-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2024-04-19- 2024-06-19)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2024-05-21 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: М.Чулуунзориг, Х.Энхтөр, Б.Эрдэнэцогт
Прокурор: Г.Янжиндулам
А1 танхим Ц.Урангуа
2 2024-05-21 08:34 Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Оюун-Эрдэнэ, Э.Номин-Эрдэнэ
Хариуцагч: Санхүүгийн зохицуулах хороо
Ногоон танхим 801 З.Ганзориг
3 2024-05-21 08:33 Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: О.Оюунгэрэл
Хариуцагч: Говь-Алтай аймгийн Засаг дарга
Ногоон танхим 801 З.Ганзориг
4 2024-05-21 08:32 Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: “Апекс металс” ХХК
Хариуцагч: Ашигт малтмал газрын тосны газар
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Билгүүн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Дашдаржаа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Мөнхбат
Ногоон танхим 801 Э.Лхагвасүрэн
5 2024-05-21 08:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ж.Тулгатсамдан
Прокурор: С.Энхням
Г танхим Т.Алтантуяа
6 2024-05-20 17:00 Төв аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Б.Цэрэнтогтох
Шүүгдэгч: Д.Эрдэнэбилэг
Шүүгдэгч: Б.Батмөнх
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: С.Базардорж
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: М.Өлзийцэцэг
Хохирогч: Ё.Өлзийбаяр
Эрүүгийн танхим Ю.Энхмаа
7 2024-05-20 17:00 Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Прокурор: Н.Бадам
Зөрчилд холбогдогч: Б.Даваадорж
Танхим-1 Г.Алгирмаа
8 2024-05-20 16:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Монгол улсын хөгжлийн банк ХХК
Хариуцагч: Чингис хаан банк ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-7 Н.Гантуяа
9 2024-05-20 16:30 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Я.Хонгорзул
Хариуцагч: Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Азжаргал
Гуравдагч этгээд: С.Бямбацэцэг
Шүүх хуралдааны танхим №4 Д.Хулан
10 2024-05-20 16:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Дельта пи ХХК
Хариуцагч: П.Даваасүрэн
5-р танхим Н.Сарангүн
11 2024-05-20 16:30 Төв аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.ЖАРГАЛСАЙХАН
Хариуцагч: Э.ГАНТУЛГА
Иргэний танхим Д.Алтантуул
Н.Гэрэлтуяа
Д.Мөнхбүрэн
12 2024-05-20 16:30 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Бямбасайхан
Хариуцагч: Ц.Бяарсайхан
Хариуцагч: Д.Булгансайхан
Хуралдааны танхим 106 Б.Дэлгэрцэцэг
13 2024-05-20 16:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Мөнх-Итгэлт
Хариуцагч: О.Хонгорзул
6-р танхим З.Баярмаа
14 2024-05-20 16:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Цэргийнхүү
Хариуцагч: Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга
1-р танхим Т.Мөнх-Эрдэнэ
15 2024-05-20 16:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Энхтуул
Хариуцагч: И.Тамир
1-р танхим Д.Ганболд
16 2024-05-20 16:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Буянжаргал
Шүүх хуралдааны 3-р танхим Н.Батчимэг
17 2024-05-20 16:00 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Бямбаханд
Хариуцагч: З.Хашбат
Хариуцагч: Ш.Батмөнх
Өмгөөлөгч: М.Алтанчимэг
Б заал Д.Элбэгзаяа
18 2024-05-20 16:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Отгонбаатар
Прокурор: Б.Урангоо
Хохирогч: Ж.Сарантунгалаг
В танхим С.Базарханд
19 2024-05-20 15:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Монголын Урлагийн ажилтны холбоо
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Болорчулуун
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ч.Даваасүрэн
Хариуцагч: Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газар
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ч.Ариунаа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Янжинлхам
Гуравдагч этгээд: Дипломат төлөөлөгчийн үйлчилгээ эрхлэх газар
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ё.Баясгалан
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: Г.Хандмаа
1-р танхим Л.Батбаатар
20 2024-05-20 15:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Худалдаа хөгжлийн банк ХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Х.Ерханат
Хариуцагч: Ц.Батсайхан
6-р танхим З.Баярмаа
21 2024-05-20 15:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Анпайк Энд Релакс ХХК
Хариуцагч: БОАЖ сайд
1-р танхим Т.Мөнх-Эрдэнэ
22 2024-05-20 15:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Ариунбаяр
Хариуцагч: О.Чагнаадорж
Шүүх хуралдааны 3-р танхим Н.Батчимэг
23 2024-05-20 15:30 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Роза
Хариуцагч: Д.Оргилмаа
Хуралдааны танхим 106 Б.Бямбасүрэн
24 2024-05-20 15:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: О.Отгонжаргал
Хариуцагч: Нийслэлийн шийдвэр гүйцэтгэх газар Төрийн байгууллага
Шүүх хуралдааны танхим-8 Н.Гантуяа
25 2024-05-20 15:30 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Алтантуяа
Хариуцагч: Н.даваахүү
Хуралдааны танхим 106 Б.Дэлгэрцэцэг

Нийт 897 хурал байна.