-
# Хурлын огноо Шүүхийн нэр Оролцогч Танхим Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн
1 2020-09-10 16:30 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Б.Энхцэцэг
Хариуцагч: Х.Азжаргал
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Долгорсүрэн
Хуралдааны танхим 106 Б.Хишигдаваа
2 2020-09-10 11:00 Говь-Алтай аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Х.Мөнхтуул
Хариуцагч: Ховд аймгийн Нийгмийн даатгалын хэлтэс
Захиргаа, Иргэний хэргийн шүүх хуралдааны танхим Ч.Оюунсүрэн
3 2020-09-14 15:00 Говь-Алтай аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Алтай ложистик ХХК
Хариуцагч: Говь-Алтай аймгийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал
Захиргаа, Иргэний хэргийн шүүх хуралдааны танхим Э.Золбадрах
4 2020-10-09 14:30 Говь-Алтай аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Говь-Алтай аймгийн Нисэх буудал ТӨХК
Хариуцагч: Говь-Алтай аймгийн Засаг дарга
Захиргаа, Иргэний хэргийн шүүх хуралдааны танхим Ч.Оюунсүрэн
5 2020-09-17 10:00 Өвөрхангай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Л.Зүгээрмаа
Прокурор: А.Амарсанаа
Өмгөөлөгч: П.Адьяасүрэн
Танхим А Х.Отгонжаргал
6 2020-09-10 14:00 Орхон аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Скайтел ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : Д.Бямбасүрэн
Хариуцагч: Д.Болормаа
Хуралдааны танхим 103 Л.Ариунцэцэг
7 2020-09-10 09:20 Баянхонгор аймаг дахь сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Г.Гэрэлбат
Нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Д.Уранчимэг
Хариуцагч: Б.Баттогтох
Иргэний шүүх хуралдааны танхим Н.Гантуяа
8 2020-09-28 10:00 Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх Шүүгдэгч: Б.Батсайхан, Б.Пүрэвбат
Прокурор: Т.Дэлгэрсайхан
Өмгөөлөгч: Д.Даваахүү, н.Баярням
Хохирогч: Х.Шинэбаяр, Д.Батсүх
Танхим-1 Г.Алгирмаа
9 2020-09-22 09:00 Дорноговь аймгийн Замын-Үүд сум дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн шүүх Прокурор: Д.Догмиддорж
Өмгөөлөгч: Ж.Хүдэрчулуун
Шүүгдэгч: Ц.Нарангэрэл
Шүүгдэгч: Х.Азжаргал
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ц.Энх-Амар
Хуралдааны танхим 1 /том/ А.Цэрэнханд
10 2020-10-01 15:15 Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: М.Базаррагчаа
Прокурор: Г.Анармөнх
Өмгөөлөгч: Г.Бат-Отгон
Б-заал Д.Ренченхорол
11 2020-09-11 11:00 Дорноговь аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Б танхим /иргэн/ С.Отгонтуяа
12 2020-10-27 15:00 Орхон аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Шүүгдэгч: Г.Сундуй-Очир
Прокурор: Н.Дүүрэнжаргал
Өмгөөлөгч: Э.Түмэнбаяр
Өмгөөлөгч: М.Мэндбаяр
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: З.Даваажаргал
Хуралдааны танхим 104 Ц.Алтангадас
13 2020-09-15 13:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: Цогтцэций сумын Засаг дарга Төрийн байгууллага
Хариуцагч: Дээд цэг ХХК
5-р танхим Л.Энхжаргал
14 2020-09-23 10:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Хариуцагч: Крийсталлпийк ХХК
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : М.Мөнгөнтулга
Нэхэмжлэгчийн итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч : н.Төгсболд
5-р танхим Ц.Цэрэндулам
15 2020-09-15 16:30 Баянзүрх дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Нэхэмжлэгч: А.Оюунгэрэл
Хариуцагч: М.Дунгармаа
3-р танхим Д.Цэрэндолгор
 
Нийт: 31794