-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2024-06-22- 2024-08-22)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2024-07-26 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Золжаргал
Прокурор: А.Ариунтуяа
Өмгөөлөгч: Г.Батцэцэг
А1 танхим Г.Мөнхзул
2 2024-07-26 09:00 Увс аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: М.Баттөгс
Шүүгдэгч: Ц.Пүрэвжав
Шүүгдэгч: Д.Жамсран
Шүүгдэгч: М.Чулуунбат
Шүүгдэгч: Ч.Балд-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Б.Батболд
Прокурор: Б.Батцоож
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Батгэрэл
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Лхагважав
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Т.Уянга
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: С.Ганхөлөг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ө.Нарантуяа
Хохирогч: Э.Бат-Орших
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: С.Буяндалай
Шүүх хуралдааны танхим 2 Б.Болормаа
3 2024-07-26 09:00 Увс аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: М.Баттөгс
Шүүгдэгч: Ц.Пүрэвжав
Шүүгдэгч: Д.Жамсран
Шүүгдэгч: М.Чулуунбат
Шүүгдэгч: Ч.Болд-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Б.Батболд
Прокурор: Б.Батцоож
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Батгэрэл
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: С.Ганхөлөг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Т.Уянга
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ө.Нарантуяа
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: С.Буяндалай
Шүүх хуралдааны танхим 2 Б.Болормаа
4 2024-07-26 09:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: О.Пүрвээ
Хариуцагч: П.Норжиндулам
Хариуцагч: П.Содбилэг
Хариуцагч: н.Батболд
4-р танхим Г.Бямбажаргал
5 2024-07-26 09:00 Ховд аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Эрдэнэцэцэг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Г.Батзаяа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Саран
Иргэний хэргийн шүүх хуралдааны танхим Х.Тасхын
М.Эрдэнэ-Оюун
6 2024-07-26 09:00 Сүхбаатар аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүгдэгч: Г.Бат-Эрдэнэ
Прокурор: Б.Жамъяндорж
Өмгөөлөгч: Т.Хүдэр
Хохирогч: Х.Гантуяа
Хохирогч: Ж.Мөнхтулга
Хохирогч: З.Өнөржаргал
"А" танхим О.Баатарсүх
С.Оюунтунгалаг
7 2024-07-26 08:30 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Я.Амарбаясгалан
Прокурор: Ц.Сайнзаяа
Б заал Ц.Мөнх-Эрдэнэ
8 2024-07-26 08:30 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Батсайхан
Хариуцагч: Ч.Эрдэнэ-Очир
Танхим 2 Д.Нямбазар
9 2024-07-26 08:30 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Өрнөлт
Нэхэмжлэгч: Б.Ариунаа
Нэхэмжлэгч: Т.Тодбилэг
Хариуцагч: О.Удвалцэцэг
Хариуцагч: Л.Цогтхүү
Танхим 2 Д.Нямбазар
10 2024-07-26 08:30 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Цагаанбаяр
Хариуцагч: А.Мөнгөнчимэг
Танхим 2 Д.Нямбазар
11 2024-07-26 08:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Бадрах
Хариуцагч: Ж.Болормаа нар
1-р танхим Б.Цолмонгэрэл
12 2024-07-26 08:30 Сүхбаатар аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Зөрчилд холбогдогч: Б.Баттулга
Прокурор: Б.Соронзонболд
"А" танхим О.Баатарсүх
С.Оюунтунгалаг
13 2024-07-25 16:20 Дархан-Уул аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Ч.Болормаа
Зөрчилд холбогдогч: Э.Шинэтөр
Шүүхийн танхим 2 З.Төмөрхүү
14 2024-07-25 16:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Батцэцэг
Хариуцагч: Б.Бат-Эрдэнэ
Б танхим /иргэн/ Д.Наранцэцэг
15 2024-07-25 16:00 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Норов
Хариуцагч: Баянхонгор аймгийн Засаг дарга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Анухатан
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : н.Байгальмаа
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Б.Мөнхбат
16 2024-07-25 16:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Г.Энхтүвшин
Прокурор: Б.Дашням
Хохирогч: Х.Өсөхбаяр
А танхим /эрүү/ Ж.Байгалмаа
17 2024-07-25 15:50 Дархан-Уул аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Ч.Болормаа
Зөрчилд холбогдогч: Ц.Алзахгүй
Шүүхийн танхим 2 З.Төмөрхүү
18 2024-07-25 15:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: И.Лонжид, С.Бат-Очир
Хариуцагч: Хан-Уул дүүргийн Газар зохион байгуулалтын алба
5-р танхим Ц.Мөнхзул
19 2024-07-25 15:30 Дархан-Уул аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Ч.Болормаа
Зөрчилд холбогдогч: М.Даваадорж
Хохирогч: М.Оюунчимэг
Шүүхийн танхим 2 З.Төмөрхүү
20 2024-07-25 15:00 Дархан-Уул аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүхийн танхим 2 З.Төмөрхүү
21 2024-07-25 15:00 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Жем трейд ХХК
Хариуцагч: Д.Сарантуяа
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Б.Мөнхбат
22 2024-07-25 15:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Юу Би Рийл Эстэйт ХХК
Хариуцагч: Байгал орчин, аялал жуулчлалын сайд
4-р танхим Х.Нямдэлгэр
23 2024-07-25 15:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Болд
Хариуцагч: Н.Далайжаргал
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Оюунчимэг
Танхим 1 Б.Номин
24 2024-07-25 15:00 Дархан-Уул аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Ч.Болормаа
Зөрчилд холбогдогч: Д.Отгончимэг
Шүүхийн танхим 2 З.Төмөрхүү
25 2024-07-25 14:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ц.Чимэгээ
Шүүгдэгч: О.Эрхэмбаяр
А1 танхим Б.Наранжаргал

Нийт 618 хурал байна.