-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2024-06-22- 2024-08-22)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2024-08-02 10:30 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : М.Дамбийням
Хариуцагч: С.Батсуурь
Танхим Б А.Үүрийнтуяа
2 2024-08-02 10:00 Булган аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Ууганбаатар
Прокурор: Э.Гантулга
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Л.Бурмаа
Хохирогч: Б.Индра
Эрүүгийн танхим С.Ёндонсамбуу
3 2024-08-02 10:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: О.Рэнцэнсамбуу, Б.Пүрэвжаргал
Прокурор: М.Алтанцэцэг
В танхим Д.Алтанжигүүр
4 2024-08-02 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Алтансүх
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Алтансувд
Гэрч: С.Цэвээнролом
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: О.Баяржаргал
Шүүх хуралдааны танхим-1 С.Хишигбат
5 2024-08-02 09:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Мөнхтуяа
Хариуцагч: Ч.Бат-Ирээдүй
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Батзаяа
2-р танхим Г.Бямбажаргал
6 2024-08-02 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Мөнхбаяр
Хариуцагч: Э. Туул
Шүүх хуралдааны танхим-6 Ж.Байгалмаа
7 2024-08-02 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Н.Энхтулга
Шүүгдэгч: Б.Нарангэрэл
Хохирогч: Б.Мөнхсансар
Гэрч: н.энхтуяа
Гэрч: О.Ариунцэцэг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ж.Уранчимэг
Ё-заал Г.Түвшинтөгс
8 2024-08-01 16:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ашид мөнх бадрангуй орших ХХК
Хариуцагч: Ашигт малтмал, газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Баярмаа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Оюунболд
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ч.Амгалан
5-р танхим Д.Халиуна
9 2024-08-01 16:00 Булган аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Д.Өрнөхбаяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: О.Сарантуул
Хохирогч: П.Мөнхнаран, Х.Пүрэвжаргал
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ч.Отгонжаргал
Прокурор: М.Сайнзаяа
Эрүүгийн танхим Э.Энэрэл
10 2024-08-01 16:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Сүхбаатар дүүргийн Прокурорын газар
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ш.Насанжаргал
Хариуцагч: Б.Өнөрцэцэг
2-р танхим А.Ганзориг
11 2024-08-01 15:00 Булган аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Д.Цэнгэл
Прокурор: Э.Гантулга
Хохирогч: Ж.Батцэцэг
Эрүүгийн танхим С.Ёндонсамбуу
Б.Сувд-Эрдэнэ
Э.Энэрэл
12 2024-08-01 13:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Собт трейд ХХК
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Баясгалан
Хариуцагч: Эрдэнэс баялаг ундрал ХХК
1-р танхим Г.Бямбажаргал
13 2024-08-01 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Бумдарь
Хариуцагч: Баянзүрх дүүргийн татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч О.Лхагвасүрэн
3-р танхим М.Батзориг
14 2024-08-01 12:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Эн Эс фүүд бунсик ГХОХХК
Хариуцагч: Хуй хуанг ГХОХХК
Шүүх хуралдааны танхим - 3 Г.Ариунаа
15 2024-08-01 11:00 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Дандар
Нэхэмжлэгч: Д.Хандмаа
Хариуцагч: П.Түмэндэмбэрэл
Танхим Б Д.Мөнхтуяа
16 2024-08-01 11:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Агиймаа
Хариуцагч: Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Г.Ариунаа
17 2024-08-01 10:00 Булган аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Э.Гантулга
Шүүгдэгч: Г.Лхагвасүрэн
Хохирогч: Э.Мөнхзул
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Лхаеийлхам
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Энхтуяа, Т.Ганбат
Эрүүгийн танхим С.Ёндонсамбуу
Б.Сувд-Эрдэнэ
Э.Энэрэл
18 2024-08-01 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хаан банк ХК
Хариуцагч: Д.Отгонбаатар
Хариуцагч: Б.Бүрэнжаргал
Хариуцагч: Д.Дэлгэрцэцэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ц.Анхбаяр
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Х.Хишигсүрэн
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Н.Болормаа
Шүүх хуралдааны 4-р танхим Б.Хишигбаатар
19 2024-08-01 09:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Өлзийбаяр
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Ганпүрэв
Гуравдагч этгээд: А.Марал
2-р танхим Г.Бямбажаргал
Д.Цэрэндолгор
Т.Энхжаргал
20 2024-08-01 09:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Анхбаяр
Хариуцагч: Уолл страт капитал ХХК
Шүүх хуралдааны танхим - 3 Г.Ариунаа
21 2024-08-01 09:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Өлзийбаяр
Нэхэмжлэгч: Б.Ганпүрэв
Гуравдагч этгээд: БЗД Прокурор
3-р танхим Г.Бямбажаргал
Д.Цэрэндолгор
Т.Энхжаргал
22 2024-07-31 16:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хүрээдэл ХХК
Хариуцагч: Ашигт малтмал, газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Будхүү
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ч.Амгалан
5-р танхим Д.Халиуна
23 2024-07-31 14:30 Дорноговь аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ц.Нацагдорж
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: О.Үүрцайх
Хариуцагч: Ж.Бат-Оргил
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Мөнхбаатар
Б танхим /иргэн/ Б.Сийлэгмаа
24 2024-07-31 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Энхтайван
Хариуцагч: Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар
1-р танхим Д.Эрдэнэчимэг
25 2024-07-31 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Барли ресурс ХХК
Хариуцагч: Налайх дүүргийн Засаг дарга
2-р танхим Д.Халиуна

Нийт 618 хурал байна.