Logo
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

(2020-01-01 - 2020-12-31)

Огноо Шүүхийн нэр Маргааны төрөл/зүйл хэсэг Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн Хаалттай эсэх
1 2020-09-10 15:50 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх
Прокурор: Л.Оюунтуяа
ЗтХ 5.2-1.3 Хуралдааны танхим 104 Ц.Алтангадас
Үгүй
2 2020-09-10 15:55 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх
Прокурор: Л.Оюунтуяа
ЗтХ 5.4-4.1 Хуралдааны танхим 104 Ц.Алтангадас
Тийм
3 2020-09-21 16:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх
Прокурор: н.Дүүрэнжаргал
Шүүгдэгч: Н.Хүслэн
Шүүгдэгч: Б.Билгүүн
Хохирогч: Ц.Баттогтох
ЭХТА 17.2-2 Хуралдааны танхим 104 Ц.Алтангадас
Үгүй
4 2020-10-05 09:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх
Прокурор: С.Батмөнх-Очир
Шүүгдэгч: Л.Сумъяабазар
Хохирогч: Б.Дуурсах
ЭХТА 11.6-1 Хуралдааны танхим 104 Ц.Алтангадас
Үгүй
5 2020-10-05 11:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх
Прокурор: Н.Дүүрэнжаргал
Шүүгдэгч: Б.Бямбадорж
Хохирогч: Г.Түмэн-Өлзий
17.1-1 Хуралдааны танхим 104 Ц.Алтангадас
Үгүй
6 2020-10-06 14:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх
Прокурор: н.Дүүрэнжаргал
Шүүгдэгч: Г.Ариунгэрэл
Хохирогч: С.Ганзориг
Хохирогч: Г.Буянзаяа
Хохирогч: Х.Баясгалан
ЭХТА 17.7-1ЭХТА 27.10-4.1ЭХТА 27.11-1 Хуралдааны танхим 104 Ц.Алтангадас
Үгүй
7 2020-10-06 14:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх
Прокурор: н.Дүүрэнжаргал
Шүүгдэгч: Г.Ариунгэрэл
Хохирогч: Ганзориг
ЭХТА 27.10-2.4ЭХТА 27.11-1 Хуралдааны танхим 104 Ц.Алтангадас
Тийм
8 2020-10-07 15:55 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх
Прокурор: С.Батмөнх-Очир
Шүүгдэгч: Т.Энхзаяа
Хохирогч: Доржготов
ЭХТА 27.10-1 Хуралдааны танхим 104 Ц.Алтангадас
Үгүй
9 2020-10-08 14:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх
Прокурор: н.Дүүрэнжаргал
Шүүгдэгч: Г.Сундуй-Очир
Хохирогч: З.Давааажаргал
ЭХТА 12.1-2.1ЗтХ 17.1-22 Хуралдааны танхим 104 Ц.Алтангадас
Тийм
10 2020-10-09 14:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх
Прокурор: Л.Энхтайван
Шүүгдэгч: А.Эрдэнэтулга
Хохирогч: Д.Нандинцэцэг
ЭХТА 11.6-1 Хуралдааны танхим 104 Ц.Алтангадас
Үгүй
11 2020-10-14 14:30 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх
Эрүүгийн хэрэг
Прокурор: Ц.Лхамсүрэн
ЭХТА 17.1-1 Хуралдааны танхим 107 Д.Ариунцэцэг
Үгүй
12 2020-10-16 16:40 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх
Прокурор: Л.Оюунтуяа
Хохирогч: Б.Үүрцайх
ЗтХ 5.4-4.1 Хуралдааны танхим 106 Ж.Байгалмаа
Тийм
13 2020-10-16 16:50 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх
Прокурор: Л.Оюунтуяа
Хохирогч: Ш.Эрдэнэчимэг
ЗтХ 5.4-4.1ЗтХ 5.4-4.2 Хуралдааны танхим 106 Ж.Байгалмаа
Тийм
14 2020-10-22 14:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх
Прокурор: Л.Энхтайван
Шүүгдэгч: Б.Содбаатар
Хохирогч: Б.Тунгалагтамир
ЭХТА 11.6-1 Хуралдааны танхим 104 Ц.Алтангадас
Үгүй
15 2020-10-22 15:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх
Прокурор: Б.Оюун-Эрдэнэ
ЭХТА 21.14-2 Хуралдааны танхим 104 Ж.Байгалмаа
Үгүй
Нийт 27 хурал байна.