-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2021-12-21- 2022-02-21)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-02-14 09:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: М.Ганзориг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Г.Ганбаяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Батдорж
Улсын яллагч: Н.Дүүрэнжаргал
Хуралдааны танхим 104 Ц.Алтангадас
2 2022-02-14 09:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Эн Эм Эм Эй" ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ө.Золбоо
Хариуцагч: "Билэгт Дөлгөөн" ХХК
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Загдаа, Д.Отгонгал
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Амгаланбаатар
Шүүх хуралдааны танхим - 1 Ж.Кульдана
3 2022-02-14 09:00 Дорнод аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Г.Баяраа
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Хүрэлсүх
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Н.Баттогтох
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Ганбаатар
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Нарандулам
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Т.Мөнхсүлд
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Г.Жанчив
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Г.Орхон
Б Т.Байгалмаа
4 2022-02-14 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Э.Эрдэнэчимэг
Прокурор: Д.Эрдэнэчимэг
Өмгөөлөгч: Л.Батаа
Өмгөөлөгч: Б.Энхтүвшин
Г танхим Б.Батаа
5 2022-02-11 16:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Солар энержи чандмань ХХК
Хариуцагч: Эрчим хүчний зохицуулах хороо
Хариуцагч: Эрчим Хүчний яам
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Баттүвшин
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Туул
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Сүндэръяа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Далайхүү
Иргэдийн төлөөлөгч: Б.Долгорсүрэн
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Нацагдорж
5-р танхим Б.Адъяасүрэн
6 2022-02-11 15:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ц.Балдандорж
Улсын яллагч: Б.Наранмөнх
Хохирогч: С.Анхбаяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Н.Бүрэнчимэг
Эрүүгийн хурлын танхим Т.Хүрэлбаатар
7 2022-02-11 14:30 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: М.Батхүү
Хохирогч: П.Отгонжаргал
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Ганчимэг
Улсын яллагч: М.Берикбол
Эрүүгийн хурлын танхим Т.Хүрэлбаатар
8 2022-02-11 14:00 Дорноговь аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Өнөрбаяр
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : С.Энхцэцэг
Хариуцагч: Дорноговь аймгийн Улсын бүртгэлийн хэлтэс
Гуравдагч этгээд: АССЭ ХХК
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Солонго
Б танхим /иргэн/ Б.Сийлэгмаа
9 2022-02-11 11:30 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ж.Агваанбат
Шүүгдэгч: Н.Болормаа
Прокурор: Б.Хурц
Өмгөөлөгч: н.Мөнх-Очир
В танхим Д.Доржсүрэн
10 2022-02-11 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Пүрэвжав
Хариуцагч: Эрүүл мэндийн яам
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ж.Амгалан
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Туяа
3-р танхим Б.Адъяасүрэн
11 2022-02-11 10:00 Хөвсгөл аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Б.Наранмөнх
Шүүгдэгч: П.Даваасүрэн
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Баасанбаяр
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ө.Оюун
Хохирогч: Б.Сүнжидмаа
Шүүгчдэгчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Г.Пунцагбэлжир
Эрүүгийн хурлын танхим М.Эрдэнэ-Очир
12 2022-02-11 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Ган-Эрдэнэ
Хариуцагч: Шударга өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын ахлах байцаагч П.Номин-Эрдэнэ, байцаагч Э.Энхдэлгэр
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ц.Өсөхбаяр
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ю.Сэвлэгмаа
3-р танхим Б.Адъяасүрэн
13 2022-02-11 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Флора центр ХХК
Хариуцагч: Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар
Гуравдагч этгээд: З.Мандах
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Маргад-Эрдэнэ
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Нандин-Эрдэнэ
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Гансүх
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Саруултуяа
5-р танхим Б.Адъяасүрэн
14 2022-02-11 10:00 Дундговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Яллагдагч: Б.Дорж, Г.Очирпүрэв
Прокурор: Б.Саруул-Ирээдүй
Өмгөөлөгч: Ж.Чимэддулам, Т.Дашцэрэн
А-танхим Г.Мөнхбат
15 2022-02-11 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Харуул Алтай СӨХ
Хариуцагч: Хилийн 0119 анги,
Хариуцагч: Хил хамгаалах ЕГ
Хариуцагч: ЗГ
Шүүх хуралдааны 4-р танхим А.Энхтөр
16 2022-02-10 15:30 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Эрдэнэбилэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: У.Түвшин
Шүүх хуралдааны танхим №3 Д.Хулан
17 2022-02-10 14:30 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Г.Ганчимэг
Хариуцагч: С.Цэрэн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Н.Баярсайхан
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: У.Түвшин
Шүүх хуралдааны танхим №3 Д.Хулан
18 2022-02-10 14:30 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : С.Түвшинтөгс
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Лхагвадорж
Иргэдийн төлөөлөгч: Г.Анхсанаа
Шүүх хуралдааны танхим №3 Ц.Оюунбилэг
Ж.Сэмжид
Д.Хулан
19 2022-02-10 13:40 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ш.Отгонбаяр
Хариуцагч: Ц.Соёл-Эрдэнэ
Шүүх хуралдааны 4-р танхим Х.Оюунжаргал
20 2022-02-10 13:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: УБТТС ХХК
Хариуцагч: Ц.Буян-Ундрах
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Ж.Лхагвасүрэн
21 2022-02-10 13:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: А.Чингис, н.Гантулга
Прокурор: Г.Ууганбаатар
Өмгөөлөгч: О.Даваажаргал
Г танхим М.Мөнхбаатар
22 2022-02-10 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ш.Наранмандах
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга бөгөөд Улаанбаатар хотын захирагч
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Т.Гүн-Ирвэд
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Тэргэл
5-р танхим Б.Адъяасүрэн
23 2022-02-10 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Отгонцэцэг
Нэхэмжлэгч: Ж.Туул
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Нийслэлийн Засаг дарга
Гуравдагч этгээд: Ж.Алтанцэцэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Ж.Ягаанцэцэг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ш.Төгсгэрэл
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: А.Одхүү
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Урангоо
5-р танхим Б.Адъяасүрэн
24 2022-02-10 10:59 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Арьяалхам
Прокурор: Э.Бадрал
Өмгөөлөгч: Л.Баттогтох
Хохирогч: А.Отгонбаатар
В танхим Д.Доржсүрэн
25 2022-02-10 10:00 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ж.Ганбат
Шүүгдэгч: Х.Сонинбаяр
Прокурор: Ч.Түмэн-Өлзий
Өмгөөлөгч: Н.Эрдэнэчимэг
Өмгөөлөгч: Д.Батбаяр
Хохирогч: Б.Хулан
В танхим Б.Батболор
И.Ганбат
Д.Доржсүрэн

Нийт 636 хурал байна.