-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2021-09-28- 2021-11-28)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2021-11-26 11:30 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Цэгмид
Хариуцагч: Зам Тээврийн хөшжлийн яам
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : А.Эрдэнэбилэг,Ж.Амгалан
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: П.Басанбаяр
5-р танхим С.Ганбат
2 2021-11-26 10:00 Өмнөговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Жаргалсүрэн
Хариуцагч: Х.Дэлгэрбат
Шүүх хуралдааны Б танхим Р.Уранчимэг
3 2021-11-25 16:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: С.Болорсувд
Хариуцагч: П.Батдорж
Шүүх хуралдааны 4-р танхим А.Энхтөр
4 2021-11-25 16:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Шинэ уран ХХК
Хариуцагч: Г.Цэндсүрэн
Шүүх хуралдааны 4-р танхим А.Энхтөр
5 2021-11-25 10:00 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Бат-Оргил
Шүүгдэгч: Г.Лхагва-Эрдэнэ. Б.Сэрсэнсүрэн, Л.Буяндэлгэр
Эрүүгийн шүүх хуралдааны танхим Д.Батцэнгэл
6 2021-11-25 10:00 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: М.Баасанхүү
Прокурор: Ч.Мядагбадам
Хохирогч: Б.Хонгорзул
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Дагиймаа
Өмгөөлөгч: Ө.Өлзиймаа
Өмгөөлөгч: Ж.Эрдэнэбаатар
Танхим 1 З.Төмөрхүү
7 2021-11-24 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Сант сургууль
Хариуцагч: Бүрэн цутгамал ХХК
Хариуцагч: Б.Батдэлгэр
Шүүх хуралдааны 4-р танхим А.Энхтөр
8 2021-11-24 09:00 Дорнод аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Прокурор: Д.Ганчимэг
Хохирогч: Ч.Наранмишээл
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Н.Туяацэцэг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Урансувд
Шүүгдэгч: О.Алхаабаатар
В Ж.Долгормаа
9 2021-11-23 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Тэмүүлэлхурд ХХК
Хариуцагч: Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд
1-р танхим Г.Мөнхтулга
10 2021-11-22 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Хаан банк ХХК
Хариуцагч: Татварын улсын байцаагч А.Баатархүү
4-р танхим Ц.Мөнхзул
11 2021-11-22 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Батдэлгэр
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга, нийслэлийн Боловсролын газар
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: С.Хонгорзул
3-р танхим Д.Халиуна
12 2021-11-22 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Мөрөн солар системс ХХК
Хариуцагч: Эрчим хүчний зохицуулах хороо
3-р танхим Д.Халиуна
13 2021-11-22 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Мөнхзул
Хариуцагч: Д.Баасанхүү
Шүүх хуралдааны 4-р танхим А.Энхтөр
14 2021-11-22 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Энхбат
Шүүгдэгч: Б.Мөнх-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Э.Ган-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Л.Туул
Шүүгдэгч: Б.Мөнхбаяр
Шүүгдэгч: Б.Цогзолмаа
Шүүгдэгч: О.Анужин
Шүүгдэгч: Ц.Нямлхагва
Шүүгдэгч: Д.Эрдэнэ-Очир
Шүүгдэгч: Г.Тунгалаг
Шүүгдэгч: Д.Ганхуяг
Шүүгдэгч: Э.Энхбилэг
Шүүгдэгч: Г.Анхмаа
Шүүгдэгч: Б.Бат-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: О.Баяр
Шүүгдэгч: О.Аминаа
Шүүгдэгч: Т.Билгүүн
Шүүгдэгч: Б.Эрдэнэбаяр
Шүүгдэгч: Г.Дөлгөөн
Шүүгдэгч: Ч.Отгончулуун
Шүүгдэгч: Ё.Батцэнгэл
Шүүгдэгч: Б.Одхүү
Өмгөөлөгч: Ж.Уранчимэг
Өмгөөлөгч: С.Чинзориг
Өмгөөлөгч: Б.Тэнгис
Өмгөөлөгч: П.Гансүх
Өмгөөлөгч: Я.Оюун-Эрдэнэ
Өмгөөлөгч: Ц.Туул
Өмгөөлөгч: Б.Мөнхгэрэл
Өмгөөлөгч: Б.Бат-Ерөөлт
Өмгөөлөгч: Г.Энхтүвшин
Өмгөөлөгч: М.Алтанцэцэг
Өмгөөлөгч: Ж.Болдбаатар
Өмгөөлөгч: Н.Нарантуяа
Өмгөөлөгч: Б.Цолмон-Эрдэнэ
Өмгөөлөгч: Ж.Батбаяр
Өмгөөлөгч: Ш.Мягмарцэрэн
Өмгөөлөгч: Г.Нарантуяа
Өмгөөлөгч: О.Баярбаясгалан
Прокурор: Г.Хаш-Эрдэнэ
А1 танхим Т.Алтантуяа
Л.Баатар
Б.Бямбаабаатар
15 2021-11-20 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: АССЭ ХХК
