн
Нэхэмжлэгч: Г.Ганцэцэг
Шүүх хуралдааны танхим - 1 Р.Алтантуяа
5 2022-10-05 10:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Түмэн наст СӨХ
Хариуцагч: Б.Хуяг-Очир
5-р танхим Г.Бямбажаргал
6 2022-10-05 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Х.Уранчимэг
Хариуцагч: Д.Мэндсайхан
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Т.Батсүх
7 2022-10-05 10:00 Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Б.Дөлгөөн
Хохирогч: Ц.Сайнбилэг
Шүүгдэгч: Н.Төмөрхүү
Д-заал Д.Ренченхорол
8 2022-10-05 10:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Энхжаргал
Хариуцагч: Алтанмалгайт ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : О.Баяржаргал
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ц.Эрдэнэбат
1-р танхим Ц.Цэрэндулам
9 2022-10-05 10:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Буянбаатар
Хариуцагч: Д.Баатархүү
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр С.Хишигбат
10 2022-10-05 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Уянга
Хариуцагч: Г.Чулуунбаатар
Шүүх хуралдааны 5-р танхим Д.Уранзул
11 2022-10-05 10:00 Архангай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ж.Ундармаа
Өмгөөлөгч: Г.Энхбаяр
Өмгөөлөгч: Ц.Бат-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Г.Ганбаяр
Шүүгдэгч: М.Ганхөлөг
Б заал Б.Отгонцэцэг
12 2022-10-05 09:30 Дархан-Уул аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Б.Батсүх
Шүүгдэгч: Ц.Мөнхсүлд
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Л.Оюунсувд
Хохирогч: Ц.Дарханцэцэг
Шүүхийн танхим 2 Ц.Амаржаргал
13 2022-10-05 09:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Золбаяр
Хариуцагч: Нийслэлийн Хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар
4-р танхим Н.Дамдинсүрэн
14 2022-10-05 09:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Зам тээврийн хөгжлийн яам нар
Хариуцагч: Сутайн буянт ХХК
Шүүх хуралдааны 1-р танхим Ч.Нямсүрэн
15 2022-10-05 09:30 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: У.Оюунцэцэг
Өмгөөлөгч: Г.Энхбаяр
А заал Д.Байгалмаа
16 2022-10-05 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Н.Цэсэнжав
Прокурор: Н.Уранбайгаль
Өмгөөлөгч: Т.Мөнхочир
А1 танхим Л.Баатар
17 2022-10-05 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Ууганзул
Хариуцагч: Д.Гантуяа
Шүүх хуралдааны 1-р танхим А.Энхтөр
18 2022-10-05 09:00 Дархан-Уул аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Ч.Мядагбадам
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Хишигжаргал
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Л.Цуурай
Яллагдагч: Б.Жаргалсайхан
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Ч.Булган
Шүүхийн танхим 2 Ц.Амаржаргал
19 2022-10-05 09:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Амаржаргал
Хариуцагч: Ц.Мэндсайхан
1-р танхим Г.Бямбажаргал
20 2022-10-05 09:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ш.Шинэбаяр
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
5-р танхим Т.Мөнх-Эрдэнэ
21 2022-10-05 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Нямсүрэн
Хариуцагч: Х.Бат-Амгалан
Шүүх хуралдааны танхим-8-Өргөтгөл байр С.Хишигбат
22 2022-10-05 09:00 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Эрдэнэбаяр
Хариуцагч: О.Мөнх-Эрдэнэ
Танхим 2 Д.Цогтсайхан
23 2022-10-05 09:00 Говь-Алтай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Ц.Батзаяа
Хохирогч: И.Мөнгөнсарнай
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Л.Батжаргал
Шүүгдэгч: Г.Долгормаа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: М.Энхзаяа
Эрүүгийн хэргийн шүүх хуралдааны танхим Д.Сарантуяа
24 2022-10-05 09:00 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Гацуурт ХХК
Хариуцагч: Ж.Хүдэрбаатар
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : О.Батсүх
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: М.Гансүх
А танхим Ц.Ариунзул
25 2022-10-05 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Э.Ууганбаяр
Прокурор: Ж.Отгончимэг
Г танхим Г.Алтанцэцэг
Г.Ганбаатар
М.Мөнхбаатар

Нийт 765 хурал байна.