-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-08-01- 2022-08-05)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-08-05 15:30 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Эрдэнэсоёл
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Мөнх-Эрдэнэ
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Г.Цацрал,
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ч.Болдбаатар, У.Хүрэлсүх
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Маш-Амараа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: З.Энхцэцэг
Хуралдааны танхим 106 Ц.Дагиймаа
2 2022-08-05 14:30 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Очир
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Х.Оюунбат
Хариуцагч: Б.Маруся
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Б.Долгорсүрэн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Наранхүү
Хуралдааны танхим 106 Ц.Дагиймаа
3 2022-08-05 10:30 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Сэвжидмаа
Хариуцагч: Б.Сэргэлэн
Хуралдааны танхим 106 Ц.Дагиймаа
4 2022-08-05 09:30 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : М.Шинэцэцэг
Хариуцагч: Г.Билгүүн
Хуралдааны танхим 106 Ц.Дагиймаа
5 2022-08-05 08:30 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Л.Одцэцэг
Хариуцагч: Б.Болорсүх, Б.Болортуяа
Хуралдааны танхим 106 Ц.Дагиймаа
6 2022-08-04 10:38 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Очир
Хариуцагч: Б.Маруя
Хуралдааны танхим 106 Б.Дэлгэрцэцэг
7 2022-08-03 10:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Төмөрбат
Хуралдааны танхим 106 Ц.Дагиймаа
8 2022-08-03 09:30 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Анхцэцэг
Хуралдааны танхим 106 Ц.Дагиймаа
9 2022-08-03 08:30 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Лхагвадулам
Хуралдааны танхим 106 Ц.Дагиймаа
10 2022-08-02 16:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Л.Одцэцэг
Хариуцагч: Б.Болорсүх, Б.Болортуяа
Хуралдааны танхим 106 Ц.Дагиймаа
11 2022-08-02 14:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Заяацэцэг
Хариуцагч: Н.Болормаа, Н.Болор-Эрдэнэ
Хуралдааны танхим 106 Ц.Дагиймаа
12 2022-08-02 10:30 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : н.Лхагвадорж
Хариуцагч: М.Майнбаяр
Хуралдааны танхим 106 Ц.Дагиймаа
13 2022-08-02 09:30 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Л.Одцэцэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Үдийннар
Хуралдааны танхим 106 Ц.Дагиймаа
14 2022-08-02 08:30 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Буян-Орших
Хариуцагч: Б.Мяодорж
Хуралдааны танхим 106 Ц.Дагиймаа
15 2022-08-01 09:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хариуцагчийн өмгөөлөгч: М.Мэндбаяр, М.Ганзори г
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Э.Нэмэхбаяр
Хуралдааны танхим 106 Ц.Дагиймаа

Нийт 15 хурал байна.