-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2023-05-09- 2023-07-09)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2023-06-09 15:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Эй Жи Жи Эс ХХК
Хариуцагч: Рич Хилл Майнинг Монголиа ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Амармэнд
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Хонгор
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Билгүүн
Шүүх хуралдааны танхим - 1 Т.Гандиймаа
2 2023-06-09 15:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Гүнсмаа
Шүүх хуралдааны танхим-6 Х.Дашдэчмаа
3 2023-06-09 14:45 Орхон аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Амаржаргал
Хариуцагч: Б.Зоригтбаяр
Гуравдагч этгээд: М.Жаргалсайхан
Хуралдааны танхим 107 П.Ууганцэцэг
4 2023-06-09 14:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Бидний зам ХХК-ийн ит/төл
Хариуцагч: Грийн консалтинг групп ХХК-ийн ит/төл
Шүүх хуралдааны танхим-5 С.Хишигбат
5 2023-06-09 14:30 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: С.Энхжин
Прокурор: З.Батамгалан
В танхим Д.Алтанжигүүр
6 2023-06-09 14:30 Орхон аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Амаржаргал
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Наранхүү
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Баттүвшин
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Номин-Эрдэнэ
Хуралдааны танхим 107 П.Ууганцэцэг
7 2023-06-09 14:00 Дундговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Н.Нэргүйбаатар
Улсын яллагч: О.Эрхэмбаяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Алтандөш
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: М.Уранцэцэг
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ж.Чимэддулам
Гэрч: Н.Гүндэгмаа
А-танхим Г.Мөнхбат
8 2023-06-09 14:00 Багануур дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Г.Лхамсүрэн
Хариуцагч: О.Хэрлэнтуул
Иргэний шүүх хуралдааны танхим П.Цэцэгдулам
9 2023-06-09 14:00 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Номин карт ББСБ ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Оюунтүлхүүр
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ж.Давааням
Хариуцагч: Н.Нямбаяр
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ч.Батням
Шүүх хуралдааны танхим №1 Д.Даваасүрэн
10 2023-06-09 14:00 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Д.Аянагүл
Хохирогч: Э.Номин-Эрдэнэ
Хохирогчийн өмгөөлөгч: О.Санчирбал
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Х.Ургаа, Ц.Алтанцэцэг
Шүүгдэгч: Б.Амартүвшин
Эрүүгийн хурлын танхим Х.Ганболд
11 2023-06-09 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Наран-Учрал
Хариуцагч: Санхүүгийн зохицуулах хороо Хналт шалгалт зохицуулалтын газрын Хянан шалгагч, улсын байцаагч Ш.Ганхуяг
5-р танхим Ц.Мөнхзул
12 2023-06-09 14:00 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Орхонтуяа
Хариуцагч: О.Баярхүү
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Энхцэцэг, Н.Цэндпүрэв
"А" танхим Ц.Эрдэнэзуу
13 2023-06-09 14:00 Хэнтий аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Нарангэрэл
Шүүгдэгч: Г.Анхбаяр
Шүүгдэгч: Харгуй ТӨХК
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: С.Нарангэрэл
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Одонтунгалаг
Танхим А А.Энхбаатар
14 2023-06-09 14:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Яллагдагч: Л.Ганхуяг
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ө.Рэнцэнпэлжид
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Д.Энхтунгалаг, Ч.Содончимэг
Танхим 1 Б.Гэршихбөртэ
15 2023-06-09 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Алтай баян богд ХХК
Хариуцагч: Сибирь Алко
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : А_Гүнжиймаа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: А.Санжаадорж
Шүүх хуралдааны танхим - 1 Б.Азбаяр
16 2023-06-09 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Равдандорж
Хариуцагч: Ц.Отгон
Шүүх хуралдааны танхим-9 С.Хишигбат
17 2023-06-09 13:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Энхжин
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг Дарга Төрийн байгууллага
Шүүх хуралдааны танхим-8 Х.Дашдэчмаа
18 2023-06-09 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Цэцэгмаа
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Л.Цэрэн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: А.Цээнэ
1-р танхим Л.Батбаатар
19 2023-06-09 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Алтай трест ХХК
Хариуцагч: Төрийн худаддан авах ажиллагааны газар
5-р танхим Ц.Мөнхзул
20 2023-06-09 13:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Булган
Хариуцагч: А.Отгонцэцэг
4-р танхим Б.Ундраа
21 2023-06-09 13:26 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хөх чоно групп ХХК
Хариуцагч: Багануур дулааны станц ТӨХК
Танхим 2 Г.Даваадорж
22 2023-06-09 12:40 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: П.Бүжин
Хариуцагч: Д.Наранчимэг
Танхим 2 М.Баясгалан
23 2023-06-09 12:35 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Х.Алтанцэцэг, С.Майсүрэн, С.Майжаргал
Хариуцагч: Ш.Алтай
Танхим 2 М.Баясгалан
24 2023-06-09 12:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Оюунбат
Иргэний хурлын танхим Г.Даваахүү
25 2023-06-09 12:30 Өмнөговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Эрдэнэбилэг
Шүүх хуралдааны А танхим Л.Угтахбаяр

Нийт 772 хурал байна.