-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2024-01-29- 2024-03-29)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2024-02-29 10:52 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Цагаанхүү
Хариуцагч: Ж.Рэнцэнбаатар
Өмгөөлөгч: Г.Энхбаяр
Хариуцагч: Э.Мөнх-Эрдэнэ
А заал Д.Байгалмаа
2 2024-02-29 10:40 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Зөрчилд холбогдогч: Б.Эрдэнэ-Амар
Прокурор: Ө.Эрдэнэмөнх
"А" танхим С.Насанбуян
3 2024-02-29 10:31 Завхан аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Э.Мөнх-Оргил
Шүүгдэгч: Б.Алтанзул
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: А.Батхуяг
Гэрч: Б.Хүрэлбаатар
Гэрч: Д.Адьажав
Гэрч: А.Даваасүрэн
Гэрч: Х.Дэлгэрсүрэн
Гэрч: Б.Аянжин
Гэрч: Н.Батсайхан
Гэрч: Б.Дарханбаяр
Гэрч: Х.Бат-Өлзий
Шинжээч: Ч.Должинсүрэн
Шинжээч: Т.Отгонбаяр
Хурлын заал2 /доод/ П.Доржбал
4 2024-02-29 10:30 Төв аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Мир Милк ХХК-ийн захирал Т.Оюунчимэг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: А.Сандагдулам
Хариуцагч: Баянчандмань сумын Засаг дарга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: А.Мөнхтулга
Захиргааны танхим Д.Зоригтбаатар
5 2024-02-29 10:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Дархан Уул аймгийн Прокурорын газар Төрийн байгууллага
Хариуцагч: Рич могол ХХК
3-р танхим Б.Мандалбаяр
6 2024-02-29 10:24 Говь-Алтай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Отгонбат
Хариуцагч: С.Батсайхан
Захиргаа, Иргэний хэргийн шүүх хуралдааны танхим Ц.Үйтүмэн
7 2024-02-29 10:20 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Зөрчилд холбогдогч: В.Жавзмаа
Хохирогч: С.Нарантуяа
Прокурор: Ө.Эрдэнэмөнх
"А" танхим С.Насанбуян
8 2024-02-29 10:14 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Буяндэлгэр
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Энхтүвшин
Хариуцагч: Л.Ганбаатар
Хариуцагч: Б.Ганцэцэг
"Б" хурлын танхим Б.Мөнхтуяа
9 2024-02-29 10:14 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Содном
Хариуцагч: Г.Алтангэрэл
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Баттунсаг
Танхим 1 Д.Алтантуяа
Б.Номин
М.Оюунцэцэг
10 2024-02-29 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Билэгт баялаг" ХХК
Хариуцагч: Татварын ерөнхий газрын харьяа Том татвар төлөгчийн газрын улсын байцаагч Ц.Мөнхтуяа
3-р танхим У.Бадамсүрэн
11 2024-02-29 10:00 Архангай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Б.Нямжав
Шүүгдэгч: Б.Бишрэлт
А заал Р.Алтанцэцэг
12 2024-02-29 10:00 Төв аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: В.Батпэлгэр
Шүүгдэгч: Б.Үүрийнбаясгалан
Шүүгдэгч: Г.Төртулга
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Л.Намнансүрэн
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Г.Ичинхорлоо
Эрүүгийн танхим Ж.Дэлгэрмөрөн
13 2024-02-29 10:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Пүрэвсүрэн
Хариуцагч: Мавангүй ХХК
4-р танхим Н.Сарангүн
14 2024-02-29 10:00 Төв аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Таван Эрдэнэ групп ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Г.Энхжин
Хариуцагч: Сүмбэр сумын Засаг дарга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ц.Даваасүрэн
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Х.Ундрах-Оргил
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Л.Мөнхдөл
Захиргааны танхим Д.Зоригтбаатар
15 2024-02-29 10:00 Ховд аймгийн Булган сум дахь Сум дундын эрүүгийн шүүх Прокурор: Батбаяр
Шүүгдэгч: Отгондалай
Шүүгдэгч: Бат-Оюун
Шүүгдэгч: батбаатар
Өмгөөлөгч: Ганзориг
Өмгөөлөгч: энхжаргал
Өмгөөлөгч: Хуягбаатар
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Энх-Амгалан
Танхим 2 Ц.Энхжаргал
16 2024-02-29 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Аксилрет ХХК
Хариуцагч: Содон хийц
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : С.Түвшинтөгс
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Мөнхбаяр
Шүүх хуралдааны 5-р танхим Д.Уранзул
17 2024-02-29 10:00 Төв аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: В.Рэгзэдпил
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Баянбаатар
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Цолмонгэрэл
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: У.Болдхүү
Хариуцагч: Баянчандмань сумын Засаг дарга
Гуравдагч этгээд: С.Энхтунгалаг
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Цэцэгбиш, Г.Ганбаяр нарын итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч Т.Намжилмаа
Захиргааны танхим Д.Зоригтбаатар
18 2024-02-29 10:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Э.Нямдваа, Э.Лхагвадэмбэрэл
Прокурор: С.Бат-орших
В танхим Д.Алтанжигүүр
19 2024-02-29 10:00 Ховд аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Өмгөөлөгч: С.Энхтөр
Хариуцагч: М.Алтай
Иргэний хэргийн шүүх хуралдааны танхим Х.Тасхын
20 2024-02-29 09:45 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: баялаг булаг ххк
Хариуцагч: НШШГГ
Шүүх хуралдааны танхим-9 Д.Батхуяг
21 2024-02-29 09:39 Дорноговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Т.Батчимэг
Б танхим /иргэн/ Д.Наранцэцэг
22 2024-02-29 09:36 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Туяа
Нэхэмжлэгч: Т.Дөлгөөн
Хариуцагч: С.Өлзийханд
Танхим 1 Т.Жавхлантөгс
23 2024-02-29 09:30 Архангай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Бишрэлт
Прокурор: Б.Нямжав
Өмгөөлөгч: Ц.Бат-Эрдэнэ
Өмгөөлөгч: М.Алтанчимэг
Б заал П.Дониддолгор
24 2024-02-29 09:30 Дундговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Б-танхим Д.Уранчимэг
25 2024-02-29 09:30 Дундговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Шинэбаяр
Гуравдагч этгээд: А.Дуламсүрэн
Гуравдагч этгээд: А.Дуламсүрэн
Гуравдагч этгээд: А.Дуламсүрэн
Б-танхим Д.Уранчимэг

Нийт 984 хурал байна.