Хариуцагч: Чингэлтэй дүүргийн татварын хэлтэс
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Майдри
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Оюунтуяа, А.Өнөрмаа
2-р танхим С.Ганбат
16 2021-11-19 10:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Г.Догмиддорж
Шүүгдэгч: Э.Ганбаяр
Шүүгдэгч: Д.Жаргалсайхан
Шүүгдэгч: Б.Ариунжаргал
Өмгөөлөгч: Ж.Болдбаатар
Өмгөөлөгч: Ж.Хүдэрчулуун
Хохирогч: Х.Билгүүн
Өмгөөлөгч: Ю.Нямсүрэн
Өмгөөлөгч: Э.Эрдэнэбаатар
А танхим /эрүү/ Н.Адъяа
17 2021-11-18 15:00 Сэлэнгэ аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ц.Болормаа
Шүүгдэгч: С.Отгонбаатар
Прокурор: А.Баясгалан
Хохирогч: С.Гантөмөр
Хохирогч: Г.Энхтүвшин
Хохирогч: Ү.Янжиндулам
А танхим Э.Оюунтунгалаг
18 2021-11-18 14:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Н.Дүүрэнжаргал
Шүүгдэгч: Ц.Даваажаргал
Өмгөөлөгч: Р.Цэрэнханд
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ц.Энхтуяа
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: М.Баянзул
Хуралдааны танхим 104 Г.Энхтунгалаг
19 2021-11-18 09:00 Өмнөговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: А.Амгалан
Шүүгдэгч: Ц.Мэндбаяр
Шүүгдэгч: Б.Гантөр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: И.Олонмөнх
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Э.Наранцацрал
Хохирогч: М.Мөнхлавга
Шүүх хуралдааны А танхим Б.Володя
20 2021-11-17 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Ариунаа
Улсын яллагч: м.гэрэлбадрах
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Мандхай
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Ганбат
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Бум-Аюуш
Хохирогч: Н.Зулзаяа
Хохирогч: Л.Батзаяа
Хохирогч: Э.Золбоо
Хохирогч: Л.Нарангэрэл
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Б.Энхтуяа
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ч.Түвшинжаргал
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ү.Чойжилсүрэн
Хохирогчийн өмгөөлөгч: А.Пүрэвдорж
В-заал Б.Батсайхан
21 2021-11-17 10:00 Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: Б.Сод-Эрдэнэ
Улсын яллагч: Ц.Хулан
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: С.Хүдэрчулуун
Хохирогч: Ц.Ундрам
Хохирогч: Э.Урантөгс
Шүүгдэгч: М.Эрдэнэцогт
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ж.Гантулга
Шүүгдэгч: Г.Намдаг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: С.Батжаргал
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: С.Соронзонболд
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Цолмон-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Т.Түмэнбаяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Батбаяр
Шүүгдэгч: Д.Нямхүү
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Г.Баяржавхлан
Шүүгдэгч: Л.Мөнх-Эрдэнэ
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Г.Өсөхбаяр
Б-заал Б.Мөнхбаяр
Д.Ренченхорол
Н.Баярмаа
22 2021-11-17 10:00 Дорноговь аймгийн Замын-Үүд сум дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн шүүх Улсын яллагч: Б.Догмиддорж
Шүүгдэгч: З.Буянбадрах
Шүүгдэгч: О.Үүрцайх
Өмгөөлөгч: Б.Түмэнжаргал
Өмгөөлөгч: Б.Түмэнжаргал
Хуралдааны танхим 1 /том/ Д.Цэдэнпэлжээ
23 2021-11-17 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Х.Намшир
Хариуцагч: С.Мэндбаяр
Шүүх хуралдааны 3-р танхим Н.Батчимэг
24 2021-11-17 09:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Эрдэнэцогт
Хариуцагч: М.Болорцэцэг
Шүүх хуралдааны танхим - 3 Ч.Мөнхцэцэг
25 2021-11-17 09:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Н.Батмөнх
Шүүгдэгч: Н.Лхагвасүрэн
Шүүгдэгч: Б.Сэнгэдорж
Шүүгдэгч: Б.Батмөнх
Шүүгдэгч: М.Наранбаатар
Өмгөөлөгч: Б.Даваажав
Өмгөөлөгч: Б.Түмэндэмбэрэл
Өмгөөлөгч: Т.Долгорсүрэн
Хохирогч: М.Нямдорж
Шинжээч: Б.Ариунзул
Шинжээч: Ө.Сарангэрэл
Шинжээч: Н.Туяа
Өмгөөлөгч: Б.Бат-Ерөөлт
Хуралдааны танхим 104 Ц.Алтангадас

Нийт 1039 хурал байна.