-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2024-06-22- 2024-08-22)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2024-07-30 15:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Дархан-Уул аймгийн прокурорын газар
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Т.Дэлгэрсайхан
Хариуцагч: Б.Сувд-Эрдэнэ
Танхим 2 Б.Номин
2 2024-07-30 14:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Дорнод аймгийн Засаг дарга Төрийн байгууллага
Хариуцагч: Г.Идэрбат
1-р танхим Г.Бямбажаргал
3 2024-07-30 14:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Батцэцэг
Хариуцагч: Д.Мянганбаатар
Б танхим /иргэн/ Д.Наранцэцэг
4 2024-07-30 14:00 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Буяндэлгэр
Хариуцагч: Т.Чимэдрэгзэн
Танхим Б А.Үүрийнтуяа
5 2024-07-30 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хаард конкрит ХХК
Хариуцагч: Саруул зарц ХХК
Шүүх хуралдааны танхим - 5 Н.Хангал
6 2024-07-30 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Жавхлан
Хариуцагч: Баянзүрх дүүргийн эд хөрөнгө бүртгэлийн хэлтэс
1-р танхим Ц.Мөнхзул
7 2024-07-30 13:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Болдсүрэн
Хариуцагч: Б.Балжан
1-р танхим Г.Бямбажаргал
8 2024-07-30 11:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Батхүү
Хариуцагч: Цэн Соёл ХХК
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Н.Хангал
9 2024-07-30 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Гурван оч констракшн ХХК
Хариуцагч: Ашигт малтмал газрын тосны газар
4-р танхим Ц.Мөнхзул
10 2024-07-30 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Бумдарь
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Хариуцагч: Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга
Гуравдагч этгээд: Б.Даариймаа
1-р танхим У.Бадамсүрэн
11 2024-07-30 11:30 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Цэрэннадмид
Хариуцагч: Д.Мягмарчулуун
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Энхтуяа
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: М.Дамбийням
Танхим Б А.Үүрийнтуяа
12 2024-07-30 11:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Түмэн наяд хайрхан ХК
Хариуцагч: Жинхаусиндажибин ХХК
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: С.Номиндалай
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Зулбаяр
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: М.Амарбаяр
5-р танхим Г.Бямбажаргал
13 2024-07-30 11:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Залуу хүнс ХХК
Хариуцагч: Мастер төмрийн уран дархан ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-11 Г.Энхцэцэг
14 2024-07-30 11:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : М.Эрдэнэчимэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Х.Сувд-Эрдэнэ
Б танхим /иргэн/ Д.Наранцэцэг
15 2024-07-30 10:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хаан банк ХК
Хариуцагч: А.Цэнгэлмаа
Хариуцагч: Ц.Ёндонжамц
Хариуцагч: Ц.Болор
Шүүх хуралдааны танхим - 3 Г.Ариунаа
16 2024-07-30 10:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Монголын адвентист чуулган ХХК
Хариуцагч: Энигма ХХК
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Г.Ариунаа
17 2024-07-30 10:30 Багануур дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Авто дрем ХХК
Хариуцагч: ШШГХ
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Т.Эрдэнэтунгалаг
18 2024-07-30 10:00 Говь-Алтай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Т.Сүхбаатар, Ц.Алтанзагас, Н.Мөнхцэцэг, Ц.Баасанжав, Д.Цогзолмаа, Л.Насанбуян, Д.Эрхэмбаяр
Өмгөөлөгч: М.Энхзаяа, Ж.Дорждэрэм, Ж.Мөнхнасан, Д.Ариун-Эрдэнэ
Иргэний нэхэмжлэгч: Б.Золжаргал
Улсын яллагч: Б.Түвшинтөр
Эрүүгийн хэргийн шүүх хуралдааны танхим Ч.Мөнхтуяа
19 2024-07-30 10:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Д.Удвалцэцэг
Прокурор: С.Энхтуул
Хохирогч: Ж.Сэргэлэн, А.Тамир, Г.Нандинцог
Өмгөөлөгч: М.Дэлгэрнасан, Э.Энхгэрэл,
Хохирогч: Ж.Очирсүх
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Б.Буянт
В танхим Б.Батболор
20 2024-07-30 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Монгол эд импекс ХК
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
Гуравдагч этгээд: Моонхангай трейд ХХК
2-р танхим Х.Нямдэлгэр
21 2024-07-30 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хитачи Ворлд ХХК
Хариуцагч: Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд
5-р танхим Ц.Мөнхзул
22 2024-07-30 10:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Жи эс би капитал ббсб ххк
Хариуцагч: С.Түвшинбаяр
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: М.Батбаатар
4-р танхим Г.Бямбажаргал
23 2024-07-30 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Тэнүүн" СӨХ
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
1-р танхим У.Бадамсүрэн
24 2024-07-30 10:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Ууганчимэг
Хариуцагч: С.Дэлгэрхүү
Б танхим /иргэн/ Д.Наранцэцэг
25 2024-07-30 10:00 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Батжаргал
Хариуцагч: П.Эрдэнэцогт
Танхим Б А.Үүрийнтуяа

Нийт 618 хурал байна.