-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2022-08-28- 2022-10-28)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2022-10-27 15:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хариуцагч: Д.Нандинцэцэг
Хариуцагч: Мандал даатгал ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр Ж.Лхагвасүрэн
2 2022-10-27 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Батбаяр
Хариуцагч: Авто тээврийн үндэсний төв ТӨҮГ Төрийн байгууллага
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр Ж.Лхагвасүрэн
3 2022-10-27 10:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Улиастайн хуашичен ХХК
Хариуцагч: Э.Баттулга нар
Шүүх хуралдааны танхим-9-Өргөтгөл байр Ж.Лхагвасүрэн
4 2022-10-25 10:00 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: О.Хүрэлтого
Хариуцагч: Хонгор цамхаг ХХК
Иргэний шүүх хуралдааны танхим О.Батдорж
5 2022-10-25 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ази инвестмент капитал ХХК
Хариуцагч: Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: О.Чулуунбаатар
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: А.Гантулга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Гансүх
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Т.Батжаргал
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Эрхэмбаяр
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Цэнгүүн
1-р танхим Л.Батбаатар
6 2022-10-25 10:00 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : М.Бадамсүрэн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Н.Ган-Эрдэнэ
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Гантөмөр
Шүүх хуралдааны танхим-3-2 давхар Б.Цолмон
7 2022-10-24 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Худалдаа хөгжлийн банк ХХК
Хариуцагч: Бүрдэл майнинг ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-10-Өргөтгөл байр 2 давхар Ж.Лхагвасүрэн
8 2022-10-24 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Э.Энхбилэг, Т.Билгүүн, Б.Эрдэнэбаяр, Д.Эрдэнэ-Очир, Б.Одхүү, Г.Анхмаа,, Б.Бат-Эрдэнэ
Прокурор: Б.Энхбат,
Өмгөөлөгч: Ж.Болдбаатар, Н.Нарантуяа, Н.Намжилцогт, Б.Цолмон-Эрдэнэ, Л.Данзанноров, М.Алтанцэцэг, Б.Чинзориг
А1 танхим Б.Батаа
С.Сэржмядаг
Ц.Урангуа
9 2022-10-21 14:00 Дорноговь аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Энхбаяр
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: П.Алтанчимэг
Хариуцагч: Дорноговь аймгийн Засаг дарга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ц.Сансармаа
Гуравдагч этгээд: Ч.Энхбаатар
Б танхим /иргэн/ Б.Цэнд
10 2022-10-21 14:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Батсүх
Шүүгдэгч: А.Болорсүх, С.Очирбат, М.Отгонбаяр
Өмгөөлөгч: А.Мөнхбат, Д.Энхцэцэг, Г.Должинсүрэн
Хохирогч: Ц.Отгонбаяр
Танхим 3 Г.Гэрэлт-Од
11 2022-10-21 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Оюун-Эрдэнэ
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Мастер тайм ХХК-ийн ит/төл
Шүүх хуралдааны танхим-8-Өргөтгөл байр Ц.Амармэнд
12 2022-10-21 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Гантөмөр
Хариуцагч: Т.Алтангэрэл
Шүүх хуралдааны 2-р танхим В.Амартүвшин
Т.Батсүх
Д.Уранзул
13 2022-10-21 09:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Ганбат
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Т.Цэрэндагва
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Мягмардорж
3-р танхим У.Бадамсүрэн
14 2022-10-20 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Х.Арманбек
Хариуцагч: Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар
3-р танхим У.Бадамсүрэн
15 2022-10-20 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Эрэл ХХК
Хариуцагч: Ашигт малтмал, газрын тосны газар
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : У.Ганбат
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Болорцэцэг
3-р танхим Д.Чанцалням
16 2022-10-20 00:00 Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: О.Нандинцэцэг
Шүүгдэгч: С.Энх-Амар
Өмгөөлөгч: Ц.Амар
Д-заал С.Батгэрэл
17 2022-10-19 15:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Алтайн хүдэр ХХК
Нэхэмжлэгч: Алтай хүдэр ХХК-ийн өмгөөлөгч нар
Хариуцагч: Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар
Гуравдагч этгээд: Мөнх оргил трейд ХХК
Гуравдагч этгээд: Европын сэргээн босголт хөгжлийн банк ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр Н.Батчимэг
18 2022-10-19 13:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Эвийн хүч эх нутгийн төлөө ТББ
Хариуцагч: Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга
2-р танхим Н.Дамдинсүрэн
19 2022-10-19 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: УЕПГ-ын хяналтын прокурор Ш. Одонсүрэн
Хариуцагч: Монгол драй милк ХХК-ийн төлөөлөгч
Хариуцагч: Монгол драй милк ХХК-ийн өмгөөлөгч
Гуравдагч этгээд: Монгол улсын хөгжлийн банк ХХК-ийн ит/төл
Гуравдагч этгээд: Монгол улсын хөгжлийн банк ХХК-ийн өм
Гуравдагч этгээд: Алтай консртакшн ХХК-ийн ит/төл
Гуравдагч этгээд: Меланж ХХК-ийн ит/төл
Гуравдагч этгээд: Меланж ХХК-ийн өмгөөлөгч
Гуравдагч этгээд: Жинс цамхаг ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар Н.Батчимэг
20 2022-10-19 10:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : У.Пэрэнлэйжамц
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Батчулуун
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: А.Түвшинтөгс
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: О.Санчир
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Л.Очбаяр
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар Н.Батчимэг
21 2022-10-19 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Нарантуул
Нэхэмжлэгч: Г.Бурмаа
Хариуцагч: Нийслэлийн Эрүүл мэндийн газрын дарга
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ө.Золбоо
5-р танхим Г.Мөнхтулга
22 2022-10-19 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Аж мянган ХХК
Хариуцагч: Автотээврийн Үндэсний төв ТӨҮГ
3-р танхим У.Бадамсүрэн
23 2022-10-19 09:00 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Э.Нархажид
Шүүгдэгч: Г.Мягмаржав
Шүүгдэгч: Т.Дашдулам
Шүүгдэгч: А.Байгалмаа
Шүүгдэгч: Ж.Давааням
Прокурор: В.Батдэлгэр
Прокурор: Т.Баянмөнх
Өмгөөлөгч: П.Гансүх
Өмгөөлөгч: Ц.Осоржамаа
Өмгөөлөгч: А.Энхбуйр
Өмгөөлөгч: Д.Энхтунгалаг
Өмгөөлөгч: Г.Сүхээ
Шүүгдэгч: Л.Батжаргал
Шүүгдэгч: Г.Энхтүвшин
Шүүгдэгч: Д.Гансүх
Шүүгдэгч: Н.Баяр
А заал Ц.Мөнх-Эрдэнэ
24 2022-10-19 09:00 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Бямбадагва
Прокурор: Г.Эрдэмбаяр
Шүүгдэгч: Б.Алтайбаатар
Шүүгдэгч: И.Анхбаяр
Шүүгдэгч: Я.Өлзийбаяр
Шүүгдэгч: И.Амартүвшин
Шүүгдэгч: Б.Чулуунбаатар
Өмгөөлөгч: Г.Баяржаргал
Өмгөөлөгч: Г.Тамир
Өмгөөлөгч: Б.Мөнхгэрэл
А заал Г.Золбоо
Ч.Отгонбаяр
Ц.Эрдэнэчимэг
25 2022-10-18 15:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Метал экюпмент ХХК
Хариуцагч: Баттрак ХХК
Шүүх хуралдааны 4-р танхим Х.Оюунжаргал

Нийт 768 хурал байна.