-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-07-15- 2022-09-15)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-08-22 15:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Зөрчилд холбогдогч: С.Одсүрэн
Прокурор: Л.Оюунтуяа
Хуралдааны танхим 104 Б.Нармандах
2 2022-08-22 14:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Энхзаяа
Хариуцагч: Эрүүл мэндийн яамны төрийн нарийн бичгийн дарга
5-р танхим С.Ганбат
3 2022-08-22 14:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Зүр констракшн ХХК
Хариуцагч: Монгол улсын Боловсролын их сургууль
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр Ж.Лхагвасүрэн
4 2022-08-22 14:30 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Тогтохжаргал
Нэхэмжлэгч: С.Янжмаа
Хариуцагч: Б.Баярмагнай
Хариуцагч: Д.Амаржаргал
Хариуцагч: Ц.Ганзориг
Танхим Б Д.Мөнхтуяа
5 2022-08-22 14:00 Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сум дахь сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Оюунтуяа
Хариуцагч: М.Түмэндүүрэн
Танхим-1 А.Нарантуяа
6 2022-08-22 14:00 Ховд аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Т.Өсөхболд
Яллагдагч: Г.Өөдэй
Яллагдагчийн өмгөөлөгч: Д.Эрдэнэчимэг
Эрүүгийн хэргийн шүүх хуралдааны танхим Ө.Бахытбек
7 2022-08-22 13:53 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Цэвэлмаа
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Анхбаяр
Хариуцагч: ШШГЕГ, ХЗЯ
5-р танхим Д.Халиуна
8 2022-08-22 13:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Г.Гантулга
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Оросоо
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: В.Владимирович
Орчуулагч: К.Марина
3-р танхим Э.Энэбиш
9 2022-08-22 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Бизнесс мейнинг" ХХК
Хариуцагч: Баянзүрх дүүргийн Газар зохион байгуулалтын алба
2-р танхим С.Ганбат
10 2022-08-22 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Баттогтох, Э.Энхнаран
Хариуцагч: Си эйч инженеринг ХХК
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Н.Хангал
11 2022-08-22 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Эрхэм СӨХ
Хариуцагч: Хот байгуулалт, хөгжлийн газар
5-р танхим Ц.Мөнхзул
12 2022-08-22 12:00 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Уранбат
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Н.Ганбат
Шүүгдэгч: Э.Дашдорж
Улсын яллагч: Б.Бямбадагва
А танхим Э.Чингис
13 2022-08-22 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Хулан
Хариуцагч: Сүхбаатар дүүүргийн Засаг дарга, Сүхбаатар дүүргийн газар зохион байгуулалтын алба
2-р танхим Н.Дуламсүрэн
14 2022-08-22 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "АХХ" ХХК
Хариуцагч: Ашигт малтмал, газрын тосны газар
3-р танхим С.Ганбат
15 2022-08-22 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Жи Ди энд Би ХХК
Хариуцагч: БОАЖ сайд
Гуравдагч этгээд: Л.Туяа
5-р танхим Б.Адъяасүрэн
16 2022-08-22 11:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Т.Эрдэнэжаргал
Прокурор: Д.Мөнхсайхан
Өмгөөлөгч: Батерөөлт
А1 танхим Г.Мөнхзул
17 2022-08-22 11:00 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ж.Батбаяр
Шүүх хуралдааны танхим №4 Г.Солонго
18 2022-08-22 11:00 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: н.Ганзул
Улсын яллагч: Г.Баярмаа
Өмгөөлөгч: Г.Ичинхорлоо
В-заал А.Мөнхсайхан
19 2022-08-22 11:00 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Мандал
Хариуцагч: Э.Болд
Шүүх хуралдааны танхим №4 Г.Солонго
20 2022-08-22 10:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Мөнхбат
Хариуцагч: Тансаг барилга констракшн ххк
Хариуцагч: Х.Болор-Эрдэнэ
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Н.Хангал
21 2022-08-22 10:30 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Дорж
Хариуцагч: Ө.Мөнгөнтулга
Танхим 2 М.Баясгалан
22 2022-08-22 10:00 Хэнтий аймгийн Бор-Өндөр сум дахь Сум дундын эрүүгийн шүүх Прокурор: Б.Ганзориг
Өмгөөлөгч: Б.Төгсбаяр
Өмгөөлөгч: Л.Наранчимэг
Өмгөөлөгч: Б.Баярсайхан
Шүүгдэгч: А.Чингис нар
Эрүүгийн танхим Б.Болор-Эрдэнэ
23 2022-08-22 10:00 Архангай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: А.Амарсанаа
Өмгөөлөгч: Н.Энхжаргал
Өмгөөлөгч: Д.Батмөнх
Шүүгдэгч: М.Амаржаргал Э.Энхнасан
Б заал Б.Отгонцэцэг
24 2022-08-22 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Энхтуул
Хариуцагч: Төрийн албаны зөвлөл
2-р танхим Н.Дуламсүрэн
25 2022-08-22 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ч.Мядагбадам
Шүүгдэгч: Б.Төртогтох
Хохирогч: О.Ичинхорлоо
Иргэний нэхэмжлэгч: Л.Энхмаа
Танхим 1 З.Төмөрхүү

Нийт 692 хурал байна.