-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2021-02-06- 2021-04-06)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2021-12-30 11:19 Налайх дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Д.Ганбаатар
Прокурор: Д.Аянагүл
Эрүүгийн хурлын танхим Х.Ганболд
2 2021-12-07 15:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Золзодмаа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Орхонтуул
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Мөнхцэцэг
Шүүх хуралдааны танхим-10-Өргөтгөл байр 2 давхар С.Хишигбат
3 2021-08-08 10:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Мөнх-Эрдэнэ
Хуралдааны танхим 103 Р.Үүрийнтуяа
4 2021-08-08 09:00 Увс аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ю.Данзанравжаа
Прокурор: Х.Энхтуул
Өмгөөлөгч: Д.Бунжаа
Өмгөөлөгч: Б.Цагцалмаа
Шүүх хуралдааны танхим 2 Б.Гансүх
Б.Мөнхзаяа
А.Мөнхсайхан
5 2021-05-15 11:02 Өмнөговь аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ц.Балжмаа
Хариуцагч: Ж.Баярбаатар
Шүүх хуралдааны Б танхим Л.Угтахбаяр
6 2021-05-04 00:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Алтанчимэг
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Батбаяр
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Уранцэцэг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Алтантуяа
Нэхэмжлэгч: Д.Отгонбаяр
Хариуцагч: Л.Дуламсүрэн
Шүүх хуралдааны танхим - 1 Ж.Эрдэнэчимэг
7 2021-04-11 11:30 Хан-Уул дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Н.Мөнхбаяр
Шүүгдэгч: П.Чимэдлхагва
Шүүгдэгч: Г.Болортуяа
Прокурор: Б.Хурц
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: н.Мөнгөнсувд
Өмгөөлөгч: Н.Тунгалаг
Өмгөөлөгч: Л.Намнансүрэн
Өмгөөлөгч: С.Батжаргал
Өмгөөлөгч: Б.Батжаргал
Өмгөөлөгч: Г.Нандинцэцэг
Иргэний хариуцагч: З.Хосбаяр
Шинжээч: Я.Дамдинрагчаа
Шинжээч: Ш.Хонгорзул
Шинжээч: К.Хавалболлт
Гэрч: Ц.Оргилболд
В танхим С.Базарханд
8 2021-04-08 14:00 Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Прокурор: Т.ДЭЛГЭРСАЙХАН
Шүүгдэгч: Г.Зууннасан
Шүүгдэгч: А.Отгонбаяр
Хохирогч: Ц.Балжинням
Өмгөөлөгч: Б.Цэдэндамбаа
Өмгөөлөгч: П.Буманзаяа
Өмгөөлөгч: Д.Даваахүү
Өмгөөлөгч: Банзрагч
Танхим-1 А.Нарантуяа
9 2021-04-08 10:10 Дархан-Уул аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Х.Хүдэржамц
Прокурор: Ц.Цэен-Ойдов
Хохирогч: В.Үүрцайх
Шинжээч: Д.Даваахүү
Танхим 3 Б.Ихтамир
10 2021-04-07 11:00 Говьсүмбэр аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Ш.Батсүх
Шүүгдэгч: Б.Баттулга
Шүүгдэгч: Г.Энхжаргал
Шүүгдэгч: Э.Бат-Эрдэнэ
Шүүгдэгч: Ц.Энхбат
Шүүгдэгч: Д.Бираадамба
Шүүгдэгч: Ц.Доржбат
Шүүгдэгч: Г.Пүрэвцэнд
Шүүгдэгч: С.Алтантогос
Шүүх хуралдааны танхим-2 Т.Энхмандах
11 2021-04-05 14:00 Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Прокурор: Т.Дэлгэрсайхан
Шүүгдэгч: А.Ганзориг
Өмгөөлөгч: И.Атарбямба
Гэрч: Д.Лхагваболд
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Баттөмөр
Танхим-1 А.Нарантуяа
12 2021-04-05 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Адъяасамбуу
Хариуцагч: Д.Пүрэвдаваа нар
Шүүх хуралдааны 5-р танхим А.Энхтөр
13 2021-04-02 14:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Э.Ариунболд
Шүүгдэгч: М.Мөнх-Оргил
Шүүгдэгч: Ө.Мөнхсайхан
Өмгөөлөгч: Г.Ганболд
Өмгөөлөгч: П.Наранхүү
Хохирогч: Б.Мэнд-Амар
А танхим /эрүү/ Д.Адъяасүрэн
