-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2021-12-21- 2022-02-21)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-02-10 10:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ж.Ганбат
Шүүгдэгч: Х.Сонинбаяр
Прокурор: Ч.Түмэн-Өлзий
Өмгөөлөгч: Н.Эрдэнэчимэг
Өмгөөлөгч: Д.Батбаяр
Хохирогч: Б.Хулан
В танхим Б.Батболор
И.Ганбат
Д.Доржсүрэн
2 2022-02-10 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Мөнхчимэг
Хариуцагч: Э.Туул
Хариуцагч: Э.Нарангэрэл
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Ж.Лхагвасүрэн
3 2022-02-10 10:00 Булган аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: А.Доржсамбуу
Прокурор: Э.Гантулга
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Д.Эрдэнэ-Очир
Хохирогчийн өмгөөлөгч: М.Даваасүрэн
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Оюунчимэг
Эрүүгийн танхим С.Цэрэнханд
4 2022-02-10 09:30 Орхон аймгийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Тамирчулуун
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Бадамцэцэг
Хуралдааны танхим 107 Б.Оюунцэцэг
5 2022-02-10 09:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Чингис минерал девелопмент ХХК
Хариуцагч: МУ-ЗГ-ын хэрэгжүүлэгч агентлаг Үндэсний геологийн алба
Шүүх хуралдааны 4-р танхим Х.Оюунжаргал
6 2022-02-10 09:30 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Насанжаргал
Хариуцагч: Баянхонгор аймгийн Цаг уур, орчны шинжилгээний төв
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Т.Гангэрэл
7 2022-02-10 09:00 Баян-Өлгий аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Увс дулаан станц" ХХк-ийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч Ж.Энхжаргал
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Увс аймгийн Засаг даргын итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч Нармандах
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Алтангэрэл
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Энхжаргал
Иргэний танхим З.Гүлбарша
8 2022-02-09 14:00 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Ёндонлодон
Хариуцагч: Д.Отгонбаяр
Иргэний хурлын танхим Г.Даваахүү
9 2022-02-09 14:00 Сэлэнгэ аймгийн Мандал сум дахь сум дундын иргэний шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Цэрэнхорол
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : О.Баяржаргал
Хариуцагч: Сэлэнгэ аймгийн Мандал сум дахь ШШГХ
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Э.Дондмаа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: О.Итгэл
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Ж.Эрдэнэбат
10 2022-02-09 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Монгол инженер хайлан ХХК
Хариуцагч: Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ч.Ганзориг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Мөнхбат
3-р танхим Б.Адъяасүрэн
11 2022-02-09 13:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Идэрзаяа
Хариуцагч: Д.Оюунбилэг
Хариуцагч: Д.Нэргүй
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Ж.Лхагвасүрэн
12 2022-02-09 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Гантогтох
Нэхэмжлэгч: Б.Сүрэнжав
Хариуцагч: Х.Эрдэнэцэцэг
Шүүх хуралдааны танхим-8-Өргөтгөл байр С.Хишигбат
13 2022-02-09 12:00 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Д.Мягмарбаяр
Прокурор: Т.Баянмөнх
Хохирогч: Э.Хулан
Өмгөөлөгч: Д.Цэрэнханд
Өмгөөлөгч: Т.Баясгалан
Өмгөөлөгч: Н.Ганхуяг
А заал М.Далайхүү
Ц.Мөнх-Эрдэнэ
Л.Одончимэг
14 2022-02-09 11:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Оргил зуурмаг ХХК
Хариуцагч: НШШГГ
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Ж.Лхагвасүрэн
15 2022-02-09 10:00 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Г.Дэлгэрдалай
Шүүгдэгч: Э.Мөнх-Эрдэнэ
Прокурор: В.Дэлгэрмаа
Өмгөөлөгч: Д.Уранчимэг
Өмгөөлөгч: Х.Мөнхбаатар
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим Ч.Байгалмаа
16 2022-02-09 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Даваадорж
Хариуцагч: Б.Ганбаатар
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Ж.Лхагвасүрэн
17 2022-02-09 10:00 Архангай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Э.Оргилбат
Өмгөөлөгч: С.Пүрэвсүрэн
Өмгөөлөгч: Г.Энхбаяр
Шүүгдэгч: А.Дамдинсүрэн нарын 4 хүнд холбогдох
А заал П.Гандолгор
18 2022-02-09 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Гүлдарь
Хариуцагч: Нийслэлийн Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар
Шүүх хуралдааны 3-р танхим Н.Батчимэг
19 2022-02-09 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: О.Цэлмэг
Прокурор: Н.Ундрах
Өмгөөлөгч: М.Алтанцэцэг, Л.Батаа, Б.Энхтүвшин,
Хохирогч: Х.Гантуяа
Г танхим Г.Ганбаатар
20 2022-02-09 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Алтанчимэг
Хариуцагч: МАСТГ ХХК
Шүүх хуралдааны 4-р танхим А.Энхтөр
21 2022-02-09 09:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Баттуяа, Э.Эрдэнэбаатар, Б.Минжүүрдорж, Э.Тэмүүн, Э.Билгүүн, Н.Бат-Эрдэнэ, Л.Батхүү, Э.Энэрэл
Прокурор: Б.Энхбат
Өмгөөлөгч: Н.Намжилцогт, Д.Балжидмаа, Р.Цэрэнханд, Б.Цолмон-Эрдэнэ, Б.Энх-Эрдэнэ, Г.Оюунцэцэг,
В танхим Х.Одбаяр
22 2022-02-09 09:00 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: З.Отгонбаяр
Прокурор: Г.Намжил
А заал А.Алтанхуяг
23 2022-02-09 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Н.Гэрэлмаа
Улсын яллагч: Б.Бямбадагва
Шүүгдэгч: Б.Түвшинжаргал
Шүүгдэгч: Э.Баяржавлан
Шүүгдэгч: Э.Баттөр
Шүүгдэгч: Б.Батмонгол
Шүүгдэгч: Н.Алтансувд
Шүүгдэгч: А.Асралт
Шүүгдэгч: Х.Мөнгөнжигүүр
Шүүгдэгч: О.Энхтүвшин
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Э.Түвшинбаяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Тэнгис
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: О.Батсүх
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Очирдорж
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ю.Сэвлэгмаа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Н.Нарантуяа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: М.Шаравнямбуу
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: С.Мөнхтулга
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: И.Хонгор
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Баяртогтох
Ё-заал Д.Азжаргал
Б.Батсайхан
З.Болдбаатар
24 2022-02-09 09:00 Баянзүрх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: К.Еркебулан
Шүүгдэгч: Б.Чинбат
Шүүгдэгч: Б.Отгонбаяр
Шүүгдэгч: Б.Бэх-Очир
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Байгалмаа
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: У.Сайнбилэг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Мандал
Ж танхим Ч.Алтанцэцэг
Н.Баасанбат
Ц.Мөнхтулга
25 2022-02-09 09:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Эничфинанс ББСБ ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : О.Алтанцэцэг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Нямсүрэн
Хариуцагч: Ч.Золжаргал
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: М.Баяраа
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Ж.Кульдана

Нийт 636 хурал байна.