-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2024-06-20- 2024-08-20)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2024-08-08 13:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: П.Сарантуяа, Н.Долгорсүрэн
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Солонго
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Эрдэнэсувд
Хариуцагч: П.Мөнгөнцэцэг
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ч.Пүрэвсүрэн
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Л.Нинжбат
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Хандмаа
1-р танхим Г.Бямбажаргал
2 2024-08-08 13:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Төрийн банк ХК
Хариуцагч: Н.Уламжаргал
Хариуцагч: Г.Лхагва
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Одончимэг
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Ж.Лхагвасүрэн
3 2024-08-08 11:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Р.Жигжидсүрэн
Хариуцагч: Г.Уранзаяа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Буянхишиг
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Ж.Лхагвасүрэн
4 2024-08-08 11:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Мандах өргөө СӨХ
Хариуцагч: С.Оюунгэрэл
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Х.Тэлмэн
Шүүх хуралдааны танхим - 3 А.Сарантуяа
5 2024-08-08 11:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Х.Тэлмэн
Нэхэмжлэгч: Мандах өргөө СӨХ
Хариуцагч: С.Оюунгэрэл
Шүүх хуралдааны танхим - 3 А.Сарантуяа
6 2024-08-08 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Нуржан
Хариуцагч: С.Хуанбай
Шүүх хуралдааны 5-р танхим Д.Уранзул
7 2024-08-07 15:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Цогтгарамгай ХХК
Хариуцагч: Цоте менежмент консалтинг ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Билгүүн
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: М.Цэндпүрэв
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Мягмарсүрэн
Шүүх хуралдааны танхим - 2 А.Сарантуяа
8 2024-08-07 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Сэрүүн хөргөлт ХХК
Хариуцагч: ЮЖБ ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Баасандорж, Р.Батнасан
Шүүх хуралдааны танхим - 4 А.Сарантуяа
9 2024-08-07 10:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Нью голден гласс ХХК
Хариуцагч: Азийн идэр цамхаг ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Т.Өлзий-Очир
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Цэрэнпунцаг
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Чулуунгэрэл
Шүүх хуралдааны танхим - 4 А.Сарантуяа
10 2024-08-06 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Тэмүүлэн
Хариуцагч: С.Цэдэвсүрэн
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Н.Хангал
11 2024-08-06 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Төмөрчөдөр
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Хандмаа
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Х.Энхзаяа
12 2024-08-06 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Тэмүүлэн
Хариуцагч: С.Цэдэвсүрэн
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Н.Хангал
13 2024-08-06 11:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ө.Нармандах
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Х.Энхзаяа
14 2024-08-06 10:00 Булган аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Г.Ганболд, Б.Ганбаатар, П.Багабаатар, А.Отгон-баатар
Прокурор: П.Шижиртуяа
Хохирогч: А.Наранбаатар
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ж.Ариунжаргал, Э.Цэнгүүн, М.Даваасүрэн
Эрүүгийн танхим С.Ёндонсамбуу
15 2024-08-06 09:00 Дорнод аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "ДБЭХС" ТӨХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Одгэрэл
Хариуцагч: Дорнод аймгийн Хэрлэн сумын хөдөлмөрийн эрхийн маргаан зохицуулах гурван талт хороо
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Хишигтогтох
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Галтогтох
Б Т.Байгалмаа
16 2024-08-06 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Баянмөнх
Хариуцагч: Э.Ононтуул
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Т.Мөнхбат
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Намнансүрэн
Шүүх хуралдааны танхим-9 Д.Батхуяг
17 2024-08-06 09:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Ганцоож
Хариуцагч: Тимур констракшн ХХК
4-р танхим Г.Бямбажаргал
18 2024-08-05 13:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Чингэлтэй дүүргийн НДХ
Хариуцагч: Грийн ресур ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Х.Ануужин
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Т.Сэржмядаг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Т.Сэржмядаг
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Ж.Лхагвасүрэн
19 2024-08-05 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Саниа
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : М.Шинэнэмэх
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Алимаа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Мөнхболд
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Насанбат
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: О.Өмөрбек
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Х.Цэрэнням
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: С.Жавхлан
Шүүх хуралдааны танхим-1 Б.Билгүүн
20 2024-08-05 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Журмак ХХК
Хариуцагч: Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар
Шүүх хуралдааны танхим - 3 Г.Ариунаа
21 2024-08-05 11:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Жижиг Дунд Үйлдвэрийн Газар
Хариуцагч: Хос эрхэс ХХК
Шүүх хуралдааны танхим - 2 Н.Хангал
22 2024-08-05 10:00 Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Улсын яллагч: П.Даваасүрэн
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: П.Занабазар, Ц.Ихбаяр, Ц.Наранцай
Хохирогчийн өмгөөлөгч: П.Сумъяа, Ц.Галтаа
Шүүгдэгч: Г.Цолмонбаатар
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: П.Батжаргал
Танхим-1 Г.Сарантуяа
23 2024-08-05 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Эрдэс увс ХХК
Хариуцагч: Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам
5-р танхим Д.Чанцалням
24 2024-08-05 09:30 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Баярсайхан
Хариуцагч: Т.Магсаржав
Танхим Б А.Үүрийнтуяа
25 2024-08-05 09:00 Увс аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Д.Лхагва-Очир
Прокурор: А.Анхбаяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Батгэрэл
Хохирогч: Ц.Бат-Эрдэнэ
Шүүх хуралдааны танхим 2 Б.Болормаа

Нийт 592 хурал байна.