-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2024-06-22- 2024-08-22)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2024-07-29 10:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Баянмөнх
Хариуцагч: Нийслэлийн Шүүхийн Шийдвэрийн Гүйцэтгэх газар
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Сэр-Од
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ч.Урангоо
Шүүх хуралдааны танхим - 1 Б.Азбаяр
2 2024-07-29 10:30 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Гантогоо
Хариуцагч: П.Батзаяа
Танхим Б А.Үүрийнтуяа
3 2024-07-29 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Т.Атархишиг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Чинбаатар
Прокурор: Ч.Мядагбадам
Танхим 1 Б.Бат-Амгалан
4 2024-07-29 10:00 Дорноговь аймгийн Замын-Үүд сум дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн шүүх Улсын яллагч: Г.Ганцэцэг
Шүүгдэгч: Ц.Биндэрмаа
Шүүгдэгч: Д.Пүрэвжав
Шүүгдэгч: Б.Мөнхцэцэг
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: П.Сүхбаатар
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: С.Энхзул
Хуралдааны танхим 1 /том/ Д.Цэдэнпэлжээ
5 2024-07-29 10:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Ариунжаргал
Хариуцагч: П.Энхтайван
Б танхим /иргэн/ Д.Наранцэцэг
6 2024-07-29 10:00 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: З.Болдбаатар, Ц.Бямбадулам, Т.Алимаа
Өмгөөлөгч: Ш.Сарангэрэл, Б.Билгүүн, Б.Жаргалсайхан
Прокурор: Б.Ууганбаяр
Хохирогч: Ялалт
Эрүүгийн хурлын танхим Э.Энхжаргал
7 2024-07-29 10:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ч.Чулуунбат, И.Одгэрэл
Прокурор: Х.Онолт
Д танхим Д.Алтанжигүүр
8 2024-07-29 10:00 Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сум дахь сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Ихбаяр
Хариуцагч: Х.Угтахбаяр
Иргэдийн төлөөлөгч: Б.Уранчимэг
Танхим-1 Г.Дэлгэрсайхан
9 2024-07-29 09:30 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Ганхуяг
Хариуцагч: Ш.Батчимэг
Танхим Б А.Үүрийнтуяа
10 2024-07-29 09:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Урантуяа
Нэхэмжлэгч: Алаг Уул ган ББСБ ХХК
Хариуцагч: Улсын бүртгэлийн ерөнхйи газар
Гуравдагч этгээд: Л.Алтангэрэл
Гуравдагч этгээд: Худалдаа хөгжлийн банк ХХК
5-р танхим М.Батзориг
11 2024-07-29 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Т.Даваажаргал
Прокурор: Ж.Бат-Эрдэнэ
А1 танхим Ц.Урангуа
12 2024-07-29 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Мандал даатгал ХК
Хариуцагч: Түгээмэл трейд ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-6 Т.Золзаяа
13 2024-07-27 10:00 Завхан аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Лхагваа
Хариуцагч: П.Батбилэг
Хурлын заал2 /доод/ Э.Оюун-Эрдэнэ
14 2024-07-26 17:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Оюунбилэг
4-р танхим Г.Бямбажаргал
15 2024-07-26 15:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Тэргүүн-Орд ХХК
Хариуцагч: Монголын тогооч нарын холбоо Төрийн бус байгууллагa
1-р танхим Г.Бямбажаргал
16 2024-07-26 15:00 Архангай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ба. Өсөхбаяр
Шүүгдэгч: Бө.Өсөхбаяр
Шүүгдэгч: Э.Пүрэвжалам
Улсын яллагч: Ж.Ундармаа
Өмгөөлөгч: Г.Энхбаяр
Өмгөөлөгч: Э.Мөнх-Эрдэнэ
Өмгөөлөгч: С.Пүрэвсүрэн
А заал П.Гандолгор
17 2024-07-26 14:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Смарт контайнер ХХК
Хариуцагч: С.Энхтөгс
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Пүрэвсүрэн
4-р танхим Г.Бямбажаргал
18 2024-07-26 14:30 Архангай аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Бат дөлгөөн мөрөн ХХК
Хариуцагч: Татварын улсын байцаагч Ж.Мэндбаяр, Х.Оюунтүлхүүр
Б заал А.Түвшинтулга
19 2024-07-26 14:00 Сүхбаатар аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүгдэгч: Я.Ундрах
Прокурор: Б.Жамъяндорж
Өмгөөлөгч: Д.Зулаа
Хохирогч: Б.Шинэцэцэг
"А" танхим О.Баатарсүх
С.Оюунтунгалаг
20 2024-07-26 14:00 Дорнод аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Хонгорзул
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Анхбаяр
Хариуцагч: Чойбалсан сумын Засаг дарга
В В.Давааням
21 2024-07-26 14:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ш.Энхбат
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ш.Оюундэлэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ш.Оюунчимэг
Хариуцагч: О.Ганхөлөг
Хариуцагч: Д.Гантулга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Анар
Танхим 1 Б.Номин
22 2024-07-26 14:00 Налайх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хан Шүй Хуа
Хариуцагч: Юу бм метал маркет ХХК
Иргэний хурлын танхим З.Ганчимэг
23 2024-07-26 13:31 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Дэлгэрмаа
Хариуцагч: О.Одсүрэн
Танхим 2 Б.Мандалбаяр
24 2024-07-26 13:30 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Скай медиа корпораци ХХК
Хариуцагч: Архадын хүч ТББ
Танхим 2 Б.Мандалбаяр
25 2024-07-26 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Өндөрхаан өргөө ХХК
Хариуцагч: Сонгинохайрхан дүүргийн Худалдан авах ажиллагааны газар
2-р танхим Ц.Мөнхзул

Нийт 618 хурал байна.