-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2024-03-18- 2024-05-18)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2024-04-18 14:35 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Шүүх хуралдааны танхим №3 Ц.Оюунбилэг
2 2024-04-18 14:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Чулуунбаатар
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ж.Ганзориг
Прокурор: Л.Энэрэл
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Ж.Лхагвасүрэн
3 2024-04-18 14:30 Төв аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Чандмань Зэндмэн хайрхан ХК-ийн захирал Ч.Балжинням
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Цандмаа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: С.Сувдмаа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Т.Батцэцэг
Хариуцагч: Баянчандмань сумын Засаг дарга Г.Ариунболд
Хариуцагч: Газрын даамал М.Алтантуяа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: А.Мөнхтулга
Гуравдагч этгээд: Э.Мөнхцэцэг
Гуравдагч этгээд: Ц.Алтангэрэл
Гуравдагч этгээд: Н.Баяр
Захиргааны танхим Ч.Одсүрэн
4 2024-04-18 14:30 Төв аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Чандмань Зэндмэн хайрхан ХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Цандмаа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Т.Батцэцэг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: С.Сувдмаа
Хариуцагч: Баянчандмань сумын Засаг дарга Г.Ариунболд
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: А.Мөнхтулга
Гуравдагч этгээд: Э.Мөнхцэцэг
Гуравдагч этгээд: Ц.Алтангэрэл
Гуравдагч этгээд: Н.Баяр
Захиргааны танхим Ч.Одсүрэн
5 2024-04-18 14:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ц.Хасбааатар
Прокурор: Г.Лхагвасүрэн
Г танхим Б.Дашдондов
6 2024-04-18 14:30 Багануур дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хөх чоно групп
Хариуцагч: Багануур дулааны станц
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Т.Мөнх-Оргил
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ё.Ариунаа
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: А.Кадырбек
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Т.Эрдэнэтунгалаг
7 2024-04-18 14:30 Булган аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: М.Сайнзаяа
Шүүгдэгч: Г.Цолмон
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Солонго
Хохирогч: Ш.Энхээ, Б.Сайнням, М.Золзаяа, Л.Оюунтай
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Г.Алтанчимэг
Эрүүгийн танхим Д.Азжаргал
Л.Ариунцэцэг
8 2024-04-18 14:30 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Хулан
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Л.Алтан-Эрдэнэ
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Хишигсүрэн
А танхим Б.Мөнхзул
9 2024-04-18 14:00 Увс аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Ундрал
Хариуцагч: Г.Заяабаяр
Шүүх хуралдааны танхим 1 Л.Дэлгэрцэцэг
10 2024-04-18 14:00 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Отгондаваа
Шүүх хуралдааны танхим №3 Д.Даваасүрэн
11 2024-04-18 14:00 Багахангай дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Д.Цэцэг-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: А.Жаргалжав
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим П.Баясгалан
12 2024-04-18 13:59 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Шүүх хуралдааны танхим-11 А.Цэлмэг
13 2024-04-18 13:30 Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Ногоон танхим 801 Н.Хонинхүү
14 2024-04-18 13:30 Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Ногоон танхим 801 Н.Хонинхүү
15 2024-04-18 13:30 Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Батболд
Хариуцагч: Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга
Ногоон танхим 801 Н.Хонинхүү
16 2024-04-18 13:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ш.Цэрмаа
Хариуцагч: Л.Хүрэлбаатар
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Н.Жавзандолгор
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Д.Энхбаатар
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Ж.Лхагвасүрэн
17 2024-04-18 13:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ч.Адъяа-Очир
Прокурор: С.Энхням
А1 танхим Б.Булгантамир
18 2024-04-18 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Шүүх хуралдааны танхим-7 С.Хишигбат
19 2024-04-18 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ш.Самал
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: П.Өнөрмаа
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Өлзийцэрэн
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: О.Батсүх
Шүүх хуралдааны танхим-9 А.Цэлмэг
20 2024-04-18 13:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Цэвэлсүрэн
Хариуцагч: П.Чимэддорж
3-р танхим Б.Цолмонгэрэл
21 2024-04-18 13:30 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Г.Батмагнай
Прокурор: Ц.Сонинмөнх
В танхим С.Базарханд
22 2024-04-18 13:30 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: О.Ган-Эрдэнэ
Прокурор: Б.Солонго
А заал Г.Золбоо
23 2024-04-18 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Шүүх хуралдааны танхим-7 С.Хишигбат
24 2024-04-18 13:30 Баян-Өлгий аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Күлияш
Нэхэмжлэгч: Жардемгүл, Меруерт, Аманбол нар
Хариуцагч: Баян-Өлгий аймгийн Нэгдсэн эмнэлэг
Иргэний танхим Х.Мейрамбек
25 2024-04-18 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: УСДУ ОНӨААТҮГ
Хариуцагч: Түмэн алт ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ё.Бат-Өлзий
Шүүх хуралдааны танхим - 1 А.Сарантуяа

Нийт 878 хурал байна.