-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2021-12-21- 2022-02-21)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-02-09 08:40 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Левченко Сергей
Хариуцагч: Ц.Бадам
Танхим 2 Ш.Оюунханд
2 2022-02-09 08:35 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: П.Оюунгэрэл
Хариуцагч: Д.Гантуяа
Танхим 2 Ш.Оюунханд
3 2022-02-09 08:30 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Батбаяр
Хариуцагч: Нийслэлийн Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар
Танхим 2 Ш.Оюунханд
4 2022-02-09 08:30 Ховд аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Бэст вүүдэн хаус ХХК
Хариуцагч: Си би ай аутсорс ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ё.Энхбулган
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Ган-Очир
Иргэний хэргийн шүүх хуралдааны танхим Б.Раушан
5 2022-02-08 15:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ти Би Эф монголиан пауэр ХХК
Хариуцагч: Эрчим хүчний зохицуулах хороо
5-р танхим Б.Адъяасүрэн
6 2022-02-08 15:00 Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сум дахь сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: Х.Дэмчиг
Хариуцагч: Их өнгөт трейд ББН захирал С.Сүхбаатар
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: П.Буманзаяа
Танхим-1 Г.Сарантуяа
7 2022-02-08 15:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Хэруб" ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар
2-р танхим Д.Цэрэндолгор
8 2022-02-08 15:00 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хадгаламжийн даатгалын корпораци ХХК
Хариуцагч: Хаан банк ХХК
Шүүх хуралдааны танхим №2 Д.Мөнхцэцэг
9 2022-02-08 14:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: М.Баасанцэрэн
Улсын яллагч: М.Берикбол
Хохирогч: Д.Даваадорж
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Манлайбаяр
Өмгөөлөгч: Д.Оюунбилэг
Эрүүгийн хурлын танхим Т.Хүрэлбаатар
10 2022-02-08 14:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Мандал Даатгал ХХК
Хариуцагч: И.Нэргүй
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Амаржаргал
Иргэний хурлын танхим С.Оюунжаргал
11 2022-02-08 14:30 Архангай аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: С.Бичинхүү
Шүүгдэгч: Т.Оюунзул
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Бат-Эрдэнэ
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: М.Бямбаахүү
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Эрдэнэжаргал
А заал Д.Бямбасүрэн
Т.Даваасүрэн
В.Цэцэнбилэг
12 2022-02-08 14:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Э.Билгүүн
В танхим Д.Доржсүрэн
13 2022-02-08 14:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Г.Тогтохбаатар
Хохирогч: С.Ангуудай
Улсын яллагч: С.Батмөнх-Очир
Хуралдааны танхим 104 Ц.Алтангадас
14 2022-02-08 13:40 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Сүхбаатар
Шүүх хуралдааны 4-р танхим Х.Оюунжаргал
15 2022-02-08 13:00 Багануур дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Лхасүрэн
Хариуцагч: Б.Саруул
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Цолмон
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Энхтуяа
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Г.Солонго
16 2022-02-08 11:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Энхжаргал
Хариуцагч: С.Наранцэцэг
Шүүх хуралдааны танхим - 5 М.Мөнхтөр
17 2022-02-08 10:00 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хүсэлт гаргагч: Д.Лхагважав
Б заал Д.Элбэгзаяа
18 2022-02-08 10:00 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: М.Берикбол
Шүүгдэгч: П.Нямсүрэн
Хохирогч: Д.Мөнх-Очир
Хохирогч: О.Цэгмид
Өмгөөлөгч: В.Энхболд
Эрүүгийн хурлын танхим А.Дөлгөөн
19 2022-02-08 10:00 Говь-Алтай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: А.Баярмагнай
Прокурор: Ц.Батзаяа
Өмгөөлөгч: Ж.Дорждэрэм
Өмгөөлөгч: Б.Одбаяр
Хохирогч: Ц.Батзул
Гэрч: Гантулга
Эрүүгийн хэргийн шүүх хуралдааны танхим Ч.Мөнхтуяа
20 2022-02-08 10:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ж.Ганбат, Х.Сонинбаяр
Прокурор: Ч.Түмэн-Өлзий
Өмгөөлөгч: Н.Эрдэнэчимэг
В танхим Д.Алтанжигүүр
Б.Батболор
Д.Доржсүрэн
21 2022-02-08 10:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Пүрэвдалай
Хариуцагч: Хишиг арвин индустриал ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ц.Бат-Өлзий
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Очмаа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Чойжилсүрэн
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: н.Удаанжаргал
Шүүх хуралдааны танхим - 5 М.Мөнхтөр
22 2022-02-08 10:00 Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сум дахь сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: Хөдөө аж ахуйг дэмжих сангийн ажлын алба
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Нарантуул
Хариуцагч: "Тэлд Ивэн" хоршооны захирал Б.Буянзаяа
Танхим-1 Г.Сарантуяа
23 2022-02-08 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Ганбаатар
Хариуцагч: А.Хатанбаатар
Шүүх хуралдааны 3-р танхим Э.Амин-Эрдэнэ
24 2022-02-08 09:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: МНТК ХХК
Хариуцагч: Чингэлтэй дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч Б.Эрдэнэтуяа, Э.Нарантуяа
5-р танхим Б.Адъяасүрэн
25 2022-02-08 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ариг банк ХХК
Хариуцагч: О.Баасанхүү нар
Шүүх хуралдааны 3-р танхим Э.Амин-Эрдэнэ

Нийт 636 хурал байна.