-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-11-02- 2023-01-02)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-12-12 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Хадбаатар
Хариуцагч: Э.Учрал
Шүүх хуралдааны 5-р танхим Б.Баярмаа
2 2022-12-12 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Тэргүүн чансаа ХХК
Хариуцагч: Баянгол дүүргийн Засаг дарга, Хот байгуулалт хөгжлийн газар
2-р танхим С.Ганбат
3 2022-12-12 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Өлзийбаяр, Н.Нармандах, Р.Цагаанмаамаа, М.Санаа, П.Мөнхбаяр, Ж.Пүрэвжав, О.Гүндсамбуу, Ц.Нямдорж, А.Сэмжид, М.Энхжавхлан, Г.Болд, Б.Бадрал, А.Бямбадорж нар
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
2-р танхим Н.Дамдинсүрэн
4 2022-12-12 10:00 Төв аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: О.Эрдэнэбаатар
Прокурор: Д.Нэргүй
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: И.Отгонсүрэн
Хохирогч: Ө.Батзориг
Эрүүгийн танхим Ю.Энхмаа
5 2022-12-12 10:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Б.Ариунтөр
Шүүгдэгч: Р.Одбаяр
Хохирогч: М.Буянбат
А танхим /эрүү/ Д.Адъяасүрэн
6 2022-12-12 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Женералтеч ХХК
Хариуцагч: Баянгол дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын хяналт шалгалтын тасгийн татварын улсын байцаагч Р.Цэнгэлбая
4-р танхим Д.Халиуна
7 2022-12-12 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Отгонбаатар
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Алимаа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Н.Ганчулуун
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Ж.Лхагвасүрэн
8 2022-12-12 10:00 Өвөрхангай аймгийн Хархорин сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Шүүгдэгч: Ц.Цэрэнпүрэв
Улсын яллагч: Д.Алимаа
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ц.Алтангэрэл
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: С.Ганцацрал
Эрүүгийн хурлын танхим Г.Энх-Амгалан
9 2022-12-12 10:00 Завхан аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Төрийн банкны Завхан салбар
Хариуцагч: Э.Гүндсамбуу
Хариуцагч: Д.Нямсүрэн
Хурлын заал2 /доод/ Э.Оюун-Эрдэнэ
10 2022-12-12 10:00 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Бадамханд
Хариуцагч: Өгийнуур сумын Засаг дарга
Өмгөөлөгч: В.Удвал
Өмгөөлөгч: Баттөр
А заал Д.Элбэгзаяа
11 2022-12-12 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Нямжав
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Хариуцагч: Баянгол дүүргийн Засаг дарга
2-р танхим Д.Чанцалням
12 2022-12-12 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Лхагвасүрэн
Хариуцагч: Хан-Уул дүүргийн татварын хэлтэс, татварын улсын байцаагч Д.Отгонням, Л.Нарантуяа
1-р танхим Б.Мөнх-Эрдэнэ
13 2022-12-12 10:00 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Д.Аянагүл
Өмгөөлөгч: Б.Ургаа
Өмгөөлөгч: Г.Алтанцэцэг
Өмгөөлөгч: О.Санчирбал
Яллагдагч: Б.Амартүвшин
Эрүүгийн хурлын танхим Х.Ганболд
14 2022-12-12 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Нарантуул нар
Хариуцагч: Нийслэлийн эрүүл мэндийн газрын даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч Б.Бямбадорж
5-р танхим Г.Урангуа
15 2022-12-12 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Отгонбаатар
Хариуцагч: Лорд скай ХХК
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Ж.Лхагвасүрэн
16 2022-12-12 10:00 Төв аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ц.Цолмонбаатар, Ч.Уламбаяр, Б.Жаргал
Прокурор: Ц.Сонинмөнх
Эрүүгийн танхим Ж.Дэлгэрмөрөн
17 2022-12-12 09:40 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Цэлмэг тэнгэр трейд" ХХК
Хариуцагч: Байгаль орчин, аялал жуулчлалы яам
1-р танхим М.Батзориг
18 2022-12-12 09:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Чингис хаан банк-ХХК
Хариуцагч: Оюут констракшн -ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-8-Өргөтгөл байр О.Одгэрэл
19 2022-12-12 09:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Мүүнстрийт ХХК
Хариуцагч: Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд
5-р танхим Ц.Одмаа
20 2022-12-12 09:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Дипломат байгууллагын үйлчилгээг эрхлэх газар, Төрийн өмчит ААТҮГазрын
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ё.Баясгалан, Ц.Дэлгэржаргал
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Баяраа
Гуравдагч этгээд: Ш.Сувд-Эрдэнэ
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Ч.Баярсүрэн
21 2022-12-12 09:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "БОББМ" ЗГБАНөхөрлөл
Хариуцагч: БОАЖЯ
3-р танхим Ц.Мөнхзул
22 2022-12-12 09:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ч.Алтанхуяг
Хохирогч: Ч.Тогтбаяр
Улсын яллагч: Э.Уламбаяр
Эрүүгийн хурлын танхим М.Эрдэнэ-Очир
23 2022-12-12 09:30 Завхан аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Мягмарсүрэн
Хурлын заал2 /доод/ Э.Оюун-Эрдэнэ
24 2022-12-12 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Намчиндорж
Хариуцагч: Б.Бүрэнцэцэг
Шүүх хуралдааны 4-р танхим А.Энхтөр
25 2022-12-12 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Б.Ганбулган
Улсын яллагч: Б.Энх-Эрдэнэ
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Г.Должинсүрэн
Иргэний нэхэмжлэгч: Шиан Ду Шэн
Иргэний нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ө.Одончимэг
Иргэний хариуцагч: Дарханы төмөрлөгийн үйлдвэр төлөөлөгч Ц.Цэен-ойдов
Орчуулагч: Д.Наранцэцэг
Шүүгдэгч: Г.Буяндорж
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Х.Гантулга
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Л.Намнансүрэн
Шүүгдэгч: Ч.Ууганбаяр
Шүүгдэгч: Д.Батжаргал
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Э.Эрдэнэбулган
Шүүгдэгч: Э.Хурцаа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Л.Мөнхсайхан
Б-заал П.Ариунболд
С.Батгэрэл
Д.Сувд-Эрдэнэ

Нийт 822 хурал байна.