-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2024-04-19- 2024-06-19)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2024-05-21 11:10 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Алимаа
Хариуцагч: Б.Алтантуяа
Хуралдааны танхим 106 Б.Хишигдаваа
2 2024-05-21 11:00 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : О.Аззаяа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Жаргалсайхан
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Ганбат
Шүүх хуралдааны танхим №4 Д.Хулан
3 2024-05-21 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Вестерн холд ХХК
Хариуцагч: Сангийн сайд, Барилга, хот байгуулалтын сайд
4-р танхим Ө.Болорчимэг
4 2024-05-21 11:00 Төв аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Таван Эрдэнэ групп ХХК А84
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Г.Энхжин
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: П.Наранхүү
Хариуцагч: Сүмбэр сумын Засаг дарга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ц.Даваасүрэн
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Х.Ундрах-Оргил
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Л.Мөнхдөл
Гэрч: Н.Ганболд
Гэрч: Б.Буянжаргал
Гэрч: Р.Билэгсайхан
Захиргааны танхим Д.Зоригтбаатар
5 2024-05-21 11:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: О.Ууганбаатар
Хариуцагч: Дасонхан ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-8 Н.Оюунтуяа
6 2024-05-21 11:00 Сүхбаатар аймгийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Алтанхуяг
Хариуцагч: А.Анхбаяр
Өмгөөлөгч: Ч.Энхцэцэг
Өмгөөлөгч: Х.Даваахүү
"А" танхим О.Баатарсүх
С.Оюунтунгалаг
7 2024-05-21 11:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Буянжаргал
Прокурор: Г.Билгүүн
Д танхим Д.Доржсүрэн
8 2024-05-21 11:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Намуунбайгал
Хариуцагч: Л.Чинбат
Хуралдааны танхим 106 Б.Дэлгэрцэцэг
9 2024-05-21 11:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Төрийн банк ХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : М.Эрдэнэцэцэг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Мөнгөндавалгаа
Хариуцагч: Евро класс ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ж.Отгонбаатар
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Т.Батсүх
10 2024-05-21 10:30 Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүгдэгч: Ж.Мөнхцэцэг
Шүүгдэгч: П.Отгонбаяр
Прокурор: Ш.Анужин
Өмгөөлөгч: Б.Энх-Амгалан
Өмгөөлөгч: С.Чулуунбаатар
2 давхар Ц.Оч
11 2024-05-21 10:30 Захиргааны хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Баатарчулуун нарын 8 иргэн
Хариуцагч: Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга
Ногоон танхим 801 З.Ганзориг
12 2024-05-21 10:30 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Отгонжаргал
Хариуцагч: Б.Энхтуяа
Хуралдааны танхим 106 Б.Хишигдаваа
13 2024-05-21 10:30 Архангай аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: А.Амарсанаа
Өмгөөлөгч: Ц.Бат-Эрдэнэ
Өмгөөлөгч: Г.Энхбаяр
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ш.Алтантуяа
Шүүгдэгч: Г.Отгонбилэг
А заал В.Цэцэнбилэг
14 2024-05-21 10:30 Сүхбаатар аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүгдэгч: Э.Ууганбаяр
Прокурор: Б.Жамъяндорж
Өмгөөлөгч: Ж.Дэлгэрхишиг
Хохирогч: Э.Хулан
"А" танхим О.Баатарсүх
С.Оюунтунгалаг
15 2024-05-21 10:30 Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүгдэгч: Э.Өлзийбүрэн
Өмгөөлөгч: Г.Оюунцэцэг
Өмгөөлөгч: Д.Даваа
1 давхар Т.Шинэбаяр
16 2024-05-21 10:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Э.Сэргэлэнбаатар
Прокурор: Ж.Сувданчимэг
А1 танхим С.Сэржмядаг
17 2024-05-21 10:20 Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүгдэгч: Г.Төрболд
Прокурор: Г.Ариунзул
Өмгөөлөгч: А.Буяндэлгэр
Өмгөөлөгч: Б.Намнансүрэн
Өмгөөлөгч: Л.Чинбат
2 давхар Ц.Оч
18 2024-05-21 10:20 Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүгдэгч: А.Намуунцэцэг
Прокурор: Д.Түмэнжаргал
Өмгөөлөгч: О.Санчирбал
Өмгөөлөгч: Д.Очирваань
1 давхар Т.Шинэбаяр
19 2024-05-21 10:10 Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүгдэгч: Г.Баасандорж
Прокурор: Г.Онон
Өмгөөлөгч: Л.Очбаяр
Өмгөөлөгч: Ж.Нарантуяа
Өмгөөлөгч: Ж.Буянзаяа
2 давхар Б.Ариунхишиг
20 2024-05-21 10:10 Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүгдэгч: Л.Ганхүү
Прокурор: Ц.Батзаяа
Өмгөөлөгч: Л.Ган-Очир
1 давхар Т.Шинэбаяр
21 2024-05-21 10:00 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Энхтогтох
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: П.Баттулга
Хариуцагч: Б.Мөнгөнсүх
Шүүх хуралдааны танхим №4 Д.Хулан
22 2024-05-21 10:00 Увс аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Баттунгалаг
Хариуцагч: О.Жавхлан
Шүүх хуралдааны танхим 1 П.Болор
23 2024-05-21 10:00 Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Ш.Анужин
Шүүгдэгч: Ц.Банзрагч
Шүүгдэгч: Б.Тэмүүжин
Шүүгдэгч: Г.Алдар
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Батнасан
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ж.Мөнгөнзул
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Чимэдбадам
Б-заал П.Ариунболд
24 2024-05-21 10:00 Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Бат-Эрдэнэ
Прокурор: Ш.Сувд-Эрдэнэ
Өмгөөлөгч: Ц.Батзаяа
2 давхар Б.Ариунхишиг
25 2024-05-21 10:00 Өмнөговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: О.Батнасан
Шүүгдэгч: Х.Улам-Ундрах
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Д.Батбаяр
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: М.Цэрэнтогтох
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Н.Нарангарав
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ц.Баярмаа
Шүүх хуралдааны А танхим Б.Володя

Нийт 897 хурал байна.