-
   
 

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

( 2023-01-01- 2023-03-01)

Огноо Шүүхийн нэр Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2023-02-28 13:30 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Ким Юу Шин
Хариуцагч: Сүккистар тур ХХК
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: С.Чинзориг
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Ц.Энхбаяр
Шүүх хуралдааны танхим - 3 Ш.Оюунтуул
2 2023-02-28 11:44 Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Шүүгдэгч: Б.Баасанцогт, Д.Энхцэцэг, Б.Мөнхбаяр, "Улаанбаатар импекс" ХХК
Прокурор: Б.Мөнгөншагай, Х.Онолт
Өмгөөлөгч: Г.Болдбаяр, Т.Батдорж, П.Одонтунгалаг, Л.Баттогтох, Б.Оюунбилэг, Ц.Туяа, Г.Бадамханд, Ц.Баярмаа, О.Батсүх, Б.Баттулга, Ц.Баасандорж
2 давхар Ж.Эрдэнэчимэг
3 2023-02-28 11:00 Өмнөговь аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Б.Туул
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: М.Номинзул
Гуравдагч этгээдийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Н.Буянжаргал
Нэхэмжлэгч: Изий транспорт ХХК
Хариуцагч: Өмнөговь аймгийн Ханбогд сумын Засаг дарга
Гуравдагч этгээд: Идэр Интернэшнл ХХК
Шүүх хуралдааны Б танхим Ч.Баярмаа
4 2023-02-28 11:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газар
Хариуцагч: Кью эс си ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар О.Одгэрэл
5 2023-02-28 10:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Гангар инвест ХХК
Хариуцагч: Г.Төгөлдөр
Шүүх хуралдааны танхим-9-Өргөтгөл байр О.Одгэрэл
6 2023-02-28 10:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: П.Оюунбямба
Хариуцагч: П.Цэрэндэжид
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : С.Гүлдарь
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Л.Баттогтох
Шүүх хуралдааны танхим - 3 Ш.Оюунтуул
7 2023-02-28 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Э.Чинзориг
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ч.Лувсанцэрэн
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Н.Төгөлдөр
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар Б.Түмэнцэцэг
8 2023-02-28 09:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Миеэхүү
Хариуцагч: Л.Баяржаргал
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Д.Нямсүрэн
Шүүх хуралдааны танхим - 4 Г.Ариунаа
9 2023-02-28 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Норжмаа
Хариуцагч: Б.Оюунчимэг нар
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар Н.Батчимэг
10 2023-02-28 08:30 Чингэлтэй дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Скай трейдинг ХХК
Хариуцагч: Метро капитал ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-6-Өргөтгөл байр Т.Энхтуяа
11 2023-02-27 15:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Универсал рент майнинг сервис ХХК
Хариуцагч: Үндэсний хөгжлийн бүтээмж ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр Н.Батчимэг
12 2023-02-27 14:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Д.Хүрэлбаатар
Хариуцагч: М.Түмэн-Өлзий
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Ж.Лхагвасүрэн
13 2023-02-27 13:30 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Г.Оюунцэцэг
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Энхбаяр
Хариуцагч: Р.Нацагдорж
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Ц.Батхүү
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Ж.Лхагвасүрэн
14 2023-02-27 13:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Гэгээн Өндөр гүмсэд ХХК
Хариуцагч: М.Амарбаяр нар
Шүүх хуралдааны танхим-9-Өргөтгөл байр О.Одгэрэл
15 2023-02-27 11:00 Баянгол дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Л.Очбаяр
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Батболд
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: О.Мягмарсүрэн
Хариуцагчийн өмгөөлөгч: Р.Оюунбадам
Шүүх хуралдааны танхим - 3 Н.Хангал
16 2023-02-27 11:00 Говь-Алтай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Ц.Пүрэвсүрэн
Улсын яллагч: Х.Гүнжидмаа
Хохирогч: С.Түвшинжаргал
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Д.Төгсжаргал
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ж.Дорждэрэм
Эрүүгийн хэргийн шүүх хуралдааны танхим Г.Мөнхтулга
17 2023-02-27 10:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Мөнхжаргал
Нэхэмжлэгч: Г.Дөлгөөн
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Л.Золзаяа
Хариуцагч: Н.Өлзийжав
Хариуцагчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч: Б.Золзаяа
Шүүх хуралдааны 6-р танхим Ж.Лхагвасүрэн
18 2023-02-27 10:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Шилмэл загвар ХХК
Хариуцагч: Шудрага өрсөлдөөн, хэрэглэгчийн төлөө газар, Улсын ахлах байцаагч М.Даваажаргал
3-р танхим Г.Мөнхтулга
19 2023-02-27 10:00 Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Улсын яллагч: У.Анхжаргал
Шүүгдэгч: Г.Алдар
Шүүгдэгч: Б.Тэмүүжин
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Г.Өсөхбаяр
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Амар
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Б.Тэмүүжин
Б-заал П.Ариунболд
20 2023-02-27 09:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Н.Эрдэнэбаатар
Хариуцагч: МоЭнКо ХХК
Шүүх хуралдааны танхим-1-1 давхар О.Одгэрэл
21 2023-02-27 09:30 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Сити партнерс ББСБ ХХК
Хариуцагч: М.Аззаяа
Шүүх хуралдааны танхим-12-3 дугаар байр Ц.Амармэнд
22 2023-02-27 09:00 Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Пүрэврагчаа
Хариуцагч: П.Гэрэлмаа
Хариуцагч: Б.Данзаншарав
Гуравдагч этгээд: Б.Ихбаяр
Шүүх хуралдааны танхим-7-Өргөтгөл байр Н.Батчимэг
23 2023-02-27 09:00 Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Л.Ууганцэцэг, С.Цамбажав, Л.Довчингэрэл,
Шүүгдэгч: Ц.Нандинцэцэг, Р.Даваадулам, Ч.Төгсчимэг, Д.Энхтуяа, Л.Бурмаа, Д.Болормаа, Э.Саранцэцэцэг, Л.Энхтуяа, Ч.Өлзиймаа, Ц.Нэргүй, Т.Сарантуяа, Л.Ууганцэцэг С.ОЮун-Эрдэнэ, Т.Саранчимэг
Г танхим Б.Батаа
24 2023-02-27 09:00 Увс аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Т.Цэндсүрэн
Прокурор: А.Анхбаяр
Өмгөөлөгч: Д.Бунжаа
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: С.Батсүх
Шүүх хуралдааны танхим 2 Б.Болормаа
25 2023-02-24 14:00 Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Л.Сүхбаатар
Хариуцагч: Нийслэлийн Засаг дарга
5-р танхим Т.Гангэрэл

Нийт 956 хурал байна.