-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2024-03-18- 2024-05-18)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2024-05-03 11:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Цэцэгдарь
Хариуцагч: Д.Цэрэндулам нар
2-р танхим Т.Энхжаргал
2 2024-05-03 11:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Батсанаа
Хариуцагч: Р.Мөнхбат
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Н.Хангал
3 2024-05-03 10:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ганбат
Хариуцагч: Ц.Болдоо, Д.Мөнх-Эрдэнэ
Шүүх хуралдааны танхим-3 Т.Золзаяа
4 2024-05-03 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: З.Мягмарсүрэн
Шүүгдэгч: М.Мөнхбат
Улсын яллагч: К.Нанжинханд
Хохирогч: М.Байгалмаа
Хохирогч: Б.Золжаргал
Хохирогч: Б.Баатарнум
Иргэний нэхэмжлэгч: Д.Эрдэнэбат
Иргэний нэхэмжлэгч: Н.Отгонханд
Иргэний нэхэмжлэгч: О.Анхболд
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Чинбаатар
Танхим 1 Б.Ихтамир
5 2024-05-03 10:00 Хэнтий аймгийн Бор-Өндөр сум дахь Сум дундын эрүүгийн шүүх Шүүгдэгч: Л.Амгаланбаатар
Улсын яллагч: Н.Амаржаргал
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Х.Бияазхан
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Т.Даваахүү
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ж.Наранчимэг
Хохирогчийн өмгөөлөгч: А.Мөнхзул
Эрүүгийн танхим Р.Батбаяр
6 2024-05-03 10:00 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Н.Булганчимэг
Хохирогч: Х.Тэмүүжин
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Г.Тамир
Шүүгдэгч: О.Жавхлан
Шүүгдэгч: Ө.Өлзийсайхан
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: С.Тэгшжаргал
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Мягмарсүрэн
В-заал Б.Батсайхан
7 2024-05-03 10:00 Булган аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Дэрмээ
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Х.Гансүх
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: М.Даваасүрэн
Хариуцагч: Хангал сумын Засаг дарга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Юмжав
Гуравдагч этгээд: Б.Оюунцэцэг
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ж.Нямаа
Иргэний танхим Б.Батчимэг
8 2024-05-03 10:00 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Эрдэнэтовч
Нэхэмжлэгч: Ч.Ариунбат
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ц.Баясгалан
Шүүх хуралдааны танхим №5 Д.Даваасүрэн
9 2024-05-03 09:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Түмэн-Өлзий
Хариуцагч: Нийслэлийн засаг дарга
Шүүх хуралдааны танхим-3 Т.Золзаяа
10 2024-05-03 09:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: С.Номиндалай
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Зулбаяр
Хариуцагч: Бат-Эрдэнэ
1-р танхим Б.Ундраа
11 2024-05-03 09:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Сандагдорж
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Пүрэвсүрэн
Хариуцагч: Ц.Алтангэрэл
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: О.Даваажаргал
4-р танхим Т.Энхжаргал
12 2024-05-03 00:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Алтанхуяг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: цолмонбат
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: уранбилэг
Шүүх хуралдааны танхим-1 А.Цэлмэг
13 2024-05-02 15:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Уул уурхайгүй Эрдэнэцагаан НҮТББ
Хариуцагч: АМГТГ
Гуравдагч этгээд: Монгол ураниум ресурс ХХК
5-р танхим Б.Адъяасүрэн
14 2024-05-02 15:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Гэрэлбаатар
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: С.Оуюнцэцэг
Хариуцагч: Н.Ууганбаатар
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Дамба
Гэрч: Б.Эрхэмбаяр
3-р танхим Б.Ундраа
15 2024-05-02 15:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Сэрүүн хөргөлт ХХК
Хариуцагч: ЮЖБ ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Баасандорж, Р.Батнасан
Шүүх хуралдааны танхим - 4 А.Сарантуяа
16 2024-05-02 14:30 Хэнтий аймгийн Бор-Өндөр сум дахь Сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Зоригтбаатар
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: н.Гүржав
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Оюун-Эрдэнэ
Иргэний танхим Р.Батбаяр
17 2024-05-02 14:30 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ц.Эрдэнэбямба
Улсын яллагч: О.Даваахүү
В-заал М.Очбадрах
18 2024-05-02 14:00 Хэнтий аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Б.Нарангэрэл
Шүүгдэгч: Э.Гомбодорж
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: С.Нарангэрэл
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Х.Гуамарал
Танхим А Б.Ууганбаяр
19 2024-05-02 13:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Уран проект ХХК
Хариуцагч: Н.Сүхбаатар
4-р танхим Г.Бямбажаргал
20 2024-05-02 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Лонглайф пейлд ХХК
Хариуцагч: Зитоп ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Г.Анхил
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Энхбаяр
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: О.Баяржаргал
Шүүх хуралдааны танхим - 2 А.Сарантуяа
21 2024-05-02 13:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Энхзул
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : О.Цолмон
Хариуцагч: Г.Сүхбуян
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Т.Сумъяабазар
1-р танхим Б.Цолмонгэрэл
22 2024-05-02 10:28 Орхон аймгийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Анужин
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: П.Эрхэмбаяр
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Галхүү
Хариуцагч: М.Мөнхбат
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Алтанзул
Хуралдааны танхим 107 Б.Баттөр
23 2024-05-02 10:00 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Л.Буяндэлгэр
Шүүгдэгч: Г.Сэрсэнсүрэн
Шүүгдэгч: Б.Лхагва-Эрдэнэ
Прокурор: Б.Бат-Оргил
Өмгөөлөгч: М.Цэрэнбат
Өмгөөлөгч: А.Очбадрал
Өмгөөлөгч: Н.Энхжаргал
Өмгөөлөгч: Д.Уранчимэг
Өмгөөлөгч: П.Өлзийбаяр
Өмгөөлөгч: Г.Доржготов
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим Ч.Байгалмаа
Д.Батцэнгэл
Б.Гэрэлмаа
24 2024-05-02 10:00 Сэлэнгэ аймгийн Мандал сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Улсын яллагч: Г.Тунгалаг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: М.Гансүх
Хохирогч: Я.Дарханбаатар
Шүүгдэгч: А.Мягмарцогт
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим Ж.Эрдэнэбат
25 2024-05-02 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Т.Атархишиг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Чинбаатар
Прокурор: Ч.Мядагбадам
Танхим 1 Б.Бат-Амгалан

Нийт 886 хурал байна.