-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2021-12-23- 2022-12-23)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-09-29 15:00 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Ганхүү
"А" танхим П.Болормаа
2 2022-09-29 14:30 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Энхтайван
"А" танхим П.Болормаа
3 2022-09-29 14:00 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Дулам
Хариуцагч: Ш.Батсүрэн
"А" танхим П.Болормаа
4 2022-09-29 11:00 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Цолмон
"А" танхим П.Болормаа
5 2022-09-29 10:30 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Сумъяа
"А" танхим П.Болормаа
6 2022-09-29 10:00 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Отгончимэг
"А" танхим П.Болормаа
7 2022-09-29 09:40 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Цэрэндулам
"А" танхим П.Болормаа
8 2022-09-29 09:00 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Ганганцэцэг
Хариуцагч: Д.Ганбаатар
"А" танхим П.Болормаа
9 2022-09-21 10:00 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Сарантуяа
Хариуцагч: Энхжаргал
"А" танхим Ц.Эрдэнэзуу
10 2022-09-19 15:00 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: О.Энхсаран
Хариуцагч: Г.Насантогтох
"А" танхим Ц.Эрдэнэзуу
11 2022-09-19 14:30 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Сүхбаяр
Хариуцагч: Б.Оюунчимэг
"А" танхим Ц.Эрдэнэзуу
12 2022-09-19 14:00 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Дуламсүрэн
Хариуцагч: В.Отгонбаяр
"А" танхим Ц.Эрдэнэзуу
13 2022-09-19 11:00 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Даваадорж
Хариуцагч: Ч.Галцэцэг
"А" танхим Ц.Эрдэнэзуу
14 2022-09-19 10:00 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Ариунзаяа
Хариуцагч: А.Батболд
"А" танхим Ц.Эрдэнэзуу
15 2022-09-19 09:30 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Дашдондог
"А" танхим Ц.Эрдэнэзуу
16 2022-09-19 09:00 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Цэндбаяр
"А" танхим Ц.Эрдэнэзуу
17 2022-08-15 16:00 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Мөнхжаргал
Хариуцагч: Г.Эрдэнэбат
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Энхцэцэг
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ж.Цээсүрэн
"А" танхим Ц.Эрдэнэзуу
18 2022-08-12 16:00 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Т.Раднаабазар
"А" танхим Ц.Эрдэнэзуу
19 2022-08-12 15:30 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ч.Сувд
"А" танхим Ц.Эрдэнэзуу
20 2022-08-12 15:00 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Нямжав
"А" танхим Ц.Эрдэнэзуу
21 2022-08-12 14:30 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Энхжаргал
"А" танхим Ц.Эрдэнэзуу
22 2022-08-12 14:00 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Эрдэнэхишиг
"А" танхим Ц.Эрдэнэзуу
23 2022-08-12 13:30 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Хүрэлсүх
"А" танхим Ц.Эрдэнэзуу
24 2022-08-05 10:00 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Батцэцэг нар
Хариуцагч: Эс Ви Жи Жи ХХК
"А" танхим Ц.Эрдэнэзуу
25 2022-07-25 10:00 Сүхбаатар аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх "А" танхим П.Болормаа

Нийт 74 хурал байна.