-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-11-02- 2023-01-02)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-12-12 15:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Эрдэнэцэцэг
Хариуцагч: Ц.Энхмаа
Хариуцагч: Ц.Энхчимэг
Шүүх хуралдааны 5-р танхим Б.Баярмаа
2 2022-12-12 14:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Н.Нямцэцэг
Хохирогч: Л.Адъяа
Улсын яллагч: Б.Үүрийнтуяа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Уртбаяр
Гэрч: Х.Одсүрэн
Эрүүгийн хурлын танхим А.Дөлгөөн
Т.Хүрэлбаатар
М.Эрдэнэ-Очир
3 2022-12-12 14:00 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Батдорж
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Шажинбат
Иргэний хурлын танхим Б.Мөнхтуяа
4 2022-12-12 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ш.Ишдорж, Д.Жадамбаа, Б.Пүрэвдаваг, Б.Амарсанаа
Хариуцагч: АМГТГ-ын Геологи, уул уурхайн Кадастрын хэлтсийн дарга
4-р танхим Ц.Мөнхзул
5 2022-12-12 14:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Эрдэнэцэцэг
Хариуцагч: Мандал даатгал ХК
Шүүх хуралдааны танхим-9-Өргөтгөл байр О.Одгэрэл
6 2022-12-12 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Цэцэгсайхан
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Лхагвадулам
Хариуцагч: Монгол Улсын Засгийн газар
5-р танхим Ц.Одмаа
7 2022-12-12 13:40 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Мөнх тэтгэгч ХХК
Нэхэмжлэгч: Тод петролиум ХХК
Нэхэмжлэгч: Алтан оршихуй групп ХХК
Хариуцагч: Шинэ бадмаараг ХХК
Шүүх хуралдааны 5-р танхим Б.Баярмаа
8 2022-12-12 13:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Өргөө-33 СӨХ
Хариуцагч: Ч.Баатарчулуун
Шүүх хуралдааны 4-р танхим А.Энхтөр
9 2022-12-12 13:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Ганжаргал
Хариуцагч: С.Санжаадорж
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Ж.Лхагвасүрэн
10 2022-12-12 13:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Жи Ди Эй ХХК
Хариуцагч: Винстранс ХХК
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Ж.Лхагвасүрэн
11 2022-12-12 12:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Х.Нямбаатар
Хариуцагч: Мэргэжлийн хяналтын Ерөнхий газрын дарга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Ундрахбаяр
5-р танхим Ц.Одмаа
12 2022-12-12 12:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Отгонбаяр
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Уранчимэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : н.Батбаяр
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Уранчимэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Лувсанданзанжанцан
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Алтантуяа
1-р танхим Д.Халиуна
13 2022-12-12 12:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Энхтуяа нар
Хариуцагч: Ашигт малтмал газрын тосны газар
4-р танхим С.Ганбат
14 2022-12-12 11:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Х.Мөнхчимэг
Хариуцагч: Б.Баясгалан
Шүүх хуралдааны 5-р танхим Б.Баярмаа
15 2022-12-12 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Ундармаа
Хариуцагч: Сүхбаатар дүүргийн Газар зохион байгуулалтын алба
2-р танхим Д.Чанцалням
16 2022-12-12 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ш.Ишдорж, Д.Жадамбаа, Б.Пүрэвдаваг, Б.Амарсанаа
Хариуцагч: АМГТГ-ын Геологи, уул уурхайн Кадастрын хэлтсийн дарга
3-р танхим Ц.Мөнхзул
17 2022-12-12 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: АХХ ХХК
Хариуцагч: Ашигт малтмал, газрын тосны газар
5-р танхим С.Ганбат
18 2022-12-12 11:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Гансүх
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Даваасүрэн
Хариуцагч: Г.Алтанбагана
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Лхагвадорж
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Ж.Байгалмаа
19 2022-12-12 11:00 Өмнөговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Баасандорж
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Нарангарав
Хариуцагч: Г.Одсүрэн
Шүүх хуралдааны А танхим Б.Отгонсүрэн
20 2022-12-12 11:00 Дорноговь аймгийн Замын-Үүд сум дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн шүүх Улсын яллагч: Л.Содбаяр
Хохирогч: С.Туул
Иргэний нэхэмжлэгч: У.Мөнхжаргал
Өмгөөлөгч: Д.Энхтуяа
Иргэний хариуцагч: Н.Болдбаатар
Шүүгдэгч: О.Отгонтуяа
Хуралдааны танхим 1 /том/ Д.Цэдэнпэлжээ
21 2022-12-12 10:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Ундрах нар
Хариуцагч: Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар
4-р танхим Ц.Одмаа
22 2022-12-12 10:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Отгонбаатар
Шүүгдэгч: Б.Нэргүй
Шүүгдэгч: Т.Түмэндэмбэрэл
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Оюунбилэг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Батсүх
Эрүүгийн хурлын танхим М.Эрдэнэ-Очир
23 2022-12-12 10:00 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Бадамханд
Хариуцагч: Өгийнуур сумын Засаг дарга
Өмгөөлөгч: В.Удвал
Өмгөөлөгч: Баттөр
А заал Д.Элбэгзаяа
24 2022-12-12 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Нямжав
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Хариуцагч: Баянгол дүүргийн Засаг дарга
2-р танхим Д.Чанцалням
25 2022-12-12 10:00 Өвөрхангай аймгийн Хархорин сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Шүүгдэгч: Ц.Цэрэнпүрэв
Улсын яллагч: Д.Алимаа
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ц.Алтангэрэл
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: С.Ганцацрал
Эрүүгийн хурлын танхим Г.Энх-Амгалан

Нийт 806 хурал байна.