-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2024-06-22- 2024-08-22)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2024-07-26 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Өндөрхаан өргөө ХХК
Хариуцагч: Сонгинохайрхан дүүргийн Худалдан авах ажиллагааны газар
2-р танхим Ц.Мөнхзул
2 2024-07-26 13:30 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Алтанцэцэг
Хариуцагч: Б.Баярсайхан
Шүүх хуралдааны танхим №5 Б.Ганцэцэг
3 2024-07-26 13:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Золбаяр
Прокурор: О.Эрхэмбаяр
Өмгөөлөгч: Л.Батаа
А1 танхим Б.Наранжаргал
4 2024-07-26 12:32 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Пүрэвсүрэн
Хариуцагч: Мавангүй ХХК
Танхим 2 Б.Мандалбаяр
5 2024-07-26 12:31 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Х.Батмөнх
Хариуцагч: Б.Азжаргал
Танхим 2 Б.Мандалбаяр
6 2024-07-26 12:00 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Хангай тун" ХХК
Хариуцагч: "Цэц цагаан уул" ХХК
А заал Д.Байгалмаа
7 2024-07-26 11:30 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Энто" ХХК
Хариуцагч: "Мөнгөт Оюу" ХХК
Өмгөөлөгч: Ц.Бат-Эрдэнэ
Өмгөөлөгч: Б.Түвшинтөгс
Б заал Д.Элбэгзаяа
8 2024-07-26 11:30 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Капитал банк ХХК дахь Банкны эрх хүлээн авагч
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Н.Ган-Эрдэнэ
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : С.Оюунбилэг
Хариуцагч: Ц.Бат-Оргил
Хариуцагч: Ж.Сувд-Эрдэнэ
Танхим 1 Б.Номин
9 2024-07-26 11:00 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Цэндсүрэн
Хариуцагч: ОПТУ ХХК
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: П.Наранхүү
3-р танхим Г.Бямбажаргал
10 2024-07-26 10:30 Дорноговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Чулуунсүрэн
Б танхим /иргэн/ Д.Наранцэцэг
11 2024-07-26 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Тэмээн дэрс ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Я.Бат-Очир
Хариуцагч: О.Батпүрэв
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: А.Даваахүү
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Баатарсайхан
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: В.Ганболд
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Аззаяа
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Одбаяр
Танхим 3 Б.Номин
12 2024-07-26 10:00 Багануур дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Урангоо
Хариуцагч: Э.Санравдорж
Иргэний шүүх хуралдааны танхим П.Туяа
13 2024-07-26 10:00 Налайх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Мандахбаяр
Хариуцагч: Хун Хуа ХХК
Иргэний хурлын танхим З.Ганчимэг
14 2024-07-26 10:00 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Яллагдагч: Н.Балжинням
Яллагдагч: Н.Ирэхзаяа,
Яллагдагч: Н.Ганцэцэг
Яллагдагч: Б.Гомбосүрэн
Яллагдагч: Ж.Улаанхүү,
Яллагдагч: Х.Бямбаа
Өмгөөлөгч: Б.Гантөмөр, О.Санчирбал, Б.Ганзориг, О.Хуягбаатар, Н.Мөнх-Эрдэнэ, Ж.Энхжаргал, Л.Эрдэнэцэцэг, Д.Оюунбаатар
Хохирогч: Ө.Баярцэцэг
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Х.Баатарбилэг
Улсын яллагч: А.Лхагваа
Эрүүгийн хурлын танхим Х.Ганболд
15 2024-07-26 10:00 Архангай аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Хас банк" ХХК
Хариуцагч: А.Бат-Ирээдүй
Хариуцагч: Б.Оюунсан
Б заал Д.Элбэгзаяа
16 2024-07-26 10:00 Налайх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Батнасан
Хариуцагч: М.Давааноров
Иргэний хурлын танхим З.Ганчимэг
17 2024-07-26 10:00 Сүхбаатар аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүгдэгч: Г.Амараа
Шүүгдэгч: Б.Баярболд
Шүүгдэгч: М.Отгонбаяр
Шүүгдэгч: Э.Дэчинсүрэн
Шүүгдэгч: Т.Цэдэвсүрэн
Прокурор: Б.Батнасан
Өмгөөлөгч: Б.Батбаяр
"А" танхим О.Баатарсүх
С.Оюунтунгалаг
18 2024-07-26 10:00 Хан-Уул дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Алаг Уул-Ган ББСБ ХХК
Хариуцагч: Д.Бямбадэлгэр
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: У.Түвшин
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Батнасан
Шүүх хуралдааны танхим №1 Д.Энхцэцэг - Да
19 2024-07-26 10:00 Архангай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Ж.Цээрүүгүндүү
Шүүгдэгч: Ч.Наранбаатар
Өмгөөлөгч: Г.Энхбаяр
А заал П.Гандолгор
20 2024-07-26 10:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Энхсайхан
Б танхим /иргэн/ Д.Наранцэцэг
21 2024-07-26 10:00 Дорноговь аймгийн Замын-Үүд сум дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн шүүх Улсын яллагч: Г.Ганцэцэг
Шүүгдэгч: И.Батнасан
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Билгүүннаран
Өмгөөлөгч: О.Үүрцайх
Өмгөөлөгч: Б.Батзаяа
Шүүгдэгч: Н.Саруул
Хуралдааны танхим 1 /том/ Д.Цэдэнпэлжээ
22 2024-07-26 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ж.Жарантай, Г.Номинзул
Прокурор: С.Батгэрэл
Өмгөөлөгч: Б.Оюунгэрэл, н.Эрдэнэцэцэг н.Гантөмөр
Хохирогч: П.Отгончимэг
Г танхим Б.Наранжаргал
23 2024-07-26 09:30 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Баасансүрэн
Хариуцагч: Тэлмэн групп ХХК
Танхим 2 Д.Нямбазар
24 2024-07-26 09:30 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Р.Эрдэнэбат
Хариуцагч: А.Алтанбямба
Хариуцагч: С.Энхболд
Хариуцагч: С.Сайнзаяа
Танхим 2 Д.Нямбазар
25 2024-07-26 09:30 Нийслэлийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Я.Хандсүрэн
Нэхэмжлэгч: Б.Наранчимэг
Нэхэмжлэгч: Б.Батзул
Хариуцагч: Б.Намуундарь
Танхим 2 Д.Нямбазар

Нийт 618 хурал байна.