14 2021-04-02 11:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Цэндсүрэн
Хариуцагч: Чингэлтэй дүүргийн Газар зохион байгуулалтын алба
4-р танхим Б.Адъяасүрэн
15 2021-04-02 10:00 Говьсүмбэр аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: "Дорнод-Онон" ХХК
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: В.Давааням
Хариуцагч: Дорнод аймгийн Улсын бүртгэлийн хэлтэс
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Л.Сугаррагчаа
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ж.Ганзориг
Гуравдагч этгээд: "Хөх тугт" ХХК
Гуравдагч этгээдийн өмгөөлөгч: З.Нямсүрэн
Шүүх хуралдааны танхим-1 З.Ганзориг
16 2021-04-02 10:00 Өмнөговь аймгийн Ханбогд сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Прокурор: Б.Энхмэнд
Шүүгдэгч: М.Ням-Эрдэнэ
Гэрч: М.Чулуунбаатар
Гэрч: Д.Азжаргал
Гэрч: Л.Даваадорж
Гэрч: Ц.Түвшинжаргал
Өмгөөлөгч: Ц.Цогтсайхан
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ө.Анхбаяр
Шинжээч: С.Шүрцэцэг
Эрүүгийн танхим-1 Г.Батмөнх
17 2021-04-02 09:00 Дорноговь аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Б.Мөнгөнтуяа
Шүүгдэгч: Д.Давааням
Шүүгдэгч: Ц.Мөнхбат
Шүүгдэгч: Э.Адъяасүрэн
Шүүгдэгч: Ц.Баярбаатар
Шүүгдэгч: Ц.Мөнхтуяа
Өмгөөлөгч: Э.Эрдэнэбаатар
Өмгөөлөгч: Т.Урангоо
Өмгөөлөгч: Э.Батбаяр
Өмгөөлөгч: Ц.Энхбаяр
Өмгөөлөгч: Г.Гантуяа
Өмгөөлөгч: Ж.Энхтуяа
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Г.Баяржаргал
А танхим /эрүү/ Н.Адъяа
Д.Адъяасүрэн
Г.Энхтунгалаг
18 2021-04-01 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: М.Насанбат
Хариуцагч: О.Ирбуян
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Ч.Мөнхцэцэг
19 2021-04-01 09:00 Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Алтайбаатар
Шүүгдэгч: И.Амартүвшин
Шүүгдэгч: И.Анхбаяр
Шүүгдэгч: Б.Чулуунбаатар
Шүүгдэгч: Я.Өлзийбаяр
Прокурор: Б.Бямбадагва
Прокурор: Б.Батсайхан
Өмгөөлөгч: Г.Баяржаргал
Өмгөөлөгч: Г.Тамир
Өмгөөлөгч: Ц.Дэлгэрням
Өмгөөлөгч: Б.Мөнхгэрэл
Өмгөөлөгч: Э.Алтануяа
Өмгөөлөгч: Д.Энхцэцэг
Өмгөөлөгч: Б.Батерөөлт
Өмгөөлөгч: Д.Баасансүрэн
Өмгөөлөгч: С.Батжаргал
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Н.Золзаяа
А заал А.Алтанхуяг
С.Болортуяа
Ч.Отгонбаяр
20 2021-03-31 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Я.Мөнгөнсувд
Хариуцагч: Б.Түвшинбаяр
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Н.Хангал
21 2021-03-31 12:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Буман дусал ББСБ ХХК
Хариуцагч: Б.Анхбат нар
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Н.Хангал
22 2021-03-31 11:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Э.Тайван
Хариуцагч: Од топ проперти ХХК
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Н.Хангал
23 2021-03-31 11:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Голомт банк ХХК
Хариуцагч: Э.Өлзийжаргал
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Н.Хангал
24 2021-03-31 10:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ж.Баянжаргал
Хариуцагч: Р.Даваацэрэн
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Н.Хангал
25 2021-03-31 09:00 Баян-Өлгий аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Прокурор: Туяана
Шүүгдэгч: С.Хавал, Е.Бауыржан
Өмгөөлөгч: Дашдорж, Булгантамир, К.Зулхаш, Мөнхдэлгэр
Хохирогч: Жанбота
Гэрч: Асет, Манчук, Ерген, Воладия
Эрүүгийн танхим Б.Болормаа

Нийт 8386 хурал байна.